Проблем с нов домейн

От: Проблем с нов домейн

Да, повече от нормално е. Изчакай седмица, две. Но и от голяма значение е и къде са сложени въпросните линкове. Трябва да са добре индексирани страници, а колкото по-голям е PR-а, то толкова по-бързо ще се индексира. И не го пробвай оня номер с регистрация по търсачки. Просто си изчакай натурално да си те захапе от линковете, които си си пуснал към сайта.
 
От: Проблем с нов домейн

Абе имам някакви спомени, че май имаше някакъв seo сайт, че пишеш за seo, беше се вкарал в някакви seo сериали. Какво става? Този въпрос който задаваш е недопустим за човек, който се занимава със seo!
 
От: Проблем с нов домейн

Абе имам някакви спомени, че май имаше някакъв seo сайт, че пишеш за seo, беше се вкарал в някакви seo сериали. Какво става? Този въпрос който задаваш е недопустим за човек, който се занимава със seo!

човека просто влиза и във филм,което мисля е нормално от много четене така става :)



На 13 март си купих нов домейн. Сайтът вече напълно функционира, има 4-5 беклинка, но нормално ли е все още да не е индексирана нито една страница в Google?

скоро ще бъде наред ,както каза и блинки,но не очаквай чудеса...


не си мислете че като купите нов домейн и като му сложите някви си статии и 5 линка входящи към него,ще станат чудеса

вземете си дроппен домейн е по добре от колкото нов(носи на хард сео),а ако ви трябва такъв просто се свържете с мен
 
От: Проблем с нов домейн

Благодаря ти BlackFriday за подкрепата, а пък на теб Странникът още повече ти благодаря, че следиш какво правя :).

Точно това е проблемът, че домейнът е дропен и не знам какво се случва... Знам, че новите домейни се "осъзнават" късно, но този си има доста история. Сменил е уж 12-13 собственика. А и няма как да разбера дали Google не го е считал за спамерски...
 
От: Проблем с нов домейн

Благодаря ти BlackFriday за подкрепата, а пък на теб Странникът още повече ти благодаря, че следиш какво правя :).

Точно това е проблемът, че домейнът е дропен и не знам какво се случва... Знам, че новите домейни се "осъзнават" късно, но този си има доста история. Сменил е уж 12-13 собственика. А и няма как да разбера дали Google не го е считал за спамерски...

просто му провери входящите линкове и ако са виаг и ли темподобни си направи сметката ...но има и друго нещо, тези дни гуглю прави някви промени по алгото така че е нормално...
 
От: Проблем с нов домейн

Проверих му линковете.. всичко е идеално. И аз си помислих, че може да е от новите алгоритми. В момента върви Panda мисля и не вярвам да има време да се занимава точно с моя сайт :)

Няма да се занимава с теб по една причина, още не си му в полезрението. Индексират ли те, вече и ти влизаш в играта с ъпдейтите. Повярвай ми, тогава ще си по-огрижен за него от сега. Икдексацията ще е факт, както каза и BlackFriday, не очаквай кой знае какво. Може да имаш начално "побутване", но до месец нещата ще си дойдат на мястото и реално това ще са реалните ти позиции, докато не предприемеш нещо по въпроса с изкачването нагоре в SERP-а.
 
От: Проблем с нов домейн

Не съм сигурен дали трябва да ръчкам излишно..
Ами аз за една от станиците на сайта си го ползвах и имаше само положителен резултат.Поне за сега!Но преценявай сам, че то се не знае...
 
От: Проблем с нов домейн

Но не са само на Google, като гледам никоя търсачка не го харесва... Започвам да се притеснявам..
Да не би да има някакви проблеми в кода на сайта?Дай да видим сайта!Аз не съм експерт, но някой от знащите тук ще може да се изкаже адекватно, сигурен съм!Успех!
 
От: Проблем с нов домейн

Но не са само на Google, като гледам никоя търсачка не го харесва... Започвам да се притеснявам..

Пусни един линк от Г+ или качи видео с линк в тубата. Пусни го и pingler.
 

Горе