Проблем с интернет сайт на Карбовски

От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Незнам вече на какъв език да казвам не съм тръгнал да го съдя, но ако някой ден ми хрумне има начин... Второ жалбата е подадена към циганката не към Карбовски и трето исках да предупредя хората за журналистите какви са жалки и как си пишат и правят каквото поискат. И да всеки един опарен от подобно нещо може да съди журналиста за уронване на престижа и още куп други глупости.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Незнам вече на какъв език да казвам не съм тръгнал да го съдя, но ако някой ден ми хрумне има начин... трето исках да предупредя хората за журналистите какви са жалки и как си пишат и правят каквото поискат. И да всеки един опарен от подобно нещо може да съди журналиста за уронване на престижа и още куп други глупости.

Абе момче, продължаваш да говориш глупости! Не се ли усещаш, че ставаш смешен, и че Карбовски в случая НЕ Е ВИНОВЕН?! Гъза си да скъсаш, не можеш го бутна и с пръст! Ти и най-вече твоята глупава приятелка сте нагазили в проблемите, сами сте си виновни, а не някой друг! Даже и циганката която е откраднала снимките не е виновна, че сте глупави и не знаете как да си защитавате личното пространство!
 
От: От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Дублиране.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

И да добавя ако на някой му е приятно приятелката му да бъде обвинена в измами,аладжиики и куп други глупости и по неприятни ключови думи във гооглето да излиза нейна снимка на мен не ми е приятно.Също така искам да добавя ,че фейсбук акаунт се доказва с дата на създаване , кой е първи кой втори и така нататък, също така на дамата по-горе мога да и кажа,че снимките също могат да се доказват от какво устройство са създадени и кой притежава авторските права на реалните снимки.И не на последно място да ви споделя ,че в Българския съд много лесно се работи със свидетели, които биха потвърдили ,че това сте вие това ви е фейсбука ,че работите там и така нататък.Да не говорим ,че лесно може да се провери ,че моята жена никога не е излизала в Гърция. Просто имайте едно на ум ,че може на всеки да се случи.

Както по-горе писах не се интересувам от парите му интересувах се от свалянето на снимката от сайта и извинение.Да кажем, че на 80% се е изпълнило това , което съм търсил.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Както по-горе писах не се интересувам от парите му интересувах се от свалянето на снимката от сайта и извинение.Да кажем, че на 80% се е изпълнило това , което съм търсил.

Не стига, че сте постъпили глупаво, ами сега и си промени мнението и лъжеш. Напротив, искаше да го съдиш, пише си го в първото ти мнение, което все още не си променил:

Статията естествено е досещате се каква, свързана с проституция , грабежи, измами и т.н .Въпросът ми е какво мога да направя ? Мога ли да ги съдя , каква ми е ползата от това и всякаква друга информация ми е нужна.Също така ако се стигне до дело, мисля че статията трябваше да бъде снимана и нотариално заверена ? или се бъркам ?

Сега като разбра, че твоята няма да стане и не можеш го осъди, вече не си го искал?! Смешки... :lol:
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Откраднал е снимката на приятелката ми от фейсбук искам да разкара снимката .Не ми трябват нито парите му нито нищо . Питам какво се прави в тази ситуация

Ето уточнението на въпроса от колегата
Я първо се разбери със себе си какво искаш... да махнеш снимката за да не опетнява имиджа на приятелката или да изкяриш нещо от ситуацията.... ама честно
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Ако сте прескачали мнения във темата си е ваш проблем.Изяснихме ситуацията, мисля да не се разправям повече.Благодаря на тези, които ме подкрепиха,както и на хейтърите, това все пак си е градивна критика :) Ако има развитие с циганката ще пиша отново.

Заключение: В тоя форум дори не може да се оплаче човек, винаги има чели и недочели, които ще те наредят ! ! !
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Незнам вече на какъв език да казвам не съм тръгнал да го съдя, но ако някой ден ми хрумне има начин... Второ жалбата е подадена към циганката не към Карбовски и трето исках да предупредя хората за журналистите какви са жалки и как си пишат и правят каквото поискат. И да всеки един опарен от подобно нещо може да съди журналиста за уронване на престижа и още куп други глупости.

Виж сега, истината е, ако малко поуспокоиш емоциите, че ти започна тази тема и от първото ти мнение ясно се вижда, как обвиняваш пряко Мартин Карбовски, че е публикувал снимка на приятелката ти в статията си.
Далече от съветите първо да разбереш защо и как се е случило това ти продължи да го обвиняваш, независимо дали имаш основание вече да го съдиш.

Аз например, след първото си мнение тук, което написах, писах и на Мартин Карбовски, с линк към тази тема, за да провери и оправи нещата.
Не знам дали от това или защото ти си намерил начин да се свържеш реално той е обърнал внимание нанедоразумението и дори е разбрал за фалшив профил и всичко останало. От тук насетне вината му е, че и той е косвено измамен, но по никакъв начин не е искал умишлено да урони престижът на приятелката ти.
Това че на теб в разговорът ви ти се е сторил или наистина е такъв, отворен и арогантен, го отдай и на неговото раздразнение, че е бил подведен и то от снимка и профил във Фейсбук.
Така че, по добре да не ти хрумва да го съдиш, защото няма за какво. Вади си изводите и следващия път не мисли, че предубедеността и видимата "подкрепа" във форум реално ти помагат. А именно хората, които не са подвластни на емоции и афектирани и разсъждавайки върху казуса ти, са тези които ти помагат. Дори да не го оценяш, все тая.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Ако сте прескачали мнения във темата си е ваш проблем.Изяснихме ситуацията, мисля да не се разправям повече.Благодаря на тези, които ме подкрепиха,както и на хейтърите, това все пак си е градивна критика :) Ако има развитие с циганката ще пиша отново.

Заключение: В тоя форум дори не може да се оплаче човек, винаги има чели и недочели, които ще те наредят ! ! !

Резаключение: В този форум, когато се оплаква човек е добреда е готов да чуе различно от собственото си мнение за нещата.
И точно са повече челите ще искат да ти помогнат адекватно, а не само за участието.

Моля.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Киберчо, много си си прав в случая и аз на твое място нямаше изобщо да се разправям с него, а с медиите на конкуренцията и съда - директно!
Касиопея, това, че си фен или в по-близки отношения с въпросния ''журналист'' не ти дава право да оправдаваш престъпната му некадърност или в случая арогантност. За дипломация се говори, когато става дума за изглаждане на спорове и конфликти - тук такива няма. Има арогантен непрофесионализъм и той трябва да бъде наказан. Добрият журналист проверява, преди да обвинява, но това е така само в развитите страни, защото там ги съдят за много пари и им унищожават кариерите - и не ми казвай, че е нямало как да провери, защото това е глупаво. И нямаш право да подаваш сигнал от името на потърпевш, без той да ти е позволил или ти не подаде сигнал, а предупреди мазно некадърника, а?
Странник - прекаляваш. Това, че си оставил отворен прозорец не оневинява някой ако влезе в дома ти и изнасили децата, нали? Допуснали са грешка, но това не оневинява Карбовски, че прави живота им обществено достояние и ги изнасилва публично. Нищо, че добавя леееко допълнение и извинение във втората статия.
Грешката на киберчо е, че не привика големите медии и не заяви пред тях, че го дава под съд, тогава имаше сериозни шансове да го осъди - сега вече е късно, защото мазника се изкара още по-велик разследващ журналист.
Дано не ви се случи да станете жертви на такъв ''професионализъм'', че други ще ги къдрите тогава.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

На теб ти е трудно да схванеш, но е разбираемо донякъде. А ти какво направи реално "по случая"? Даде умните си съвети и мнение, дори съжали (и сигурно съжаляваш, че на теб не ти се е случило), че той се е извинил и доразнищил случая като един "мазен и платен некадърен журналист"?
Хайде, когато ти направиш поне един интересен репортаж, напишеш статия, която да се чете с интерес и въобще въпреки плюванията и отровата си човек с доста провокираща и интересна кариера, тогава ми говори за журналистика и ... морал евентуално.
Когато станеш "жертва" на измама и заради това една голяма част от българите не са уважавани в чужбина, респективно ти се оплачеш от грък, украинец или монголец, тогава пиши такива мнения.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Работа на журналиста е да провери дали информацията, която смята да използва е достоверна. Фейсбук не е годен източник на журналистическа информация и ако ще се ползва на високо ниво, всичко взето от там трябва да се проверява от поне още едно място. Не може просто да сваляш снимки от Фейсбук и да ги публикуваш по вестниците, без да си сигурен кой е на тях. Това е пълна свинщина, непрофесионално е, тъпо и признак на некадърност.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Оооо Касиопейке, изобщо не ми го изкарвай журналист тоя мазен копрофил и циганофил, дето се прави на велик на гърба на отрепките. Неговите успехи не държа да ги достигам, а ако ти се възхищаваш на кретен, който се занимава само с утайката на обществото и кифлите, дето си селфват подроклието това говори за теб повече, отколкото всичко казано досега в тоя форум.
Нищо не го оправдава, че е очернил хора, без да провери фактите, което е задължително и според законите и според журналистическата (а и човешката) етика. Не съжалявам, че не ми се е случило, но вече съжалявам, че не се е случило на теб, да те питам тогава дали ще се правиш на толкова умна и велика. Аз, за разлика от теб никога не съм се изтъквала и не съм се правила на велика, но винаги съм заставала на страната на онеправданите, защото чувството ми за справедливост е прекалено силно. Докато не разберете, че журналистите у нас имат правото спокойно да потъпкват правата на обикновените хора, няма да разберете какво е причинил на това момче и приятелката му, а това е жалко. Издигате на пиедестал некадърници (да, мисля го) и загърбвате правото на човешко достойнство на един обикновен човек. Когато ти, касиопея станеш добър човек, тогава ме карай да се меря с червей, като мазната свиня Карбовски.
 
От: От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Работа на журналиста е да провери дали информацията, която смята да използва е достоверна. Фейсбук не е годен източник на журналистическа информация и ако ще се ползва на високо ниво, всичко взето от там трябва да се проверява от поне още едно място. Не може просто да сваляш снимки от Фейсбук и да ги публикуваш по вестниците, без да си сигурен кой е на тях. Това е пълна свинщина, непрофесионално е, тъпо и признак на некадърност.

Ама вие сте ми мноо интересни.
Попитах, как се проверява мним профил през който е станал контакта? В статията е писал, че иска среща, но жената нещо не е склонила.
Хайде сега, вие сте журналиста, който пише статия, чиято основна тема е Измама на грък, който е подал оплакване и сам той като основание дал снимката. Реално трябва да се очаква, да търсят приятелката на потърпевшия още преди статията. Ако не беше статията, как щеше да се разбере, че профилът е билфалшив? О! ами това е работа на журналиста да разбере! Хайде пака, ама преди 20 години, ако беше. Няма Фейсбук няма профили. Един журналист разбира, че има измамен грък. Поства имена на жена, която е обезпечил. Работа на журналиста ли е да разследва измамницата, коя е реално.
Защо не схванете, каква е същността на пуснатата статия, а това че има повече от един измамени не прави журналистът толкова черен.
Като не ви харесва някой журналист кажете си, но не може на база харесване да го обвинявате в нещо, в което не е виновен, още повече и той самия измамен.

Свинщина е да се мълчи за този род престъпления на българките по принцип и всички, които се възползват по един или друг начин. Некадърност е, прокуратура и следсвие да си затварят очите и това да е възможно. Останалото е въпрос на емоции някакви ваши си.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Оооо Касиопейке, изобщо не ми го изкарвай журналист тоя мазен копрофил и циганофил, дето се прави на велик на гърба на отрепките. Неговите успехи не държа да ги достигам, а ако ти се възхищаваш на кретен, който се занимава само с утайката на обществото и кифлите, дето си селфват подроклието това говори за теб повече, отколкото всичко казано досега в тоя форум.
Нищо не го оправдава, че е очернил хора, без да провери фактите, което е задължително и според законите и според журналистическата (а и човешката) етика. Не съжалявам, че не ми се е случило, но вече съжалявам, че не се е случило на теб, да те питам тогава дали ще се правиш на толкова умна и велика. Аз, за разлика от теб никога не съм се изтъквала и не съм се правила на велика, но винаги съм заставала на страната на онеправданите, защото чувството ми за справедливост е прекалено силно. Докато не разберете, че журналистите у нас имат правото спокойно да потъпкват правата на обикновените хора, няма да разберете какво е причинил на това момче и приятелката му, а това е жалко. Издигате на пиедестал некадърници (да, мисля го) и загърбвате правото на човешко достойнство на един обикновен човек. Когато ти, касиопея станеш добър човек, тогава ме карай да се меря с червей, като мазната свиня Карбовски.

На това няма да ти отговоря по никакъв начин. Аз за разлика от други потребители в този форум нямам желание да понасям миризмата, която излъчваш!
Игнорирана си. Моля.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Полезните ефекти от статията нямаше да намалеят, ако там липсваше снимката, която не е сигурно на кого е. Тук изобщо не говорим за това, а за проявения непрофесионализъм и вредите нанесени от него.
 
От: От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

На това няма да ти отговоря по никакъв начин. Аз за разлика от други потребители в този форум нямам желание да понасям миризмата, която излъчваш!
Игнорирана си. Моля.

Миризмата, която излъчваш ти се носи, откакто си се навряла с тъпите си изцепки тук. Това, че се познаваш с въпросния мазник не ти дава право да го оправдаваш за това, че е некадърен и не спазва елементарни правила в работата на журналсита. Едно е да получи сигнал от измамен грък, друго е да е плесне снимка на момиче с надпис ''ето я измамницата, дето лъже гърци''. Виновен е отвсякъде, но теб те оневинявам, понеже явно по рождение си проста овца.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Напротив- относно снимката (пак да уточним, от фалшив профил, чрез който е зарибен не един), това си е доказателство, иначе гъркът може да си измисля, че е превел едни пари на някаква кифла. Проявен непрофесионализъм щеше да бъде, ако Мартин Карбовски беше успял да убеди всички, че снимката на жената е всъщност истинската жена, която е измамила някой мъж. Тогава щях да повярвам колко е на тъмната страна и без съвест. След като един човек си признава грешката и едва ли не разплита недоразумение, което можеше да коства много повече, значи не е толкова некадърен, за да се занимава и разправя. А можеше пренебрежително и мазно нищо да не ви отговори. Оправяйте се. Подавайте жалби "срещу статия", в която той "накърнява" имиджа на измамните българки, да видим до къде щяхте да стигнете.
Та жалко, че не е толкова некадърен. И вместо публично да се обяснява, трябваше да го остави на адвокати и съд, ама ... да видим.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

nandibandi





Senior Member



Това съобщение е скрито ,защото nandibandi е във вашия игнор лист.


Разгледай мнение.


Премахни потребител от игнор листата
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Касиопейке, аз съм го писала не за теб, а за останалите хора. Ти не беше ли тая, за която се пусна цяла тема, в която десетина стари членове на форума да те плюят само 1-2 седмици, след като се регна тук, незнайно защо? Точно ти да говориш за миризми е смешно, след като всички гледат на теб с най-малкото насмешка.

п.с. И понеже ти знам жалките номера, съм убедена, че ще влезеш не-регната, за да прочетеш какво съм писла и ще отговорш по някакъв начин ти казвам не си прави труда. Никой не те приема насериозно.:lol:
 

Горе