Продава се: Продавам български страници с над 100 000 души на изгодни цени

Petko Voivoda

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Значи човека пали хора, така ли. Имаш ли нещо да докажеш за тази пари, с които те е запалил като доказателство? Още някой да се включи по темата. Защото станаха много хората, които са пострадали. ;)

И да получи БАН, дали няма да се регне след време пак с друг юзър. А така добре му е нашарен профила.
0825776A-371D-4917-B981-FF88B190AC73.jpeg

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Банко и влиза както винаги много меко, трябва да се действа като в BHW форума. Ако не ти отговори до 2 дни, или не се защити, банана

Милен Петров

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Въпреки, че видях предупрежденията реших да му се доверя на момчето и ето резултата! 101% измамник и мен ме завлече със 100 лв. Пожелавам му да си поръча едно наргиле в харема в София да пуши там, да знае, че аз съм го черпил, щото иначе няма да може! Хахаха

manqga

Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Пич, ти сериозен ли си? Ако искаш да дадеш пари и да не получиш нищо дай ги на мен, поне ще ти кажа благодаря! :)
Купувам само с лична среща и без това, така пари по интернет не пращам .

djokondata

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Така. Здравейте пичове . Ще пускам иск срещу тоя Християн Чунов . Който е изгорял да ми пише на лично. Да помага с каквото може и доказателства да ми пратите.

AeonSpoke

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Така. Здравейте пичове . Ще пускам иск срещу тоя Християн Чунов . Който е изгорял да ми пише на лично. Да помага с каквото може и доказателства да ми пратите.

Мен не ме е измамил, но се чудя, при положение че толкова хора изреваха от него защо и ти му се върза? Какво се случи ?

djokondata

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Аз още първя път когато му платих чак след това видях какво се пише за него , но в последствие работихме 3 месеца и миналия месец ме цакна с 400 лв

Горе