Представям ви моето скромно портфолио

Adidas

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте! Искам да ви представя моето портфолио (съвсем опростено) - freelanceuslugibg.hit.bg
Някой ако има интерес за някоя от предлаганите услуги с удоволствие ще откликна!
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Нито съм отчаян, нито се *бавам! Преди и за 0,50 ст съм превеждал за човек от форума! И моля без СПАМ!
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Престанете да се заяждате! Саитовете от портфолиото не са мой!
 
От: От: Представям ви моето скромно портфолио

Престанете да се заяждате! Саитовете от портфолиото не са мой!

е тогава не е портфолио
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Здравейте! Искам да ви представя моето портфолио (съвсем опростено) - freelanceuslugibg.hit.bg
Някой ако има интерес за някоя от предлаганите услуги с удоволствие ще откликна!

Не е лошо да поправиш поне началната страница: "моят сайт" отговаря на въпроса "какво" и не може да бъде с пълен член. В първото изречение (както и в цитата) липсват запетаи. Глаголът "превърна" се повтаря във второто и третото изречение. В последното пък има недописано "над".
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

СТИГА ! се ебавали с човека ве ! :shock:

какво толкова - разбирам, не са му хубави дизайните, просто никои няма да поръчва така сам ще го разбере
за какво спамите само ?
омг...
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Пак намерихте място, където да "вършеете"!
Какъв беше проблемът да подминете темата и да пишете на друго място?
Има достатъчно полезни теми!
Реално всяко портфолио говори само за своя притежател, то няма нужда от допълнителна украса и добавки.
Ако авторът на темата искаше мнение, тогава щях да ви разбера.....

Метлата идва :)
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

И какво да кажем?
Ау, страхотни сайтове, всичко е супер... ау, бау, уау! Супер си!...
Кой има полза от лъжи? Умния ще си вземе бележка и ще оправи грешките, които сме му посочили безплатно. Глупавия ще продължи да се пъне като дупе на гащи и ще си остави сайта осран. The choice is yours!
 
Последно редактирано:
От: Представям ви моето скромно портфолио

И какво да кажем?
Ау, страхотни сайтове, всичко е супер... ау, бау, уау! Супер си!...
Кой има полза от лъжи? Умния ще си вземе бележка и ще оправи грешките, които сме му посочили безплатно. Глупавия ще продължи да се пъне като дупе на гащи и ще си остави сайта осран. The choice is yours!

Имаш право. Нищо не съм споменала за умело и интелигентно направени критични бележки. Нямах предвид теб, VtoriChepik :)
Не ми хареса начинът, по който беше нападната темата. Защото, едва ли Adidas е имал намерение да "ебава" с някого, като пуска подобна тема....
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

И какво да кажем?
Ау, страхотни сайтове, всичко е супер... ау, бау, уау! Супер си!...
Кой има полза от лъжи? Умния ще си вземе бележка и ще оправи грешките, които сме му посочили безплатно. Глупавия ще продължи да се пъне като дупе на гащи и ще си остави сайта осран. The choice is yours!


той прави дизайните, не ги кодира ! може да не е тои зле с правописа а кодъра ! :wink:
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Нямам думи просто! :mad: Ако знаех, че ще е такава реакцията нямаше изобщо да правя тази тема :(
ПС : Благодаря на Izida
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Аз немога да ви обясня какво Ви е направил човека, че се държите так с него?
 
От: От: Представям ви моето скромно портфолио

Нямам думи просто! :mad: Ако знаех, че ще е такава реакцията нямаше изобщо да правя тази тема :(
ПС : Благодаря на Izida

Просто постави акцент върху удачните съвети (ако намериш някои за смислени) и игнорирай неприемливите за теб.
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Вземи си поука бе , не можеш ли да се сетиш , че в сайт като .hit.bg не може да се направи хубаво портфолио , направи си хубав домейн , земи си wordpress , сложи някакъв прост темплейт ( бял) и ще бъде много по хубаво . Предлагаш услуги , но всичките ти сайтове , които си представил са с готов CSS , не знам какъв дизайнер си ???
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

Темата, ще бъде модерирана от другия админ, защото аз не се меся много много тук. Ако се месих, в момента щеше да има няколко бана. А Вие вече се досещайте кои са в списъка. ;)

И искам да кажа, като сте такива отворковци и професионалисти защо не ви вървят продажбите? Иначе компетентни. Не е редно да се базикате с който и да е, все пак всички сме минали през определени процеси и все още се учим.
 
От: Представям ви моето скромно портфолио

ИЗИНЯВАЙТЕ ЗА СПАМА ПЪРВО! Омръзна ми от тоя харкон, направо нямам думи! Със всяка негова конкуренция спори непрекъснато. Защо! Какво съм ти направил! Мога да преведа и да напиша текст за 2-3 по-малко пари от теб на същото качество!
Не можеш :) .

Идиот неграмотен. Сайта ти е пълен с грешки и не само аз го казах...
Харкон пак ще ни липсва след намесата на другия админ :) .
 
Последно редактирано:
в краина сметка за лев и 50 на статия толкова за всеки влак си има пътиници някои ползват безплатни преводи с г транслеит и никои не може да ги откаже

оферата ще остане които има желание ще го ползва макар че надали

изтрити са всички мнения които нарушават точка 2
http://www.predpriemach.com/faq.php?faq=rules#faq_rules1

остналите които само коментират качеството и цената ще си седят

пп.... в краина сметка като махнах мненията нарушаващи точка две не остана нито едно мнение на харкон в темата изтрещял образ от всякъде как си загуби половин ден от времето вместо с две думи да каже че с толкова неграмотни текстове може само да се надява с ниските цени да пробива ... как се вика а дано ама надали
 
Последно редактирано от модератор:

Горе