Проблеми с Genbucks ?

От: Re: Проблеми с Genbucks ?

vetzkov, CashBurners имат проблеми с PayPal, защото продават хапчета. При "Trying To Get Paypal" не е станала нито една продажба. Предполагам, че това съобщение е автоматично, а никой не се сеща, че PayPal им затвори акаунтите.

Тъпа история :( Ако започна да правя продажби, не искам да ми пращат парите чрез Wire трансфер или банков чек :( Предпочитам PayPal. Явно нямам късмет с афилиейт програмите :)
 
Re: От: Re: Проблеми с Genbucks ?

Тъпа история :( Ако започна да правя продажби, не искам да ми пращат парите чрез Wire трансфер или банков чек :( Предпочитам PayPal. Явно нямам късмет с афилиейт програмите :)
ePassporte не те ли устройва?

Защо обсъждаме CashBurners payment processing в темата "Проблеми с Genbucks" :lol:

P.S.: happyslacker е прав, ако ги помолиш, ще ти изпратят в PayPal парите от някой друг акаунт. Но ако искаш автоматично да си получаваш парите - ePassporte.
 
Последно редактирано:
От: От: Re: Проблеми с Genbucks ?

Тъпа история :( Ако започна да правя продажби, не искам да ми пращат парите чрез Wire трансфер или банков чек :( Предпочитам PayPal. Явно нямам късмет с афилиейт програмите :)

Предполагам, че няма проблем да ти пратят парите с PayPal (отвориха си друг акаунт, който могат да ползват- вж. по-горе какво са ми писали по електронната поща). Най-добре се свържи с поддръжката им за да си сигурен.
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Благодаря на двамата за отговорите :) Твърде рано ми е да получавам пари - тепърва ще развивам някакви сайтове, но исках да знам как стоят нещата, защото някои сайтове ме питат за начина на плащане още при регистрацията.

А проблемът с ePassporte е, че нямам такава карта :)
 
От: Проблеми с Genbucks ?

С подаръка от $50 може да си направиш такава карта - даже ще ти останат $10 ;-)
 
От: Проблеми с Genbucks ?

С подаръка от $50 може да си направиш такава карта - даже ще ти останат $10 ;-)

Ами ако мога да си я поръчам през Интернет, като максимум пратя Photo ID и някакви такива неща - супер! :)
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Лична карта пращаш само ако ти поискат (в началото когато става въпрос за малки суми не искат лична карта). Таксите се взимат от сумата, която са ти платили (не се налага да имаш кредитна карта!)

Може да е по-добре някоя афилиейт програма да ти направи акаунта в ePassporte. Моя го направи GenBucks. Може би тогава е по-малко вероятно да ти искат лична карта (казва се "Controlled Affiliate Account" - има повече ограничения, но може би искат сканирани документи по-рядко).

Има вероятност освен лична карта, да ти поискат сканирана от двете страни банкова карта (по този начин ще бъдат сигурни, че личната карта не е крадена - ще проверят дали кредитната карта е обявена за открадната и ако не е - приемат, че всичко е ок (обикновено при кражба на лична карта и банкова карта, собственика блокира банковата карта; щом не е блокирана - значи не е крадена)). Тогава ще трябва да ходиш до някоя банка, да си откриеш сметка, да внесеш няколко евро вътре, и да чакаш да изработят картата.

При изпращането на конфиденциална информация (сканирани документи) трябва да внимаваш - в никакъв случай не ползвай електронна поща! В сайта на ePassporte има инструмент за качване - директно през браузъра.

За неголеми суми не би трябвало да ти искат сканирани документи.
 
Последно редактирано:
Re: От: Проблеми с Genbucks ?

Кешбърнърите вадят новия арсенал с парти пилс в понеделник.
Някой ще сподели ли каква е конверсията горе-долу?
Само на мен ли темплейта и продуктите ми изглеждат пълен шит?
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Хора, за плащането на кешбъррърс - накарах админа да направи акаунт в мънибуукърс, само си слагате в профила payment option: other и в текстовото поле пишете:
payment type: moneybookers
email ID: имейла ви @ ймейл.имейл

Бях пуснал такава тема във форума им, проверете ако искате :)
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Темата беше за генбъкс, ама като е станало на въпрос да питам - какви са ви впечатленията за кешбърнърс относо разплащането чрез epassporte , защото все още не съм достигнал 150 $ , но съм въвел epassporte като разплащателен метод...
 
Получили сме плащане от всички програми които са листнати като тръстед иначе можеше да я заринеме секцията с програми ама не това е въпроса

специално за кеша чакахме доста време преди да ги лиснем ама не ги бяхме подхванали сериозно просто им добавихме банерчета по няколо наши сайтове :) плащат коректни са като цяло конверсията им е малко по лоша от на ГБ ама пак доста е по добре от други като морнише :)
 
От: От: Проблеми с Genbucks ?

Темата беше за генбъкс, ама като е станало на въпрос да питам - какви са ви впечатленията за кешбърнърс относо разплащането чрез epassporte , защото все още не съм достигнал 150 $ , но съм въвел epassporte като разплащателен метод...

Когато сумата от комисионните и подаръка ($50) достигне или надвиши $200 (т.е. минимум $150 комисионни) плащат около първо или около 16-то число на месеца (при мен беше
14-то число - по-рано отколкото очаквах).
 

Горе