Програмисти с идея: да купят ИТ село

От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

...няма и полицаи :)
В една нормална държава вероятно бихме се радвали, че са наоколо.
 
От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Е, как кое? Наше село- арно село.:wink: Иначе канализация още си нямаме - тръбите стоят и чакат да наближат другите избори, та да се почне, но специално на нашата улица няма проблем, никой не е със септична яма, а къде отива отпадната вода????????? Мистерия!:)

Ами значи сте със септична яма :) Щом няма канализация... Просто хората отдавна са си направили хигиенни възли в къщата, от където чрез тръби всичко отива в септичната яма. :)
 
От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Ами значи сте със септична яма :) Щом няма канализация... Просто хората отдавна са си направили хигиенни възли в къщата, от където чрез тръби всичко отива в септичната яма. :)

Не, нямаме септична яма, приятелю. Намерили сме една ниша към, която сме включили тръбата за отпадните води и не сме имали проблем досега - всичко си заминава незнайно къде. А хигиенните възли в къщата съществуват, откакто е построена - 2 вътрешни тоалетни, едната е към банята, не сме в 18-век, все пак.:)
 
От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Не, нямаме септична яма, приятелю. Намерили сме една ниша към, която сме включили тръбата за отпадните води и не сме имали проблем досега - всичко си заминава незнайно къде. А хигиенните възли в къщата съществуват, откакто е построена - 2 вътрешни тоалетни, едната е към банята, не сме в 18-век, все пак.:)

Самият факт, че няма канализация означава, че сте със септична яма. Но не ми се спори сега за л-на :))))))))
 
Re: От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Самият факт, че няма канализация означава, че сте със септична яма. Но не ми се спори сега за л-на :))))))))

Не ви се спори за л-на, пък политиката свети с нови теми винаги. :)
 
От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Самият факт, че няма канализация означава, че сте със септична яма. Но не ми се спори сега за л-на :))))))))

Защо трябва да спорим за нещо, което аз знам със сигурност, а ти само предполагаш - на база предразсъдъци? :) Ако имахме септична яма, досега щях да знам, не мислиш ли?:)
 
В моето село има десетина цигански къщи, може и двайсетина да са.
Тук циганите не крадат. Зимата къщата стои 6-7 месеца с люлки /МЕТАЛНИ/ на двора, шезлонги и т.н. дори лопатата за боклук не е изчезнала.
Мисля че съм споменавал.
лятото отвън имам два лъсъдъ телевизора големи, лаптоп. телефони очила пари, техника , машинарии разни какво ли не, включително и три велосипеда.
не се заключва двора- досега нищо не е изчезнало.
но тук няма нищо общо с останалата българия, където има ли циганин, не смееш да си оставиш и кокошките пуснати.

не ме интересува кой е циганин, стига да не парадира с това и да не се набива на очи. както прави страна с руснаците и както правят лесбийките и педерасите- ако не парадират с това не му пука че са такива.
няма как да ме убедиш че циганите не са за бой и бой и бой и товарене на влака!

Да виждал съм тук цивилизовани мангали, но пак са си цигани - първични са, нямат ум, не могат да мислят и разчитат предимно на инстинкти.
Ако утре огладнеят, не съм сигурен че няма да скочат и да ме изядат.

Аз от циганин не си купувам дори и царевица на плажа. може да умирам от жажда, но от циганин вода няма да си купя.
Ако умирам и имам нужда от кръв или далак- ПРЕДПОЧИТАМ ДА УМРА, НО ЦИГАНСКА КРЪВ НЯМА ДА ПРИЕМА.

няма смисъл да се спори по темата, който каже че няма нищо против циганин за съсед, за мен е лицемер и лъжец или е прикрит мангал или просто се е примирил и приспособил, което автоматично го слага в графа мангали.
 
Re: От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Защо трябва да спорим за нещо, което аз знам със сигурност, а ти само предполагаш - на база предразсъдъци? :) Ако имахме септична яма, досега щях да знам, не мислиш ли?:)

И аз имам септична яма и водата от нея си изчезва незнайно къде, което е добре, защото иначе през два дни трябва да идва лайньо. / бял е, на черен лайьньо пари няма да дам, ако ще до шията да потъна :0)/
 
Re: От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Честно казано е по-добре вилна зона, отколкото село. Мен си ми е много добре лятото на виличката, града е на 2 км, като трябва нещо отиваш и си вършиш работата. Иначе спокойствие, няма коли, няма "орки", няма данъчни, няма и полицаи :)

Много е прав! Ако някога ви се наложи да избирате между вилна зона и самото село, никога не се колебайте освен ако не сте свикнали да живеете сред селяндури и да обичате селските номера.
Всичко написано е вярно, няма орки, няма полиция, спокойно, ЧИСТО Е!, селяните ги причакват катаджиите дали са карали пияни, виладжиите не ги закачат ако не се наврат сами между шамарите :0)
и най-важното, хората са дошли тук да се радват на живота, дори и да са долни селяни, се опитват да се представят добре и да не се излагат, докато в селото...
:
Ари уааааа петкооо изкара ли уфцети вааааааааааааа... да не тийй умряла котката, ко смърди тука вееее. пречи ми дувара ти, ши са оплача на кмета...
 
От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Естествено ториш градината :D
 
От: Re: От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

И аз имам септична яма и водата от нея си изчезва незнайно къде, което е добре, защото иначе през два дни трябва да идва лайньо. / бял е, на черен лайьньо пари няма да дам, ако ще до шията да потъна :0)/

Ще взема да питам тати имаме или нямаме септична яма и ако ''да'', защо е крил такава важна информация от мен, досега и най-вече: къде е заровил тва чудо, та никъде го няма? Ако вчера ме беше блъснала кола, щях да си умра, без да знам нещо толкова важно.:)
 
От: Re: От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Ще взема да питам тати имаме или нямаме септична яма и ако ''да'', защо е крил такава важна информация от мен, досега и най-вече: къде е заровил тва чудо, та никъде го няма? Ако вчера ме беше блъснала кола, щях да си умра, без да знам нещо толкова важно.:)

После искам извинение за темата с л-ната, бях несправедливо обвинен, че имам предразсъдъци. :)
 
От: Re: От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

После искам извинение за темата с л-ната, бях несправедливо обвинен, че имам предразсъдъци. :)

А ако се окаже, че грешиш, просто ще ти ги простя - всички си имаме предразсъдъци, не се чувствай виновен.:)
 
От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Канализацията не е особен проблем в днешно време. Ако дойде реч за здравеопазване, и то спешно, тогава проектът със селото приключва на мига.
 
От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Канализацията не е особен проблем в днешно време. Ако дойде реч за здравеопазване, и то спешно, тогава проектът със селото приключва на мига.

Стига ве, здавеопазванито е платено и няма как да ни минат,,, уж та пофалих чиси оптимис а ти ма разби, ся тиши черпиш
 
От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Аз щото съм го изживявал тоя момент, баш със същата идея. И когато жената получи бъбречна криза, линейката дойде след три часа, а лекарката каза - аз от бъбреци не разбирам, гинеколожка съм, ше те прегледам отдолу...нахлузи ръкавиците, бърка, бърка и каза - ми там всичко ти е наред...после обърка лекарството и би някаква инжекция, от която половинката се вдърви и не можеше да мърда... Та оттогава май се отказах от идеята, поне временно. Не е песимизъм, реализъм е.
 
От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

Аз щото съм го изживявал тоя момент, баш със същата идея. И когато жената получи бъбречна криза, линейката дойде след три часа, а лекарката каза - аз от бъбреци не разбирам, гинеколожка съм, ше те прегледам отдолу...нахлузи ръкавиците, бърка, бърка и каза - ми там всичко ти е наред...после обърка лекарството и би някаква инжекция, от която половинката се вдърви и не можеше да мърда... Та оттогава май се отказах от идеята, поне временно. Не е песимизъм, реализъм е.

Това е гадно, но за какво говорим, за нешо ново IT село или селото в което живеете, шото наистина има разлика
 
От: Програмисти с идея: да купят ИТ село

В едно ново селище може да се направи проект за колко къщи и каква инфраструктура и да е отсякъде оптимизирано и да е близко до града
 

Горе