Продава се: Продавам български страници с над 100 000 души на изгодни цени

Значи човека пали хора, така ли. Имаш ли нещо да докажеш за тази пари, с които те е запалил като доказателство? Още някой да се включи по темата. Защото станаха много хората, които са пострадали. ;)

И да получи БАН, дали няма да се регне след време пак с друг юзър. А така добре му е нашарен профила.
0825776A-371D-4917-B981-FF88B190AC73.jpeg
 
Въпреки, че видях предупрежденията реших да му се доверя на момчето и ето резултата! 101% измамник и мен ме завлече със 100 лв. Пожелавам му да си поръча едно наргиле в харема в София да пуши там, да знае, че аз съм го черпил, щото иначе няма да може! Хахаха
 
Така. Здравейте пичове . Ще пускам иск срещу тоя Християн Чунов . Който е изгорял да ми пише на лично. Да помага с каквото може и доказателства да ми пратите.
 
Така. Здравейте пичове . Ще пускам иск срещу тоя Християн Чунов . Който е изгорял да ми пише на лично. Да помага с каквото може и доказателства да ми пратите.

Мен не ме е измамил, но се чудя, при положение че толкова хора изреваха от него защо и ти му се върза? Какво се случи ?
 
Аз още първя път когато му платих чак след това видях какво се пише за него , но в последствие работихме 3 месеца и миналия месец ме цакна с 400 лв
 

Горе