Проблем при качване на файлове (картинки)

От вчера се забелязва следния проблем :
Когато опитам да кача картинка в уордпрес-а, ми излиза надписа "HTTP грешка" и снимките не се качват. С последната версия на вп съм, не съм добавял нови плъгини, нито съм пипал нещо по с-мата. Проблема се появи от нищото. Прилагам и скрииншот с грешката, ако някой се е сблъсквал с такъв проблем, нека помогне. Картинките са 80% от постовете ми ...
http_err.jpg
 
Ако досега си ги качвал безпроблемно, пиши на хоста си. Може да си изразходил дисково място, трафик или нещо от този род. Тази грешка съм я получавал и когато не ми бяха настроени правата на фтп-то.
 
От: Проблем при качване на файлове (картинки)

В PHP-то има един параметър за максималния възможен размер на качваните файлове: upload_max_filesize = 2M

Възможно е от хостинга ти да са я намалили. Има също така и настройки за позволените разширения. Ако имаш достъп до логовете - гледай и там.
 
От: Проблем при качване на файлове (картинки)

Не съм изразходил ресурсите си имам още доста. В РНР-то максималния размер за качване е 8мб ... направо потъвам ::cry:
 
От: Проблем при качване на файлове (картинки)

Този плъгин добавя няколко реда в .htaccess файла, които аз добавих ръчно (имам над 20 работещи плъгина, повече немога да слагам), но уви - без успех. Един колега от форума ме светна, че може да е от браузера и сега ще проверя как са нещата там.
 
От: Проблем при качване на файлове (картинки)

Мммм едно предложение от мен. Въпреки, че не се занимавам с готови системи намери скрипта който ти качва снимките и в горната му част постави:

PHP:
ini_set("memory_limit", "48M");

А в долната:

PHP:
ini_set("memory_limit", "4M");

Разбира се, ако не е указано в него, като тези неща ги поставяш след отварянето на php и преди затварянето му.

Опитай и няма какво да стане освен да ти помогне или да не ти. ;)
 

Горе