Проблем с интернет сайт на Карбовски

От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Casiopeia , Колежката е права ,че не е особенно коректно да разпращаш темата ,но това няма да ти го обяснявам.Искам да ти кажа,че с поведението ти в темата мога да заключа,че си на неговото ниво.Може би затова си му фенка.На няколко пъти ти писах ,че не става въпрос за съд, а за това ,че сме се почувствали обидени от некадърността на журналиста, но ти продължаваш да твърдиш кой кого ще съди и кой крив, кой прав.Отговори ми на един въпрос. Ти наистина ли си толкова наивна да си мислиш ,че някой ако прави измама на друг, ще го направи с реалните снимки адреси и така нататък.Понеже ми се наложи неволно да се занимавам с тъпите глупости на малумен грък и циганка, спокойно мога да ти кажа, че въпросната циганка нито е от Габрово ,както пише в статията, нито използва същите снимки , нито е на годините, на които е написано в статията.Как според теб аз обикновен човек мога да я посоча коя е ,а гениалния разследващ журналист все още пише глупости?
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Casiopeia , Колежката е права ,че не е особенно коректно да разпращаш темата ,но това няма да ти го обяснявам.Искам да ти кажа,че с поведението ти в темата мога да заключа,че си на неговото ниво.Може би затова си му фенка.На няколко пъти ти писах ,че не става въпрос за съд, а за това ,че сме се почувствали обидени от некадърността на журналиста, но ти продължаваш да твърдиш кой кого ще съди и кой крив, кой прав.Отговори ми на един въпрос. Ти наистина ли си толкова наивна да си мислиш ,че някой ако прави измама на друг, ще го направи с реалните снимки адреси и така нататък.Понеже ми се наложи неволно да се занимавам с тъпите глупости на малумен грък и циганка, спокойно мога да ти кажа, че въпросната циганка нито е от Габрово ,както пише в статията, нито използва същите снимки , нито е на годините, на които е написано в статията.Как според теб аз обикновен човек мога да я посоча коя е ,а гениалния разследващ журналист все още пише глупости?

Неее, как бе - той не е могъл да провери фактите, въпреки, че е велик ''журналист'', който всъщност е един подвижен жълт весник и нищо повече. Това, че ти си разкрил повече инфо от него значи, че или си супермен или си ползвал услугите я на ЦРУ, я на Мосад.tooth.gif
Много е смешно да си създаваш кумири, които и кучетата не искат да препикават или да се изтъкваш, за кой ли път, като вървежната мадама, дето познава разни смешковци, които се показват по телевизора.:D
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Интересно защо си мисля, че образа на приятелката на "kiber4o" пак се вижда достатъчно добре. И за това не е виновен нито журналиста нито излъгания грък. В крайна сметка всеки може да бъде излъган. Много е вероятно да се окаже, че и цитираните имена не са на реалния измамник, а да е ползвал бушон, както става с кухите фирми.

В крайна сметка пазете си личните данните и шанса да попадате в подобна ситуация ще е по-малък.

Започналият темата да се радва, че снимката на приятелката му не беше влязла в някой полицейски бюлетин и да беше пусната по всички големи медии.
 
Последно редактирано:
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Точно това беше причината да се пуска жалба в полицията.Полицейския бюлетин- За да се застраховаме.Не отричам ,че приятелката ми има по-малка вина ,че профила и е отворен,но това е положението станалото станало.
 
Re: От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Както по-нагоре в коментарите съм споменал, не ми трябват нито парите му, нито ми се занимава с такива като него.Както аз така и приятелката ми имаме хубава работа , на която може да ни повлияе зле. Относно съденето на медиите всъщност има начин, защото има вестник, в който е била публикувана първата статия, а втората не. Но за момента не се интересуваме от това.Жалба в полицията е подадена точно срещу циганката. А относно дали е повече от 200-300 лв ето още един линк http://www.kazanlak.com/news-15998.html

Ей че се настрахте пет човека ми давате линкове към присъди... герои...
и аз имам гугъл и аз ги видях тези присъди, но айде като сте отворени да изиграем една игра:

ОСЪДИ КАРБОВСКИ ДА ВИ ПЛАТИ 5 000 ЛЕВА ГЛОБА И ЩЕ ТИ ПЛАТЯ ПОЛОВИНАТА РАЗНОСКИ ЗА АДВОКАТ!
ОСЪДИ ГО ЗА 10 000 И ЩЕ ТИ ПЛАТЯ ВСИЧКИ РАЗНОСКИ ЗА АДВОКАТ.
/ако не надвишават 1/3 от сумата на глобата иначе е безмислено/

Ето нали сте отворени и смели, искам да видя как ще го осъдите за таква сума и съда ще ви я признае за нещо подобно.
те са тъпанари нали? - няма да има обжалване и бавене 5 години пред пет институции?
Кога ще започнете да мислите, се чудя аз?
Айде давайте да ви видя...
какво ми сравнявате бойко осъдил волен?
ти бойко ли си?
или си волен или си ОБАМА ПУТИН папта КОЙ?
знаеш ли кога български съд ще ти присъди 200 000 на теб?
когато ти отрежат зверски главата примерно и след това блудстват с нея.
не че ще ти ги плати някой, защото извършителя може да има на името си само един конь и то дръглив...
:) аре по весело сутрин шматки... стига сте се вкарвали във филми а?
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Пич, не се надъхвай , не съм искал да съдя никой.Задаваш въпрос ,хората ти дават линкове, после ти били криви. Няма угодия :) Аре заебавайте я тая история, ако има развитие с цигането ще пиша :)
 
Аз сутрин съм кисел просто и исках да ви обясня че е трудно тук да осъдиш някого на сума заради която си струва да водиш дела и да хабиш нерви :)
иначе няма нищо против никого
и аз не харесвам дебелата мазна свиня, но му гледам предаванията, както не харесвам оная нана, но гледам съдебен спор, за да се насладя на идиотията която царува в този свят и за пореден път да се убедя че хората не трябва да съществуват.
 
От: Re: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Аз сутрин съм кисел просто и исках да ви обясня че е трудно тук да осъдиш някого на сума заради която си струва да водиш дела и да хабиш нерви :)
иначе няма нищо против никого
и аз не харесвам дебелата мазна свиня, но му гледам предаванията, както не харесвам оная нана, но гледам съдебен спор, за да се насладя на идиотията която царува в този свят и за пореден път да се убедя че хората не трябва да съществуват.

Ти си мазохист :).
 
Re: От: Re: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Ти си мазохист :).

Гледайки подобни предавания, е по-трудно да забравиш че живееш в кочина и хората около теб са свини... дори и да си се обградил с тесен кръг от привидно нормални елементи.

не пропускайте всеки делничен ден повторенията:
18:00 „Съдебен спор” – предаване на Нова

само нана и портальона прецакват предаването, но в името на абсурда ги изтърпявам...
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Хора, вие четете ли си коментарите? Как може да нападате автора на темата и приятелката му с такива обиди и куп глупости, че човека е решил да сподели случилото се?

Той е пуснал темата с цел да му помогнете, не да го обиждате и да му се подигравате.
 
От: От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Хора, вие четете ли си коментарите? Как може да нападате автора на темата и приятелката му с такива обиди и куп глупости, че човека е решил да сподели случилото се?

Той е пуснал темата с цел да му помогнете, не да го обиждате и да му се подигравате.

Да Аничка, а най-тъпото, освен, че му се нахвърлиха е, че реват в един глас всички: Не си надигай главата!, Ти нямаш права. Ти не си Боко тиквата. Не си от ранга на великия подвижен жълт вестник - Картовски. Ще търпиш, щото си дребен и няма и да си помисляш за съд, понеже у нас няма осъден от обикновен човек - ''журналист''.
Когато с просташкото си поведение накараш комшията да те замеря с фасове и запалки е лесно да ревеш по форумите и да искаш съвети, обаче, когато някой наистина е в тежко положение му се нахвърляш, понеже изпитваш страхопочитание и респект към един мазен гол охлюв. Интересно ми е ако се беше случило на Амун дали щеше да дава същите тъпи съвети и да говори за ''дипломация'' оная, най-отворената разбирачка?:lol:
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Покажи ми къде съм дал съвети. Просто събота сутрин си търся на кого да сипя...
Дори обещах да му поема разходите по делото ако го осъди...
/Защото съм сигурен че няма да тръгне да се занимава :)/
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Имам смътен спомен от една близка, когато съдеше за нещо подобно, че се плаща нещо от сорта на 4% от иска. Примерно, ако съдиш за 100 000, трябва да внесеш 4000 лв., които ако загубиш делото, директно си ги губиш, освен разходите за адвокати и пр.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

То не ставаше дума толкова за съд, поне моето мнение беше, че трябваше да раздуха пред медиите случая и да покаже колко некадърен е тоя гол охлюв и как очерня хората, без да си провери фактите, защото само търси сензации. Можеше поне да предположи, че снимката е чужда и да напише ''ето с тази снимка се представя измамницата'', а не ''ето я измамницата - вижте я''. Както и да е - минало.., но докато се отказваме лесно да си защитаваме правата, ще ни третират, като безправни.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Ма нанделис то реално като помислиш, не вярвам той лично да се е занимавал с това да търси информация. Предполага се че човек като него си има екип да се занива с това докато той си пече дебелото космато дупенце някъде ;)

Аз като имам кварталня бакалия, да не вися там само да подавам лютеница и кренвирши. Виж къф тен съм фанал.
 
От: От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Ма нанделис то реално като помислиш, не вярвам той лично да се е занимавал с това да търси информация. Предполага се че човек като него си има екип да се занива с това докато той си пече дебелото космато дупенце някъде ;)

Аз като имам кварталня бакалия, да не вися там само да подавам лютеница и кренвирши. Виж къф тен съм фанал.

Ма Амунделис, той застава с името си и носи отговорност за крайния продукт, щото лаврите от великите му разкрития пак той ги обира, нали? Даже и да не проверява лично, ще кара тоя некадърен, като него екип да проверява фактите. То тва да обвиняваш не е, като да викнеш неква простакеса и да я интервюираш един час, понеже си е селфнала тва, дето и е под роклята.:wink: Да ме прощават извисените му фенове ако случайно ми видят игнорираните писания.:)
 
От: От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Ма Амунделис, той застава с името си и носи отговорност за крайния продукт, щото лаврите от великите му разкрития пак той ги обира, нали? Даже и да не проверява лично, ще кара тоя некадърен, като него екип да проверява фактите. То тва да обвиняваш не е, като да викнеш неква простакеса и да я интервюираш един час, понеже си е селфнала тва, дето и е под роклята.:wink: Да ме прощават извисените му фенове ако случайно ми видят игнорираните писания.:)

Аз ще си замълча (поне за сега) относно феновете му:lol:
 
От: От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Аз ще си замълча (поне за сега) относно феновете му:lol:

Оооо, ''феновете'' му уж ме игнорираха тук, но компенсират яко на една сватба.:wink: За сега не оставам длъжна, въпреки че помолих поне там да си спести циганиите.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

На страницата на циганския журналист обаче, стои статията със снимката на приятелката на Киберчо. Коментарите са отвратителни, има и нейни познати, които са учудени от нещата които е "правила". https://www.facebook.com/Martin.Karbovski.Official

Втората статия с "извинението" я няма. Админите не са счели за нужно да я публикуват, за да не лъсне истината, че не стават за нищо и не си проверяват инфото.

Киберчо, пиши на админите да премахнат публикацията
 
Последно редактирано:

Горе