Проблем в paypal

cskasofia

Member
Здравейте, българин преди няколко дни ми прати 200$ в paypal за яке което му дадох. Вече изтеглих парите. Днес като си отворих акаунта пише че парите са върнати, а същевременно балансът ми е отрицателен -200$. В същото време имам мейл и известие че съм превишил лимита и трябва да им пращам сканирани документи. Не мога да разбера като им изпратя копията баланса ми ще стане ли на 0 или този човек е направил някаква измама и си е върнал парите?
Благодаря
 
Не, балансът ти ще остане същия, просто ще можеш да получаваш и теглиш повече/още пари
 
Тоест човека е си е върнал парите по някакъв начин ли? Аз какво мога да направя?
 
Да си добавиш картата с поне 500 лв. вътре да има, ако не е вече добавена, и да ги платиш тези кинти, след като си на МИНУС Balance. Или да изчакаш да ти пратят Collectors Firms и да платиш няколко пъти повечко. Виж старата тема. Ето и тема с еквивалентен подобен случай с минусов баланс. Collectors letters.

Docs НЕ им пращай на този етап преди да си минал през links, за да прецениш какво да правиш, както и да прецениш дали въобще ти трябва в бъдеще PP за бизнес/лични нужди.
 
мен ако питаш,нищо не им давай,те няма и как да ти го вземат.....всичко е ако мине
а,човека който ти е пратил парите за якето,меко казано те е "врътнал"за да си вземе парите обратно
 

Горе