Продава се: Продавам български страници с над 100 000 души на изгодни цени

Преди някоко часа му преведох половината част от сумата за една от страниците му и каза, че имал спешна работа и ще ми пише по-късно, но НЕГО ГО НЯМА!!! Звъня му и не си вдига телефона!!!
 
Как така хем съм измамник, хем в момента се вижда колко човека рекламират при мен? Мислех, че децата са изчезнали от форума
 
Аз те питах кои са тези няколко човека, но ти така и не ми отговори? Искам да ги питам просто, но явно има защо да ги криеш
 
@Blinky кога ще получи бан?
Значи човека пали хора, така ли. Имаш ли нещо да докажеш за тази пари, с които те е запалил като доказателство? Още някой да се включи по темата. Защото станаха много хората, които са пострадали. ;)

И да получи БАН, дали няма да се регне след време пак с друг юзър. А така добре му е нашарен профила.
 
Рекламирал съм преди години. До колкото помня 2 години нямаше проблем, после 1 месец ме изпържиха, после след време пак реших да пробвам и същата работа. Няколко човека са и не знам кой прави номерата, така че не вземам отношение. Банко да си преценява, но не е чиста работата.
 
@Blinky , няма да е лошо да пуснете една затворена тема с опция за добавяне на профили и имена на всички измамници, които се навъртат тук, та преди някой да реши да купува,поръчва услуга и т.н., да провери първо въпросния човек що за стока е...

Ето, например аз за малко щях да клъвна, но понеже съм се научил вече да чета всичко, реших да се позаинтересовам за въпросното човече...
 

Горе