Проблеми с ABV.BG пощите - писмата не престигат

[email protected] с какво е по-различно? И mail.bg и abv.bg могат да са престижни за бизнес, училища, общини въпроса не в тях а в това как се управляват.
За публичните институции има правила за идентичност, сигурност и т.н.
 
За публичните институции има правила за идентичност, сигурност и т.н.
Това не е възможно да се постигне. Например за училище abv.bg е перфектно и престижно повече от gmail, yahoo

Исках да кажа не е невъзможно.
 
Последно редактирано:
Ми дайте да направим тогава една читава БГ поща, щото иначе само си спамим, при това нескупосано :) Нали не ви е чак толкова все тая дали ще ползвате БГ или УСА поща?? Един преател пита :)
 
Пощата къде е направена не е от значение, стига поне да се проверява. Получавал съм отговор от фирми в срок 1-6 месеца :eek:
 
Ти се шегуваш, нали? АБВ и престиж в едно изречение. :)
Не казвам, че са престижни а как звучи за българска институция подобна поща. Определено е по-престижно ако услугата е на ниво abv.bg за училище, читалище и т.н. пред yahoo. Нали уж всички психодесни били българофили пък нито схващат, нито одобряват....
 
Не казвам, че са престижни а как звучи за българска институция подобна поща. Определено е по-престижно ако услугата е на ниво abv.bg за училище, читалище и т.н. пред yahoo. Нали уж всички психодесни били българофили пък нито схващат, нито одобряват....
Те милите каквоо са им направили преди години, са си заседнали с него. При тях е голяма еволюция като цяло да се ползва поща, не дай си Боже някой месинджър. :) Сори, ама в кое точно измерение abv превъзхожда технологично yahoo? :) Стига бе. :)

Абв може да го ползват там да си правят фейк регистрации и да се събскрайбват за какви ли не глупости по мрежата. Да, с такава научна цел да идеални. Но ако им го набият в главите, че това е пощата им правят много лоша услуга.
 
Те милите каквоо са им направили преди години, са си заседнали с него. При тях е голяма еволюция като цяло да се ползва поща, не дай си Боже някой месинджър. :) Сори, ама в кое точно измерение abv превъзхожда технологично yahoo? :) Стига бе. :)

Абв може да го ползват там да си правят фейк регистрации и да се събскрайбват за какви ли не глупости по мрежата. Да, с такава научна цел да идеални. Но ако им го набият в главите, че това е пощата им правят много лоша услуга.
Пак не ме разбра :) Сега са леш не споря. Имат потенциал, тоест домейна свързан с подобна услуга на ниво. Това, че са спрели е факт.
 
Пак не ме разбра :) Сега са леш не споря. Имат потенциал, тоест домейна свързан с подобна услуга на ниво. Това, че са спрели е факт.
Да, спрели са, и все пак се напънаха да си направят апп. Можеше да пропуснат. :)

3 страници колко са зле и май няма да стигнем до същината на проблема, въпроса на въпросите - защо така се случва?
 
Да, спрели са, и все пак се напънаха да си направят апп. Можеше да пропуснат. :)

3 страници колко са зле и май няма да стигнем до същината на проблема, въпроса на въпросите - защо така се случва?
Лиспа на инвестиции, липса на желание собствениците лично да инвестират, липса на квалифицарани кадри зад проекта след даден момент.
 
Блинки се праи на Дора Габе, а си мисли, че излежда да се праи пред нас като на - Софроний Врачанки :D:D:D

Не е идеята кой на коф се прави, а какви са фактите, а те са:
abv.bg е А Б В - ПЪРВИТЕ БУКВИ ОТ АЗБУКАТА НИ
- Българска поща, бг и бг и пак БГ ;)

Сигурно няма особено значение вече за него (щото е изфирсал от маркетингови стратегии), НО yahoo означава просто ИХУУУ-ЯХУУ-МЕХУУУ.. клатят ми се мъдите...... и за БеГе и за техното образОвание :D:D:D

Ехх Блиник, Блинки, и ти си една скица незаменима :)
 
Блинки на никакъв не се прави. На мен не ми пука кой знае колко. Повече ме притеснява това да не ни създава проблеми на хората, които всеки ден ни се налага да ринем из мрежата. Колкото повече такива услуги взимат не малък % в ежедневието ни толкова повече проблеми бихме могли да имаме. Иначе все едно, каквото искат да правят и развиват. Все пак не мога да им го отрека, че са доста ползвани.
 
Те тие услуги брат вече са си взели %та и ще си го държат дълго време ;)
Въпросът е - ти какво направи за да не е така :)
Ще правиш ли читава/конкурентна БГ поща или ще продължаваш да лансираш уса и подобни извращения, щото са по-добри, чисто в кодният им смисъл :)
 
Що за мнения написа? Защо трябва да правя нещо аз? Аз ли си чистя по цял ден инбокса, аз ли си свалям спама от пощата на компа? Аз няма какво да направя. Нямам интерес в тази ниша, не мисля и да имам. Такава услуга изисква много ресурс. Големи компании биха могли да си позволят да поддържат такава услуга.
 
Е тогава кат знаеш това, ЩО спамиш излишно колко са зле абв..? Каква ти е алтернативата, която препоръчваш??? Говорим за БГ поща.., че един преател пита :)
 
Е тогава кат знаеш това, ЩО спамиш излишно колко са зле абв..? Каква ти е алтернативата, която препоръчваш??? Говорим за БГ поща.., че един преател пита :)
Човече, радваш. Защо трябва да е бг поща, извинявам се? Вземи си домейн и хостинг и си го сложи на телефона и ето ти поща. Кажи му на приятеля ти да драсне да му разберем драмата. :)
 
Защото съм обяснил по-НАПРЕДЕ в темата човече, ама ти явно не сакаш да гледаш такива мнения ;):D:D

И защо да е БГ поща.. аз не се интересувам, ама един преател продължава да пита бах го в любопитника ахахаха

А ТИ прочете ли СЪЩО поне малко от мнението на Крумов???
Верно ли не схващаш смисъла?
 
Защото съм обяснил по-НАПРЕДЕ в темата човече, ама ти явно не сакаш да гледаш такива мнения ;):D:D

И защо да е БГ поща.. аз не се интересувам, ама един преател продължава да пита бах го в любопитника ахахаха

А ТИ прочете ли СЪЩО поне малко от мнението на Крумов???
Верно ли не схващаш смисъла?
За АБВ? Да, доста ценен коментар. :)

БГ поща викаш. Добре. Щом е любопитен, да действа. Няма лошо.
 
Ето виде ли, явно САМО на него му пука ;)

Кво да говорим повече, лок и толкоз :D
Па ти ползвай със здраве Яхууууу и Жиииимейл ама после да не ривеш що не ти вървят бизнес стратегиите и правиш куци инвестиции ;)
 

Горе