Предлагам SEO оптимизация на ниски цени

Дискусията в 'Оптимизация за Търсачки' стартирана от sinan, Ян 23, 2019.

1. cuam4o

cuam4o Member

Рег.:
    Ян 20, 2019
    Съобщения:
    38
    Харесвания:
    11
    Точки:
    8
    Зависи какви думи таргетираш и в каква ниша си.
    SEO :)

Dafa Web харесва това.
  2. D.D.

D.D. Member

Рег.:
    Ян 15, 2019
    Съобщения:
    69
    Харесвания:
    42
    Точки:
    18
    Добре, а нещо в детайли да влезем.
    Има моменти в които информацията по определени теми става достатъчна и лесно достъпна и потребителите на услуги свързани с SEO очакват проста аритметика. От рода на дал Кольо, взел Кольо. Нещо в този дух да споделим ако е възможно.

3. Dafa Web

Dafa Web Active Member

Рег.:
    Юли 11, 2017
    Съобщения:
    412
    Харесвания:
    94
    Точки:
    28
    Ами, аз какво казах ;)

Мога да ти предоставя клиенти, които даваха по 1500 лв за гугъл и то добре направена кампания ( не при мен, при колеги ), в момента имам двама такива, които имат 99,9 процента повече клиенти от моята работа, от колкото са имали от гугъл рекламата. Аз нямам техните статистики, но ако имаш въпроси ти давам телефони и да им звънкаш да питаш.... Конкретно говоря за двама от клиентите си с авто насоченост и двамата в различни ниши авто услуги и двамата с неуспех при плащане на гуглето. Мога да дам и за пример техни конкуренти даващи пари за гугъл реклама, као са платили на колеги ( бих казал колеги и то добри колеги ), но въпреки всичко и те се оплакват от слабия интерес, и при анализи казват че имат повече клиенти от търсенето въпреки по-слабо оптимизираните им сайтове, отколкото от гугъл.
    Докато при клиентите ми с онлайн магазини нещата са малко по-различни, те получават клиенти и от СЕО-то и от реклама в гугъл, рекламата във фейсбук е спряна, тъй като е аосболютно безсмислена, повече има смисъл да се намерят груп ии страници където да се пускат постове с реклама на продуктите и т.н. и т.н. и т.н.

Бих ти конкретизирал, ако имаш конкретно зададен въпрос, какво искаш да се оптимизира и т.н. ..... Кольо дал и Кольо взел, ама не е отишъл и да не знае какво тончно да търси, а другия да не знае такъв случай, какво да му предложи...

Последно редактирано: Февру 17, 2019
  4. bgtifo

bgtifo Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 17, 2007
    Съобщения:
    1,216
    Харесвания:
    152
    Точки:
    63
    Място:
    София
    Тази тема съм я пропуснал... 10-15 лева за SEO оптимизация???!??? Много скъпо бе авторе.

Банко айде прехвърляй в кофата да не се пълни раздела с малоумни теми.

5. Kiril

Kiril Active Member

Рег.:
    Март 6, 2013
    Съобщения:
    284
    Харесвания:
    48
    Точки:
    28
    А може би автора е имал в предвида да инсталира и настрои някой плъгин за SEO на сайта ви?!
    Тогава 10-15лв. не са ли добре?

6. ReminD

ReminD Well-Known Member

Рег.:
    Ян 22, 2008
    Съобщения:
    6,286
    Харесвания:
    1,221
    Точки:
    113
    И с какъв акъл трябва да си, че да дадеш на този да ти пипа по сайта? Като ти засерат адресите, които са били осрани, знаеш ли как се оправя после?

7. хейтър

хейтър Active Member

Рег.:
    Авг 23, 2014
    Съобщения:
    436
    Харесвания:
    140
    Точки:
    43
    Интересно мнение, а домейните за 10-15 лева не са проблем така ли?

8. bgtifo

bgtifo Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 17, 2007
    Съобщения:
    1,216
    Харесвания:
    152
    Точки:
    63
    Място:
    София
    @хейтър

Не мога да разбера логиката на въпроса ви, но няма значение, все пак сте хейтър :)

9. cuam4o

cuam4o Member

Рег.:
    Ян 20, 2019
    Съобщения:
    38
    Харесвания:
    11
    Точки:
    8
    Интересно, аз имам приятели, които са супер доволни от рекламата във Фейсбук.. (web design, шарени боклучета са им нишите). Определено нишата има значение при избора на реклама..

CryptoInvest и Dafa Web харесват това.
  10. D.D.

D.D. Member

Рег.:
    Ян 15, 2019
    Съобщения:
    69
    Харесвания:
    42
    Точки:
    18
    Да, предполагам не е лесно да се отговори със статистика. Поради това приемам, че отговора не трябва да се счита за автореклама от категорията ЕЖК. Щото, пък аз имам един познат, дето казва, че излекувал на съученика си простатата с масаж. Не питах за технология. Те винаги са ми били съмнителни.
    Та по темата признавам, че съвсем не се ориентирам кога има превес Гугъл рекламата и кога доброто СЕО. Вероятно за доста възложители желаещи да ползват услугите на СЕО експерти ще им е по-лесно да предприемат действия ако имаха начин да придобият реална представа от ефикасността. И като си помисля, че май и не познавам никой който да има необходимото търпение да изчака времето необходимо за видими резултати, съвсем се стъжнява картинката. Благодаря все пак и ви желая успех.

Dafa Web харесва това.
  11. Dafa Web

Dafa Web Active Member

Рег.:
    Юли 11, 2017
    Съобщения:
    412
    Харесвания:
    94
    Точки:
    28
    Така де зависи от нишата при тези които визирах беше безсмислено :)

12. Dafa Web

Dafa Web Active Member

Рег.:
    Юли 11, 2017
    Съобщения:
    412
    Харесвания:
    94
    Точки:
    28
    Познавам ного и между другото всички независимо от нишата първо прибягват до гугъл реклама ( някои сами, други са с правени от професионалисит кампании ), след това минават на СЕО. А и, да вметна гугъл печели и от SEO специалистите, за тях е вплюс и двете страни да печелят, а ако гугъл рекламите правеха магии то следователно SEO бизнеса трябваше да изчезне :)

Последно редактирано: Февру 18, 2019
  13. D.D.

D.D. Member

Рег.:
    Ян 15, 2019
    Съобщения:
    69
    Харесвания:
    42
    Точки:
    18
    В тази връзка пусналия темата може ли пък да е от Гугълските SEO специалисти?
    Май ще прежаля 10- 15 лв. Та да разберем каква е точно услугата която предлага. Ако си струва ще съм на далавера. Ако ли не, ще имам правата върху хубав виц. Пак далавера. Ако някой иска да участва приемам съдружие. Офертата е само за крайни потребители. SEO-та като заинтересовани страни не се приемат.

14. CryptoInvest

CryptoInvest Active Member

Рег.:
    Ян 25, 2018
    Съобщения:
    317
    Харесвания:
    99
    Точки:
    28
    И двете неща са важни, SEO-то е много важна част от развитието на един бранд. Да, разбира се ако имаш блог едва ли ще прибегнеш към Google реклама с голям бюджет (малкия бюджет за Google ads е малко безсмислено), но пък ако имаш онлайн магазин, още от началото ще инвестираш стабилен бюджет за Google реклама, следователно една голяма част от клиентите ще идват от точно такава реклама. Но същевременно SEO-то не трябва да се пренебрегва и в двата случая.

toniintro и Dafa Web харесват това.
  15. toniintro

toniintro Active Member

Рег.:
    Юли 15, 2010
    Съобщения:
    594
    Харесвания:
    59
    Точки:
    28
    Толкова постове за глупости. Никой не каза, че ще прежали 15 лева, за да си направи удоволствие да види провала на автора. А, представяте ли си да има успех?

16. waldes

waldes Well-Known Member

Рег.:
    Февру 9, 2011
    Съобщения:
    3,348
    Харесвания:
    667
    Точки:
    113
    Реално погледнато и за 15лв може да се направи качествено seo. Гони се класиране по фраза, съставена от 5 думи, тези 15лв са си една хубава, оптимизирана по лооооонгтейла статия, малко споделяне във фейсбоклука и останалите клюкарници, и ще се ранкне. Къде е казано, че се предлага класиране по конкурентна фраза:)

slavchev и Dafa Web харесват това.
  17. D.D.

D.D. Member

Рег.:
    Ян 15, 2019
    Съобщения:
    69
    Харесвания:
    42
    Точки:
    18
    Ама точно през един пост отгоре ти това заявих. Дори предложих и съдружие. Ама вече сигурно е късно, защото предполагам от това което си написал вече си предприел действия и ще очакваме да споделиш резултата.

toniintro харесва това.
  18. toniintro

toniintro Active Member

Рег.:
    Юли 15, 2010
    Съобщения:
    594
    Харесвания:
    59
    Точки:
    28
    Прав си! Моя грешка е, че не съм видял поста ти. Нямам намерение, да инвестирам в автора на статията, но и не бързам да бълвам безсмислени слова. Имах предвид друго, но е дълго и става ненужно.

19. cross

cross Well-Known Member

Рег.:
    Юни 2, 2015
    Съобщения:
    2,238
    Харесвания:
    262
    Точки:
    83
    Професия:
    Копирайтър, WordPress специалист
    Място:
    София
    Някой си пуснал обява за 2 минути (толкова му е отнело от първоначалното измисляне през стратегията за продажби, бизнес плана и каналите за популяризация, та чак до поста му тук) и 20 човека след него коментират и губят часове в дискусии. А той до такава степен не се интересува, че даже 1 път не ви отговори. Сами си правете изводи. Авторът пари няма да изкара, то е ясно, но поне някои от вас имат шанс - не го пропилявайте.

Беджев Стил харесва това.
  20. waldes

waldes Well-Known Member

Рег.:
    Февру 9, 2011
    Съобщения:
    3,348
    Харесвания:
    667
    Точки:
    113
    Успокой се, това е стар потребител на форума, просто си прави ташак с нов профил:)

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice