Предлагам SEO оптимизация на ниски цени

Успокой се, това е стар потребител на форума, просто си прави ташак с нов профил:)
Този може да е фалшив, но има няколко във форума и фрийланс.бг, които си предлагат с подобни цени ( е, маалко по-високи ) и то съвсем наистина.....
 
20 човека след него коментират и губят часове в дискусии.
Предлагам друг прочит: Автора е начинаещ и не съвсем информиран и подготвен. Вероятно е млад и термина "чукча" не му е познат. Чете и се информира. Някой ден ще се завърне подготвен и полезен. За всеки от нас.
А относно "загубените часове в дискусии"..... така със сигурност са си мислили за доста от нас. Поне за мен са си го признавали учителите ми.
Та хвърляй зад гърба и продължавай напред. ;)
 
Предлагам друг прочит: Автора е начинаещ и не съвсем информиран и подготвен. Вероятно е млад и термина "чукча" не му е познат. Чете и се информира. Някой ден ще се завърне подготвен и полезен. За всеки от нас.
А относно "загубените часове в дискусии"..... така със сигурност са си мислили за доста от нас. Поне за мен са си го признавали учителите ми.
Та хвърляй зад гърба и продължавай напред. ;)
Хм, надали си игнорирал учителите си и не те и интересувало какво е мнението за това, което си направил. Всеки е минал по пътя, в който нищо не му е ясно и е стрелял в тъмното, но някак си при повечето хора се наблюдава желание и амбиция за продължаване напред - не се получава и започваш отново. Просто не виждам това тук при положение, че дори не отговаря на зададените му въпроси :)
 

Горе