Проблеми с Genbucks ?

От: Проблеми с Genbucks ?

ОФФФФ Нещо тея генбъкс почват да не ме кефат :/

ето отговора
crazymast ‎(20:32):hello
Cerberus ‎(20:32):hi
crazymast ‎(20:33): do u know what happen with GB ?
Cerberus ‎(20:33):server issue
crazymast ‎(20:33):why it is down and payments dont work ?
Cerberus ‎(20:33):will take upto 72 hrs to be back up
tech issue
crazymast ‎(20:34):so everything will be ok after 72 hours ?
Cerberus ‎(20:34):yes ..
crazymast ‎(20:34):thats good
thanks for the information
Cerberus ‎(20:34):
np
 
От: Проблеми с Genbucks ?

всички тези проблеми отразяват ли се на сайтовета които са разменяли линкове с вас
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Не, неможа да се отрази. е нормално да има проблеми от време на време - всеки низмес ги има. То ако трябва да бъда честен преди няколко седмици и MoreNiche даваше мизерни грешки при опит за логване, въпрос на това кой кога сдуха капаците. Хубавото на тези бизнеси е че реагират бързо и оправят проблема максимално интелигентно.

Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/genbucks/public_html/include/inc.mysql.php on line 42


Please accept our apologies for this Error
Genbucks Technical Support has been notified!

При мен това беше единственото което ми се показваше, само вчера. И при логването - всичко си беше Ок. ;) С тях сме от 100 години и това е нещо нормално за нас, но ще го разберете след няколко години работейки с афилиейт програми с големи база данни в интернет. :)
 
От: Проблеми с Genbucks ?

при мене освен този проблем от 1 седмица немогат да ми преведат парите в епаспорта и имали някакъв проблем с accounta ми което е доста кофти тъй като малко разчитах на тия кинти , а са и с това падане на сайтовете губиме клиентела абе въобще малко се осраха
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Custpay.com вече работи. Ezbill - има проблеми с DNS-ите май...
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Не, неможа да се отрази. е нормално да има проблеми от време на време - всеки низмес ги има. То ако трябва да бъда честен преди няколко седмици и moreniche даваше мизерни грешки при опит за логване, въпрос на това кой кога сдуха капаците. Хубавото на тези бизнеси е че реагират бързо и оправят проблема максимално интелигентно.



При мен това беше единственото което ми се показваше, само вчера. И при логването - всичко си беше Ок. ;) С тях сме от 100 години и това е нещо нормално за нас, но ще го разберете след няколко години работейки с афилиейт програми с големи база данни в интернет. :)

Да напълно нормално е :) И амазона и ебай и те са големи бази данни и изчезват за по 10-15 дни ХАХАХА! Ама както оптимистите казват, погледнето го от хубавата страна - ако правехте по 40 000 на седмица, щяхте да загубите 10 000 от тази педеращина която правят малумните индийци. Но така губите само няколко стотин долара.
 
От: Проблеми с Genbucks ?

някои сайтове на техен хост изчезнаха дава ми само индекс офф и тва е...
 
От: Проблеми с Genbucks ?

На сайта на ГенБъкс бях видял съобщение (преди срива), че който има неактивни сайтове на безплатния хостинг и иска да породължи да ги има, да се свърже с поддръжката за да не бъдат изтрити. Явно под "неактивни" разбират не това, което разбират потребителите и се стигна до масово триене...
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Всяки бизнес си има проблеми, а има и периоди в които са повече от нормалното. Мисля че е нещо нормално, с тази програма сме...забравих от кога, но има няма 3-4 години и си има проблеми, след известно време с тях ще започне да не ви прави впечатление. Но и другите не са цъфнали, и те си имат проблеми. :) Просто вниманието ви е по силно насочено към тази, за което е нормално и да се появяват и недоволства. :)
 
От: Проблеми с Genbucks ?

добре че има и други афф програми :)

има ама те не предлагат готови сайтове шаблони и фри хост :)
при тях проблемите са други :wink:
 
От: Проблеми с Genbucks ?

И аз точно влезнах да се оплача ама гледам вече 4 страници сте написали :) Иначе писах им майл и казаха, че до вчера би трябвало да се оправят ама както всички знаеме нищо не се е оправило. Явно имат и проблеми с майлите понеже не ми отговарят от 2 дни, а преди това винаги са били бързи с отговорите. Иначе искам да попитам, така и така изписах 50 символа, дали ако например домейна ми е домейна.ком и сложа техния темплейт който гоогле го е баннал темплейта.домейна.ком - ще накаже ли гоогле домейна.ком ако има линкове към темплейта.домейна.ком ? Сри за оффтопика и дано да сте ми разбрали въпроса, че нещо не го описах много ясно. :twisted:
 
От: От: Проблеми с Genbucks ?

ще накаже ли гоогле домейна.ком ако има линкове към темплейта.домейна.ком ?

Може би няма да го накаже, но за всеки случай ползвай:
HTML:
<meta name="robots" content="noindex, nofollow">

За всеки случай може да ползваш и Ajax, който да зарежда информацията от "скрит" файл, към който няма връзки.
Код:
document.include = function (url) {
 if ('undefined' == typeof(url)) return false;

// for Mozilla
if (window.XMLHttpRequest) {
re = new XMLHttpRequest();
}
// for IE
else if (window.ActiveXObject) {
re = new ActiveXObject("Microsoft.XMLHTTP");
}

if (re!= null) {
re.open("GET",url,false);
re.send(null);
document.write(re.responseText);
}

}

document.include("от този файл ще се зареждат данните, които ще се показват.html");

Не знам обаче дали ще мине номера при ръчна проверка от страна на Google (не ми е известно колко са сериозни в търсенето на сайтове, направени от шаблони на GenBucks).
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Мерси щастливи мързеливецо! Дано да не се прецакат тотално и ще го пробвам.
Edit: Някои да е пробвал тази система и да може да даде повече инфо ?
 
Последно редактирано:
От: Проблеми с Genbucks ?

Забелязах, че са забравили да обновят домейна си caligain.com (много хора пращат трафик там, който се прахосва).
 
От: Проблеми с Genbucks ?

На майка им п***** на Genbucks аз т'ва да ви кажа .... Ай да си оправят бакийте, че така ние, края на нишката сме прецакани. Отиам си празнувам имения ден , наздраве! (drunk)
 
От: От: Проблеми с Genbucks ?

Отиам си празнувам имения ден , наздраве! (drunk)

Е честит имен ден тогава :) Наздраве!

ГБ ще се оправят сигурна съм
 
Последно редактирано:

Горе