Препоръчайте тема за Wordpress с дългосрочна поддръжка

zack

Active Member
Привет,
Търся си добра тема за Wordpress, която да е от добра компания и да имам поне някаква надежда, че ще има дългосрочна поддръжка. Темата е за сайт със статии, който в бъдеще ще се ползва за affiliate. Ще е хубаво да отговаря на тези условия:
- да е от well known доставчик, т.е. ужким да бъде в поддръжка по-дълго;
- да може да се къстамизира прилично;
- да е бърза и оптимизирана за всякакви джаджи. Това ми е важно.

Бюджет има, важното е да е добра темата.
 
  • Haha
Реакции: Sky
За такъв сайт бих сложил нещо съвсем базово. Дори някоя от дефолтните Twenty-едиколкоси ще е по-добра от която и да е "премиум" тема. И е правена от Аутоматик.

Няма как да има тон опции в админа и да е бърза. И колкото по-сложна и натруфена, толкова по-голям шансът да бъде пенсионирана заради проблеми със съвместимостите с бъдещи ВП версии.

GeneratePress и OceanWP са добър избор също. Особено първата, понеже няма дори jQuery.
 
А между тия трите - GeneratePress, Astra и OceanWP коя бихте избрали? Питам за платените версии.
 
И трите са добри.
Доколкото съм ги ползвал (Astra и OceanWP) и чел доста сравнения между трите, за бързина може да се подредят така:
Astra, GeneratePress, OceanWP.,
Но, по предлагани опции като къстъмизиране от панела OceanWP е с най много такива.
 
Последно редактирано:
В случая реших да купя Astra. От ревютата, които прочетох, наистина е най-бърза, поддръжката е най-добра и има разни други малки предимства пред останалите, което в моя случай я прави правилния избор. Мерси за помощта.
 
Индийска тема с шитава документация на завален английски.
 
Индийска тема с шитава документация на завален английски.

Прав се оказа. Шитава е и си рефънднах парите. Този път ще проуча по-внимателно GeneratePress, но до момента ми допада и може да купя нея. Пък и някак по ме кефи идеята да давам пари на този пич Том, отколкото на индийците.
 
Пробвай безплатната версия, що ще даваш направо парите.
 
Пробвах, харесах и си купих GeneratePress. По моите критерии се оказа по-добра. От няколко дни ползвам платената версия и я къстамизирам - харесва ми. Мерси много.
 

Горе