Проблем с интернет сайт на Карбовски

От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

На страницата на циганския журналист обаче, стои статията със снимката на приятелката на Киберчо. Коментарите са отвратителни, има и нейни познати, които са очудени от нещата които е "правила". https://www.facebook.com/Martin.Karbovski.Official

Втората статия с "извинението" я няма. Админите не са счели за нужно да я публикуват, за да не лъсне истината, че не стават за нищо и не си проверяват инфото.

Киберчо, пиши на админите да премахнат публикацията

Ма къде е сега върлата му фенка да обясни как той е постъпил прекрасно и е коригирал нещата? Сигурно е на дипломатическа мися, щото е голям дипломат? Може да сдобрява Русия и Украйна в момента?:lol:
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Casiopeia , Колежката е права ,че не е особенно коректно да разпращаш темата ,но това няма да ти го обяснявам.Искам да ти кажа,че с поведението ти в темата мога да заключа,че си на неговото ниво.Може би затова си му фенка.На няколко пъти ти писах ,че не става въпрос за съд, а за това ,че сме се почувствали обидени от некадърността на журналиста, но ти продължаваш да твърдиш кой кого ще съди и кой крив, кой прав.Отговори ми на един въпрос. Ти наистина ли си толкова наивна да си мислиш ,че някой ако прави измама на друг, ще го направи с реалните снимки адреси и така нататък.Понеже ми се наложи неволно да се занимавам с тъпите глупости на малумен грък и циганка, спокойно мога да ти кажа, че въпросната циганка нито е от Габрово ,както пише в статията, нито използва същите снимки , нито е на годините, на които е написано в статията.Как според теб аз обикновен човек мога да я посоча коя е ,а гениалния разследващ журналист все още пише глупости?
Може би имаме различни разбирания за коректност, но се Извинявам, и за пореден път се убеждавам, че няма ненаказано Добро.
Мислех си, че мотивът ти да пуснеш темата, е не да изпадаш в популизъм на гърба на популярно име пишещо в журналистиката. Но признавам, че като при повечето предубедени хора и тук има защитници на "обикновения анонимен човечец", който е бил "захапан" от машината на гадната жълта журналистика.
Аз, ако бях на нивото на Карбовски, едва ли щях да пиша в това форумче. Не знам от какво зависи,но специално той се е доказал много повече със злободневни статии от дори и половината тук опитващи се да изкарва някакви пари, от нещо което вече го знаем. Така че, това го приемам за комплимент, но е несправедливо надценяване на нивото ми.
За фенството е друга тема. Има фенове на Слави Трифонов или Митьо Пищова, но си имат основания.
Далече съм от "фенство", защото не съм на 20 години. Дори и тогава бях фенка на певци и актьори, а не на журналисти.
Впоследствие, единствените, на които съм фенка са Елена Йончева и Ина Григорова. Фенка като жени за пример и обрзец, като които бих искала да съм и да пиша.
"Некадърността" е ... много лъзгаво понятие и кой може да бъде обвинен в нея. Това че при всичките си контакти и компетентност приятелката ти не може да си защити профил във фейсбук, не е проблем на който и да е журналист.
Аз нищо не продължавам да твърдя, но патосът ти беше за някакво възмездие, щом разбра, че със съд до никъде няма да стигнеш.
За останалите ти разкрития по случая, отново си е твой проблем. Нито на "некадърния" журналист, нито на читателите. Има си полиция за това. Статията не е за да се популяризира лицето на приятелката ти, ако не си разбрал, а за да се обърне внимание и на този род измами, които пък ти като негениален журналист, ми е много интересно какво щеше да направиш, ако ти звъннат на вратата от полицията и искат приятелката ти да върне взетитите неправомерно пари? Ше протестираш? Ще определиш алиби, че е била с теб тогава? Е, обяснявай защо и как снимката й без статия е употребена вече, че и "монетизирана".
Така че ... аз бях на твоя страна и за това го направих. Мартин Карбовски ми е като Пеко Таков или Сульо от Сусурлево. Има достъп да му се напише възражение, направих го. Вече няма. Щото хората друго си съченяват.
Със здраве.:|
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Даже не намирам и смисъл да ти отговарям..........

А в страницата на Картовски от 14 е публикувана втората статия
И все пак профила във фб още съществува, така че който има желание да помогне с един репорт https://www.facebook.com/profile.php?id=100006851146791&fref=ts
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Не е нужно да ми отговаряш, а следващият път, когато някой направи нещо косвено за теб и проблемът ти, поне да не го обвиняваш в некоректност.
Защото и аз съм обидена в момента. Къде и в какво се изразява моята некоректност или времето, което отделих за някакъв непознат и анонимен и приятелката му? Отделно плювките и отровата, но то вече има препарати.
Втората статия я прочетох, за това и ти написах мненията си, че след като е обяснено и изяснено не разбиам защо трябва да се продължава с популизъм?
Отделно необоснованите обиди към някого, който не е тук да се защити или пък "великите" съвети, как дори не е трябвало и да правиш връзка с него, ами направо да му начукаш канчето. Жалко, че пускаш теми, от които не си вадиш правилните изводи за пишещи. Но пък не ти пречи да квалифицираш за нива и други разни хора, които са искали да ти помогнат. Не на тях си за някаква изгода, а в името на Справедливостта уж! И какво? Като се видя кое как е, пак посредникът е "лайно", еми тенкю баба, но другия път мислете по-интересно и солидарно с други хора. Щото при следваща издънка никой няма да обърне внимание на проблемът ти, а ще си каже: Я, тоя за втори или трети път със снимката на приятелката му ... бе тук не е много ясно какво става!
И, нямам желание вече да помагам. Оправяй се. Нали сте много кадърни, може и статия да напишеш по въпроса.
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Така и така си обидена спри да пишеш в тая тема да се излагаш, гледам и без това в другите имаш същия успех....

Такъв тип разбиране и благодарност никога не подминавам просто със съгласие, а напротив, приемам като провокация!
Няма да спра да пиша в тази тема. А ще продължа докато не ми благодариш или не ми се извиниш за необоснованите си обиди. Дори и с Карбовски мога да се свържа отново и да го посъветвам как по-продуктивно да използва темата ТИ за доуронване престижа на приятелката ти.
Като не става с добро явно с обратното и дебелото на сопата! :twisted:
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Такъв тип разбиране и благодарност никога не подминавам просто със съгласие, а напротив, приемам като провокация!
Няма да спра да пиша в тази тема. А ще продължа докато не ми благодариш или не ми се извиниш за необоснованите си обиди. Дори и с Карбовски мога да се свържа отново и да го посъветвам как по-продуктивно да използва темата ТИ за доуронване престижа на приятелката ти.
Като не става с добро явно с обратното и дебелото на сопата! :twisted:

Не че някой се беше заблудил, че Касиопея е добронамерена и веднъж в живота си е решила да помогне на някого, но с това напълно изяснихме ситуацията. Както винаги, тя се вписа в дадена тема, за да размахва назидателно пръст и да поучава глупавите, понеже рзбрш'ли - тя пак е на кило мастика и са я треснали комплексите и търси къде да си вдигне самочувствието. Сега даже решила да накара Картовски да ''доурони престижа на приятелката на киберчо'', понеже не и е благодарил и обявил публично колко е мъдра, прекрасна и велика. И понеже хората, които мрази не харесват нейния идол - този изтънчен поет и класик на съвременната журналистика тип: ''моме, какво имаш под роклята, та го снимаш с телефона?'' За нейната злоба и комплексарщина явно си има причина, но едва ли хората по форумите са виновни, та да си го изкарва на тях. Съвет от мен: Като пускате тема за някакъв проблем, пишете в заглавието ''без съвети от Касиопея, моля!'', щото тоя велик дипломат, тоя Хенри Кисинджър на съвременния форум, не само, че ще ви обвини за всичко, но и ще ви направи 300 поразии и после ще поиска да и благодарите. Добре, че още не е почнала да иска и заплащане за ''мъдрите'' си съвети.tooth.gif
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Cassiopeia, като първата умница по форумите, да си чувала случайно за НЕПОИСКАНОТО ДОБРО?
Теб някой да те е молил да пишеш на Карбовски? Киберчо не е на 5 години, че да чака някой вместо него да направи нещо. Той моли за съвет, никъде не е написал " Моля всички които познават Карбовски да му пишат да махне статията"

Чудо голямо като си направила ДОБРО, щом после 100 пъти го натякваш. Милиони хора правят добро всяка минута и не се бият в гърдите. Ти като се появиш в някоя тема и изпишеш тон глупости, да не мислиш, че си фактор в Интернет?

Излез от филма вече, ти си НИКОЯ по форумите, не го ли разбра? Колко хора вече да ти го кажат и покажат?
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Cassiopeia, като първата умница по форумите, да си чувала случайно за НЕПОИСКАНОТО ДОБРО?
Теб някой да те е молил да пишеш на Карбовски? Киберчо не е на 5 години, че да чака някой вместо него да направи нещо. Той моли за съвет, никъде не е написал " Моля всички които познават Карбовски да му пишат да махне статията"

Чудо голямо като си направила ДОБРО, щом после 100 пъти го натякваш. Милиони хора правят добро всяка минута и не се бият в гърдите. Ти като се появиш в някоя тема и изпишеш тон глупости, да не мислиш, че си фактор в Интернет?

Излез от филма вече, ти си НИКОЯ по форумите, не го ли разбра? Колко хора вече да ти го кажат и покажат?

Нейна запазена марка е да се набута там, където някой споделя, че има проблем и да се накара назидателно на всички и най-вече на човека с проблем. И после 100 пъти да натяква колко е велика и как без нейна помощ дори слънцето не изгрява. Ако паднеш на улицата ще дойде да те рита и после ще иска да и благодариш за безкористната помощ. Не пожелавам на никой Касиопея да му се притече на помощ.tooth.gif
 
От: Проблем с интернет сайт на Карбовски

Такъв тип разбиране и благодарност никога не подминавам просто със съгласие, а напротив, приемам като провокация!
Няма да спра да пиша в тази тема. А ще продължа докато не ми благодариш или не ми се извиниш за необоснованите си обиди. Дори и с Карбовски мога да се свържа отново и да го посъветвам как по-продуктивно да използва темата ТИ за доуронване престижа на приятелката ти.
Като не става с добро явно с обратното и дебелото на сопата! :twisted:

Що за малоумие и дебилизъм?? Милата Касиопея - наранена, че не й бил благодарил подобаващо авторът на темата с метани и хвалебствия за непоисканото й вмешателство и щяла да доуронва престижа на приятелката му. Ти не се ли усещаш поне малко колко си зле? Приятелката му не си заключила профила - ок, много е изкушаващо за злоупотребяващите с тия неща, но вината й е до тук. Че то спокойно може някой "приятел" да вземе снимките и на непублични профили и да се възползва. Може и от инстаграма да се смъкнат снимките на разни девойчета и пак да си направи профил. Даже някой ако реши, може да използва снимките ти, които лично си поствала във форума, за някакви немного приятни цели... Въобще, най-сигурният начин някой в интернет да не ти се възползва от снимките ти, е да не ги качваш в разни фейсбуци, форуми и сайтове. Аз дори не вярвам, че и местата за съхранение на документи са напълно защитени.

Това, че екипът на Карбовски не си прави труда да проверява фактите в уж разследваща журналистика, е истинският проблем и за него няма оправдание.
 

Горе