Предложение към админ-любими теми

dimitkoster

Active Member
Здравейте, във форума има много полезни теми, които бих искал да си запазя за четене по-късно. Сега или ги запазвам в bookmarks или си пращам някъде линка.
Би било добре, ако може да си добавям като любими или bookmark теми директно в профила във форума. Не знам дали може да стане, но мисля, че ще е полезно.
 
Здравейте, във форума има много полезни теми, които бих искал да си запазя за четене по-късно. Сега или ги запазвам в bookmarks или си пращам някъде линка.
Би било добре, ако може да си добавям като любими или bookmark теми директно в профила във форума. Не знам дали може да стане, но мисля, че ще е полезно.

Браузъра има опция за букмаркове, а ако искаш да си запазиш урл-то има един малък трик:

1. Създаваш един текство документ.
2. Отваряш го.
3. Копираш урл-то от браузъра.
4. Пействаш го в текстовия документ.
5. Запаметяваш документа.
 
От: Предложение към админ-любими теми

Има такова нещо - Опции за темата>Запиши се за тази тема и ти ги пази в профила. Допълнително получаваш ЛС когато има ново мнение
 
От: Предложение към админ-любими теми

Да в най горния сив бар над първия пост има опции за темата/ запиши се за темата

Thread Tools -> Subscribe като цъкнеш опциите са да се запишеш за тематата през конктролния панел само (като може да ги редиш и в директории) с нотификация при нови мнения като при лс

с незабавна нотофикация по имейл (при нови мнения) с дневна нотитификация или със седмична нотификация

subscribe1.png
 
От: Предложение към админ-любими теми

на мобилната версия е точно до бутона за отговор звездичка като за букмарк точно до бутона отговори на тема - сединено с него :) и горе и долу :) стандрнтан опция в бг превода е без уосвдмояване по имейл и седят в само в контрол панела :)

иначе за четене не излизат като няма нови мнения... това трябва да го погледна :)
 
От: От: Предложение към админ-любими теми

иначе за четене не излизат като няма нови мнения... това трябва да го погледна :)

А я кажи това за какво се ползва тук:

PHP:
 code
 

Горе