Предприемачеко разпускане!

От: Re: От: Предприемачеко разпускане!

Прав, си дори и да си седнал. Работата , е точно там, че немога да се изправя, другото, нее проблем.

А, сега да не пускам тема, да попитам, някой знае, ли някой много голям руски сайт, за игри?

няма нищо по лесно от това да прецакаш депресията, стига да имаш желание за това.
Понякога на човек му е кеф да си се све в ъгъла и да се самосъжалява.

Ако имаш депресия, промени начина си на живот,
примерно уни ти си програмист, дразни те съседа, нерви в работата...
Ми ок тегли майната на всичко, хвани си пътя и си намери работа на морто като барман примерно.
Не мисли за парите, а си намери готино място в което да ти е кеф да работиш.
След три месеца пиши пак дали си в депресия.
 
Re: От: Re: От: Предприемачеко разпускане!

Прав, си дори и да си седнал. Работата , е точно там, че немога да се изправя, другото, нее проблем.

А, сега да не пускам тема, да попитам, някой знае, ли някой много голям руски сайт, за игри?

Защо да се изправяш? аз съм хващал пътя с 50 стотинки в джоба и на автостоп, каквото сабя покаже, важното е да се махнеш от мястото на кото не си шастлив за известно време, така си променяш мащабите на възприятията.
Затова има разлика в начина на мислене между хора които са живяли в софия и такива в малък град, както има ралика и при тези които са живяли в ню йорк.
 
От: Re: От: Re: От: Re: Предприемачеко разпускане!

Hugh Laurie
“It's a terrible thing, I think, in life to wait until you're ready. I have this feeling now that actually no one is ever ready to do anything. There's almost no such thing as ready. There's only now. And you may as well do it now. I mean, I say that confidently as if I'm about to go bungee jumping or something - I'm not. I'm not a crazed risk taker. But I do think that, generally speaking, now is as good a time as any.”
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

1174517_587440441291258_764781918_n.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оф, имам голям проблем. Има един помияр, дето живее на улицата до нас. Дадох му на няколко пъти храна, че ми дожаля и сега все търчи след мен да ми се гали. Аз му викам "Чиба", то си мисли, че го викам да го галя. Какво да правя?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оф, имам голям проблем. Има един помияр, дето живее на улицата до нас. Дадох му на няколко пъти храна, че ми дожаля и сега все търчи след мен да ми се гали. Аз му викам "Чиба", то си мисли, че го викам да го галя. Какво да правя?

дебил ли си или се правиш на такава?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Харесвам риторични въпроси. Показват, че човек е добър на шах 8)
 
Re: От: Предприемачеко разпускане!

Оф, имам голям проблем. Има един помияр, дето живее на улицата до нас. Дадох му на няколко пъти храна, че ми дожаля и сега все търчи след мен да ми се гали. Аз му викам "Чиба", то си мисли, че го викам да го галя. Какво да правя?

Вземи от редрум адреса и го изпрати в Дания, няма да иска да се върне после.
 
От: Предприемачеко разпускане!

дебил ли си или се правиш на такава?
И що така остро ??? Дебил ли си или си само злобар ? Темата е обща - за празни приказки и всеки да си изплаче проблемите, белким намери полезен съвет - виждаме, че тук се дават и съвети и то добри, бих отбелязала. Твоята снимка на наръчника, с нищо не е по-полезна. Да, забавна е, но показва и доста злоба към жените. Хайде и аз да те пратя при редрум, тогава - той или ще те вкара в пътя или ще ти даде линк към някоя общност с подобни наклонности !
 
От: Предприемачеко разпускане!

дебил ли си или се правиш на такава?

Това какво общо има с кучешкия ми проблем? Или е заради мъжката ти логика. Както и да е, ще питам мамите, те са по-компетентни - дотук единствено получих съвет как да пратя кучето в чужбина, където да го уморят от любов.
 
От: Предприемачеко разпускане!

И що така остро ??? Дебил ли си или си само злобар ? Темата е обща - за празни приказки и всеки да си изплаче проблемите, белким намери полезен съвет - виждаме, че тук се дават и съвети и то добри, бих отбелязала. Твоята снимка на наръчника, с нищо не е по-полезна. Да, забавна е, но показва и доста злоба към жените. Хайде и аз да те пратя при редрум, тогава - той или ще те вкара в пътя или ще ти даде линк към някоя общност с подобни наклонности !

На тъп въпрос - тъп отговор :)
Имам и друга (лична) причина! Реших все пак да проверя нивото на тъпотия и включих тъпометъра.
Ако очаквах да е толкова високо..въобще нямаше да рискувам...за съжаление той не издържа при измерване на въпроса на @Лили Гагарин - счупи се :oops:


Относно снимката - тя няма нищо общо. Попаднах случайно на нея и реших да я споделя - именно защото е забавна. Съжалявам ако си се почуствала лично засегната :)
По-късно като видях поста на @Лили Гагарин и твоя пост - вече се чудя: дали снимката която качих преди тъпия въпрос на Лили не е точно на мястото си (нещо като предсказание, че следва нещо мега тъпо) :shock:

Относно @редрум - никъде не може да ме пращаш. Измисли нещо друго, а не папагалствай заучени фрази които не са интересни.

Това какво общо има с кучешкия ми проблем? Или е заради мъжката ти логика. Както и да е, ще питам мамите, те са по-компетентни - дотук единствено получих съвет как да пратя кучето в чужбина, където да го уморят от любов.

Проблема ти е човешки, а НЕ кучешки!
Кучешки щеше да бъде ако кучетото ти е болно и питаш нещо или се чудиш какво да си вземеш, или обсъждате породи, храни и всякакви други.

Твоя въпрос е - "кучето тича по мен защото е гладно - какво да правя?" - що за малоумен въпрос?
не е необходимо много сиво вещество за да се сетиш, че ако един път му дадеш храна, то няма да забрави и ще обикаля около теб
то обикаля именно около теб защото е гладно - нали не мислиш, че е за нещо друго (не те е харесало ако питаш това) :)
 
Според мен в тази задачка закачка имаше завоалиран намек към колежка, но може и да бъркам.
Все пак, неведоми са пътищата на бг-маммината мисъл...
 
От: Предприемачеко разпускане!

На тъп въпрос - тъп отговор :)
Имам и друга (лична) причина! Реших все пак да проверя нивото на тъпотия и включих тъпометъра.
Ако очаквах да е толкова високо..въобще нямаше да рискувам...за съжаление той не издържа при измерване на въпроса на @Лили Гагарин - счупи се :oops:

И аз също тествах нивото на тъпотия: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51376&page=18 (пост 360). Ще си запазя резултатите за себе си :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

И аз също тествах нивото на тъпотия: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51376&page=18 (пост 360). Ще си запазя резултатите за себе си :)

Не знам за какви канали говорите..идея си нямам дали наистина е така, но дори да не е така - @Torbalan е прав, че вие пишете само безсмислени нелогични тъпотии
твоя пост за кучетата е типичен пример (от дългите, вече знаем какви са къси - "записа, запис, запис" :lol:).

Кажи какви резултати си получила тестване? след като не искаш да ги споделяш - защо въобще го споменаваш? отново пишеш пост който е типичен пример за безсмислица :)
Аз казах какви резултати съм получил...хайде дай и ти, но помисли този път повече
най-добре да го оставим за утре?

дала си линк към някакъв пост - но аз трябваше да превъртам страницата половин час..а можеше просто да ми дадеш линк към мнението
такъв линк може да вземеш като кликнеш на съответния номер - намира се горе в дясно на всеки пост - найс, а?
все елементарни неща които са направени да спестяват време и удобство..не са там за красота :wink:

Говориш за затапване - айде де :)

в темата за етническа дискриминация вървеше много добре преди вие (ти, @касиопея и др.) да се включите и малко след това я заключиха
темата беше полезна, но вие я съсипахте със женските си глупости
факт е, че не може да водите нормален диалог - за затапване и дума не може да става

давам ти шанс в темата в която дискутираме статията на една.бг - по-лесна задача няма как да ти дам
обикновено когато правиш тема с която да провокираш другите, трябва да се чувстваш достатъчно подготвен за да отговаряш на всякакви въпроси (дори хейтърски)

факт от които трябва да се срамувате вие @отбор бг-мама е, че последния пост там е мой
когато видите пост дълъг повече от 5 изречения изнемогвате и решавате да не се мъчите...
най-интересно е когато автора подминава въпроси насочени към тях...да не говорим за момента когато автора реши да се откаже :mrgreen:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Понякога има нещо забавно в недоразуменията. Човек може да си затрае и да не се намеси, но хайде само този път на промоция.
Очевидно поста ти и последното ти мнение е насочен преобладаващо към мен и някакво раздразнение, че не съм продължила да ти отговарям в предната тема.
От скромните ми разбирания за общуването, мисля, че когато човек се е извинил и пояснил неумишлеността на грешката си, е логично и нормално да се приема темата за приключена.
Така се спестява вероятно емоционално ескалиране и стигане до груби обръщения и некомфортност, като цяло.
Аз няма какво да ти отговарям повече. И в темата за етническите неразбирателства и в другата, в кято каниш, съм казала каквото имам.
Така че, любезно ще отклоня поканата ти. С надеждата по-рядко да се засичаме, защото очевидно не се разбираме.
Поздрави.


Отделно, че от един момент си признавам, че никого всъщност не разбирам, какво пише и защо го пише, пък било и завоалирано.
Никой не чете заглавието и ей така, не че се следи и елементарен сюжет, да се драсне нещо.
Извод: Предприемачите не (могат да) разпускат. Те са машини! :twisted:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз няма какво да ти отговарям повече.

това ми е напълно ясно и не искам да пишеш защото както сама отбеляза: няма за какво...

Така се спестява вероятно емоционално ескалиране и стигане до груби обръщения и некомфортност, като цяло.

чак пък до емоционално ескалиране :mrgreen: НЕ вярвам да се стигне 8)

И в темата за етническите неразбирателства и в другата, в кято каниш, съм казала каквото имам.
Така че, любезно ще отклоня поканата ти.

Къде видя покана към теб? Дори и да искаш да се включиш..вече е невъзможно защото заради ваш заключиха темата. А ми беше зададен въпрос и сега не мога да отговаря :mad:
С предишния пост отговарях на @Лили, не разбирам защо трябва да се намесваш в разговора ни.

А продължавам да пиша защото @Лили говори за някакви канали в мозъка, за затапване и какво ли още не
та искам да докаже тези неща
досега какво видяхме - аз й казвам, че поста с кучето е мега тъп - тя ми отговаря, че тествала поста на някакъв друг потебител по същия начин

аз искам да попитам как точно го е измерила?
защото аз в действителност нямам "тъпометър", но с това исках да намекна деликатно нещо друго...
спрете да копирате заучени фрази - тъпометъри, редрум и др., също така да копирате чужди материали, да казвате, че сте съгласни с тях и ни/ме провокирате да ви отговаряме на глупостите - защото стават конфузни ситуации като с темата в която моя пост е последен

Ти си призна, че темата е некоректна, но много други няма да го направят и сега ще ти дам идея - направи тема в бг-мама и им кажи, че положението в България няма да се промени ако продължат да бъдат толкова лесно манипулируеми :)
И освен сълзливите романи и фантастика (това са най-чететните книги) които качват в читанка.инфо, да качат и научна литература (ако имат такава).
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

По принцип тук жени не пишат, защото няма какво да кажат, напоследък гледам две са се появили на хоризонта и пишат редовно и въпреки, че са сварнително отскоро тук бързо се надушиха и се скараха.

Защо така колеги винаги като се съберат две жени на едно място почват кавгите между тях?
 
От: Предприемачеко разпускане!

...обикновено когато правиш тема с която да провокираш другите, трябва да се чувстваш достатъчно подготвен за да отговаряш на всякакви въпроси (дори хейтърски)

Това е изречение от твоето мнение.
За това и съм започнала с думата "недоразумение". В стремежа си да отговориш по някакъв начин на Гагарин, ти ме намесваш мен, защото аз съм пуснала темата за "градът ...". Що се отнася до тази за етносите, съм съгласна, че течеше сравнително спокойно с мъдрото неучастие на самия автор. Вероятно това негово неучастие като автор имаш предвид. И в един момент се появява недоволна и афектирана потребителка с цитат от друга тема и цвъка наред. Но така стават недоразуменията, когато се пише завоалирано. Единия си пише за Бай Цеко и помиярите, другия общо, общо за темите и "вие-жените" и накрая пак нищо.
Извинявай, че се намесих и тук и ти отговорих. Следващия път бъди по-конкретен.
В тази тема (желателно е заглавие и линк) това и това не е както трябва. Заключена е, а исках да отговоря. Отварям нова по съществото на въпроса и отговарям на този и този.
Харесвам бира "Загорка", а не "Ариана", защото софиянци са калъфи и всичко софийско ме дразни ... и т.н.
Смело, аргументирано, от цялото си сърце.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

По принцип тук жени не пишат, защото няма какво да кажат, напоследък гледам две са се появили на хоризонта и пишат редовно и въпреки, че са сварнително отскоро тук бързо се надушиха и се скараха.

Защо така колеги винаги като се съберат две жени на едно място почват кавгите между тях?

Не съм съвсем съгласна. За казване си има какво, въпроса е как и че като не сте свикнали ви е неприятно.
За скарването, поемам вината. Ама за последно. Че все аз се извинявам и опитвам нещата да са ок. По-дисциплинирано ще се придържам към метода на игнора. Въпреки че това едва ли ще спре завоалираните изказвания с повод и без, дразнещи въпроси ни в клин ни в ръкав за правопис на английски, или просто неразбрали от кой отбор съм и защо точно от него, да го ...
8)
 

Горе