Предложение за нов раздел "ревюта"

Искате ли новият раздел Ревюта?

  • Да искам раздела

    Votes: 19 70.4%
  • Не, не искам раздела

    Votes: 8 29.6%

  • Общо гласове
    27

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Предлагам да се направи едно разделче за "ревюта" на сайтове.
Тоест, когато някой примерно си е направил сайт, да си го поства там :)
Така хем, ще има повечко събрани сайтове на едно място, хем, ще е по-лесно да ги разглеждаме и коментираме :)

Поздрави,
 
От: Предложение за нов раздел "ревюта"

добра идея, съгласен съм!
 
От: Предложение за нов раздел "ревюта"

Идеята наистина е добра, преди няколко дни пуснах тема за сайт и дълго се чудех в кой раздел да я сложа.
 
От: Предложение за нов раздел "ревюта"

То хубаво подкрепяте, и аз едно време исках нови раздели, никой не ме чу ;)


РАЗДЕЛ ЗА ПРАВО, ДАНЪЦИ, ФИНАНСИ И Т.Н.. - ОПРЕДЕЛЕНО ЩЕ СЕ РАЗДВИЖИ ФОРУМА, ВСЕ ПАК СИ ИМАМЕ ХЕПИСЛАКЪР
 
Не, не искам раздела. Това не е форум за програмиране, а за предприемачество. Целта на сайта е съвсем различна и не би трябвало да се разводняваме. То както сте почнали утре някой ще иска раздели "музика", "филми" и т.н. Форумът си е идеален така както си е.
 
От: Предложение за нов раздел "ревюта"

Да, няма смисъл и според мен, като иска някой да си пусне сайта - все ще намери къде да го направи, не трябва чак раздел за това.
 
От: Re: Предложение за нов раздел "ревюта"

Не, не искам раздела. Това не е форум за програмиране, а за предприемачество. Целта на сайта е съвсем различна и не би трябвало да се разводняваме. То както сте почнали утре някой ще иска раздели "музика", "филми" и т.н. Форумът си е идеален така както си е.
Това е вярно, но според мен във форума се застъпва онлайн бизнеса и е пряко свързано със създаването на сайтове.
 
От: Предложение за нов раздел "ревюта"

Давайте още предложения по въпроса, за да знаем какво да развиваме и какво да майсторим в бъдеще, за удобство на нашите потребители. ;)

Форумът е за всичко, което може да докара пари - предприемачеството. Но не е изключено да се влезе в детайли, което явно се случва и не е добре да се ограничава. Това е отностно програмирането. По пък цял раздел. Имам чувството, че малко ще се пише там. ;)

То хубаво подкрепяте, и аз едно време исках нови раздели, никой не ме чу :wink:


РАЗДЕЛ ЗА ПРАВО, ДАНЪЦИ, ФИНАНСИ И Т.Н.. - ОПРЕДЕЛЕНО ЩЕ СЕ РАЗДВИЖИ ФОРУМА, ВСЕ ПАК СИ ИМАМЕ ХЕПИСЛАКЪР

Да, благодарение на него сме идея по-уведомени и объркани едновременно. :D Да ни е жив и здрав.
 
Т'ва като във форумите с точки ли?
Ще се пълни с к'ви ли не боклучави теми. Ще идват пъдпъдъците да си рекламират сайтовете на поддомейни и ще задръстват форума.
Ако се гони бройка потребители - ще е полезно, да. Ако ли не - напълно излишно.
Колкото и да ни се ще като българи, да обсъждаме хорското, по-добре да вземем да си погледнем нашето.
 
От: Re: Предложение за нов раздел "ревюта"

Kirev е прав, но няма да е лошо да има такъв раздел. Админите могат да сложат някакви ограничения, за да се елиминира това до колко е възможно. Например, както с емайлите и линковете в съобщенията - трябва да си регистриран потребител във форума с конкретен ранг, за да можеш да пускаш ревюта на сайтове, да си собтсвеник на сайта, и защоп не - да не ена под-домейн ... примерно
 
От: Предложение за нов раздел "ревюта"

Нека има! Толкова раздели има тук, че още един едвали ще ви изкьорави. А и няма да виждаме от 5 за 6 из всички раздели на форума "вижте ми новият сайт", "как е станало това ново сайтче", "какво ще кажете....", "отваря ли ви...." и так далее
 
От: Предложение за нов раздел "ревюта"

Луди ли сте, нали тоя раздел ще стане рай за доносниците и клеветниците, оставете тия работи...
 
От: Предложение за нов раздел "ревюта"

Е то се тая.. Дали ще се виждат темите пръснати из форума или ще бъдат на едно място, какво значение има изобщо.
А вие сте се побъркали на тая тема "некой ме докладва". Чета за това в 3 форума поне и ситуацията е почти истерична. Казах ви вече, че това е глобална политика, по-добре се замислете детайлно върху ситуацията, вместо да си мислите, че "топаж" от некой дечко ще има каквото и да е било влиание върху взимане на едно такова решение (за бота предвид)

Казвай са кой е металският сайт :)
 
От: Re: Предложение за нов раздел "ревюта"

Не, не искам раздела. Това не е форум за програмиране, а за предприемачество. Целта на сайта е съвсем различна и не би трябвало да се разводняваме. То както сте почнали утре някой ще иска раздели "музика", "филми" и т.н. Форумът си е идеален така както си е.

Сега като се замисля по-обстойно, не е хубаво да има цял раздел. Ще вземат какви ли не блогове на блогспот да представят :(
 
От: Re: Предложение за нов раздел "ревюта"

Сега като се замисля по-обстойно, не е хубаво да има цял раздел. Ще вземат какви ли не блогове на блогспот да представят :(
То и толкова ще им се отговаря на такива. Но е редно всеки един от нас да събере мненията от специалистите тук преди да зилезе на пазара сред големите. Все пак се предполага, че отхапваш пазаран дял (ако не е нещо ново и си първия на пазара), което означава, че трябва всичко да ти е на 100%, даже да превъзхожда конкуренцията, за да може да бъде сайта избран поради брой факти и такива елементи, които вдигат конверсията. А не да ви минат по 300 човека всеки ден през сайта и после да пишете, че не конвертира. Но е редно да има трафик, за да се останови имали проблем. ;)

Говоря за сайтове, които човека е наясно, че ще стане публиучна тайна, че е негов след като го пусне. Освен ако не е на някой а той го управлява. Не е задължително да е негов, а просто го изчиства като конверсия. Но пак е малко тегавичко, знаейки в каква хейтърска държава живеем. ;)
 
От: Предложение за нов раздел "ревюта"

Аз лично гласувах "за". Така или иначе скоро мисля да пусна едно, две ревюта за да събера компетентното ви мнение и тъкмо се чудех къде да ги постна. В момента и без друго се пускат всевъзможни сайтове за коментар и не мисля, че един раздел би увеличил техния брой - който има намерение да пусне нещо просто го пляска някъде и си обира хейта :D. Ако ги съберем на едно място поне ще стане по-прегледно.
 
От: Предложение за нов раздел "ревюта"

СЛАГАЙТЕ РАЗДЕЛ ПОЛИТИКА И ЩЕ СТАВА ЕКШЪН ГОЛЯМ ТУКА... И РАЗДЕЛ ФИНАНСИ И ПРАВО!!
 
От: Предложение за нов раздел "ревюта"

Аз па искам раздел руси мацки. :wink:
 
Вместо review, подобре ще е раздел Case Studies, вместо да се пуска 1 линк само, да се обесняава кое как развива, и съответно да се дават съвети от всички.
win-win
 

Горе