Проблем със сайта през мобилното приложение

lubo555

Member
Имам проблем с форума от 2 седмици вече. Мобилното приложение tapatalk, което е уникално удобно, вече дава само connecting... и до там. Иначе другите форуми следени през tapatak си бачкат коректно. Идеи?
 
От: Проблем със сайта през мобилното приложение

Що мъчиш ората с тоя тапаталк? И кое му е удобното?
Всеки форум cms си има и мобилни теми.
 
Имам проблем с форума от 2 седмици вече. Мобилното приложение tapatalk, което е уникално удобно, вече дава само connecting... и до там. Иначе другите форуми следени през tapatak си бачкат коректно. Идеи?

Ъпгрейднах тапаталк до последна версия как е сега ?
 
От: Проблем със сайта през мобилното приложение

Що мъчиш ората с тоя тапаталк? И кое му е удобното?
Всеки форум cms си има и мобилни теми.

Тапатолк е супер приложение, много удобно и мобилната версия на vBulletin пасти да яде пред него :)
 
От: От: Проблем със сайта през мобилното приложение

Тапатолк е супер приложение, много удобно и мобилната версия на vBulletin пасти да яде пред него :)
Забравих да добавя, че е лично мнение и не ангажирам никой с него
 
От: Проблем със сайта през мобилното приложение

Има си приложение, ползвам го удобно ми е. Какъв ти е проблема да трупаш мнения за да ми кажеш, че има мобилна версия. Знам естествено, но не е удобна. Защо пишеш в темата ми без връзка с проблема ми. Програмата е удобна с това, че като ми пише някой лично съобщение и телефона ми ме уведомява на момента. Айде да пишат само админи и хора които имат моя проблем.

А сега по темата... Проблема все още си го има. Другите форуми ги отварям и пиша, но предприемача не мога. Махнах го от любимите и го добавих. Промяна нямаше. Ъпдейтната ми е програмата до последна версия.
 
От: Re: Проблем със сайта през мобилното приложение

При някой друг с това приложение? През телефона и на мен ми е ОК. :) Странно.
Задръж да проверя, аз си го браузвам през тел. в десктоп моде, че има цялата функционалност на сайта, но сега ще пробвам, още повече домакинна на темата каза, че имало нотификация, ако имаш ЛС, та така и така щях да се пробвам!
 
От: Проблем със сайта през мобилното приложение

Всичко работи на 6!
ehavu8y3.jpg
 
От: Проблем със сайта през мобилното приложение

И при мен няма хроблем с тапаталка. Уникално удобно е. Пък дето писка при ЛС няма равно. Колега, преинсталипай приложението, евентуално може да се оправи. Друго не се сещам.
 
От: Проблем със сайта през мобилното приложение

Ехееее, колега, не с лошото де! :p
Опитай да изчистиш кеша на приложението, после ако не помогне и преинстал /пак на тапаталка/ и ако няма промяна, кажи да мислим друго!
 
От: Проблем със сайта през мобилното приложение

:))) Благодарско на всички! Преинсталирах и всичко стана ок :) Странното беше, че само с този форум имаше проблем. Иначе който не е ползвал софтуерчето, да го ползва...уникално добро е ! :))

ПС: Темата е за триене :)
 

Горе