Проблем с WP плъгин better-wp-security

miraco

Member
Имам следният проблем...преди няколко часа се опитах от админ WP панела да деинсталирам един плъгин: better-wp-security.
Премахнах преди това няколко други ненужни плъгина и всичко мина добре, но като дадох да се изтрие тази гадост: better-wp-security ми даде бяла страница. След това при рефреш ми изписва тази грешка;

The server can not find the requested page:
www.site.com/wp-admin/ (port 443)

Не ме пуска вече в админ панела, писах на Суперхостинг да ми възстановят от вчера базата данни та дано да мога да влезна.
И преди на друг сайт съм имал проблем с този боклук: better-wp-security, няма изтриване. Как да изтрия това нещо.
 
И преди на друг сайт съм имал проблем с този боклук: better-wp-security, няма изтриване. Как да изтрия това нещо.
Закача ли се с нещо? С някоя сървърна настройка или други плгини, база данни? Иначе се сещам за един дилийт от FTP-то, но първо виж с какво комуникира, че това не изглежда нормално. Аз даже не се опитвам да слагам такива плъгини, защото знам, че после ще трябва да се чувам с някой хостинг провайдър и кофтито е, че аз ще съм си виновен.

Като инсталирам и деинсталирам, гледам да се запозная с плъгина, особено ако е нов за мен. Специално за този няма какво да те посъветвам. Виж това видео:

[video=youtube;KhTA1FpCJaY]https://www.youtube.com/watch?v=KhTA1FpCJaY[/video]
 
Прец cPanel файл мениджъра или ftp изтрии директорията на etter-wp-security в wp-content / plugins

и евтнуално htaccess файла (както и този в wp-admin ако има такъв)

след това може да си генерираш htacess наново през пермалинкс (задава да е на друго сеива ) връщаш обратно на твоето си
 
От: Re: Проблем с WP плъгин better-wp-security

Прец cPanel файл мениджъра или ftp изтрии директорията на etter-wp-security в wp-content / plugins

и евтнуално htaccess файла (както и този в wp-admin ако има такъв)

след това може да си генерираш htacess наново през пермалинкс (задава да е на друго сеива ) връщаш обратно на твоето си

Изтрих всичко...и пак същото.
Повече такива боклуци аз няма да сложа на сайта си.
Това е проблема: https://www.topobiava.com/wp-admin/
 
сигурен ли си за за двата httacess че си махнал

изтриването на плъгина директорията го спира хтаксее се трият защото може да въвеждал нещо там

главния и този в wpadmin
 
отвори wp-config.php И виж за Force ssl рес с true

те са два
define('FORCE_SSL_ADMIN', true);
define('FORCE_SSL_LOGIN', true);

да станат на false или ги махни

и за секюрит плъгин препоръчвам Bullet proof security
 
От: Re: Проблем с WP плъгин better-wp-security

отвори wp-config.php И виж за Force ssl рес с true

те са два


да станат на false или ги махни

и за секюрит плъгин препоръчвам Bullet proof security

Благодаря много coolice, махнах и двата реда всичко се оправи.

Благодаря пак.
 

Горе