Продава се: Продавам бизнес

От: Продавам бизнес

модеми от сорта huawei, zte и bios за компютри ли

Да

Всъщност сайта към момента предлага отключване на около 500 модела телефони, модеми и BIOS-и.
 
От: Продавам бизнес

Какво и е на промоцията.
В замяна на един лайк, които ти отнема точно 1 сек. получаваш безплатно услуга, чиято пазарна стойност към момента е 17.30 лв (по днешния курс на $)
И какво излиза, за 1 секунда от твоето време, получаваш 17.30 лв.

Относно това, че не си хванал промоцията, това си е твой проблем. Промоцията беше активна от 0:00 часа на 1-ви до 23:59. Това са 24 часа...
И на мен ми се е случвало да изтърва някоя хубава промоция, но за това съм си виновен аз а не търговеца...

Нищо не си продавал, само реклама и увеличаване на фейсбука, не са прави на ударен, боклук
 
От: Продавам бизнес

Нищо не си продавал, само реклама и увеличаване на фейсбука, не са прави на ударен, боклук

Продажбата ми е публикувана в над 10 портала за продажба. Ако искам просто да си вдигна лайковете в фейсбука едва ли ще избера точно този начин. Още повече, че самата продажба е пусната 2 седмици преди обявената промоция, глупак!
 
От: Продавам бизнес

Ами промоцията му е такава, не цели продажба, а друга тахтика
Малко циганско джебчийска ама е тахтика
 
От: От: Продавам бизнес

Нещата между преди 3 години и сега са много различни. В момента няма вариант да отключиш модем безплатно, освен ако нямаш познат с достъп до базата.

Ако успееш да намериш реално работещ сайт които да ти отключи безплатно модем/телефон, ти давам 5 безплатни отключвания от мен :)

8738538q.png


В продължение на пет години се актуализира и работи безотказно. 5-те отключвания подари на 5-ма желаещи.
Нямах намерението да спамя, но така или иначе, темата толерира всякакъв сп*м...
 
От: От: Продавам бизнес

8738538q.png


В продължение на пет години се актуализира и работи безотказно. 5-те отключвания подари на 5-ма желаещи.
Нямах намерението да спамя, но така или иначе, темата толерира всякакъв сп*м...

Този код пробван ли е реално за отключване на модем-а?
На мен по този imei ми дава други данни, но все пак HUAWEI имат около 50 различни модела а ти не си посочила какъв е твоя...

Между другото има доста саитове които "отключват" безплатно, ама само само ти дават цифрички и до там... Това съм го проучвал преди да се захвана ;)
 
От: Продавам бизнес

Мислиш ли, че ще играя да пиша празни приказки... Същият код беше и преди 3 години, и сега. Да, модемът е мой. Удобството е, че в България мога да го ползвам (в движение) с български карти.

8739043Y.jpg
 
От: Продавам бизнес

Добре 5 отключвания от мен за Petya77. Тък като на нея не и трябват от тях могат да се възползват 5 желаещи. Пишете на лично...
 
От: Продавам бизнес

Понеже спешно ми трябват пари. Цената става 1000 лв до края на седмицата!
 
От: Продавам бизнес

хахаххахаха , ту вдигаш - ту сваляш... незнам незнам :oops:
 

Горе