Продавам домейн bank-bg.com

Статус
Not open for further replies.
От: Продавам домейн bank-bg.com

Приятел, аз не искам да ми купуваш сайта.
Ти каза, че струва 15 лв и аз ти предлагам 2x15 лв да ми направиш клонинг.Ако знаеш кое колко струва, тогава какъв ти е проблема да вземеш двойно от цената, която си определил ?
 
От: От: Продавам домейн bank-bg.com

Приятел, аз не искам да ми купуваш сайта.
Ти каза, че струва 15 лв и аз ти предлагам 2x15 лв да ми направиш клонинг.Ако знаеш кое колко струва, тогава какъв ти е проблема да вземеш двойно от цената, която си определил ?
ДА, за мен толкова струва ...
не смятам за нужно да правя клонинг на неосъществен проект??
Какъв е смисъла??
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Смисъла е, че винаги се изказваш неподготвен и твоето мнение не е миродавно и не е приятно да спамиш темите на другите.
Смисъла е, че ако можеш да определиш цената на нещо си, значи можеш и да го направиш или поне знаеш как.
Смисъла е, че всеки в крайна сметка работи за пари, а аз като клиент ти предлагам да ми направиш клонинг за двойно по-висока цена от тази, която според теб струва един сайт.Без значение дали е мой или на друг съфорумец.
И си плащам при това.
Ако не ти стиска да направиш нещо или не знаеш как, то най-добре не се изказвай неподготвен.
Всеки си имам ум в главата и може да прецени дали нещо го устройва или не.Темата доколкото зная е "Пазар", а не "Заяждане с другарчето/другарчетата".
 
От: От: Продавам домейн bank-bg.com

нещо много спам стана ...
невиждам общото между това кое колко струва и какво мога да направя???
Като не мога да направя една кола, да не коментирам цената й ли??
Смисъла е, че винаги се изказваш неподготвен и твоето мнение не е миродавно и не е приятно да спамиш темите на другите.
Смисъла е, че ако можеш да определиш цената на нещо си, значи можеш и да го направиш или поне знаеш как.
Смисъла е, че всеки в крайна сметка работи за пари, а аз като клиент ти предлагам да ми направиш клонинг за двойно по-висока цена от тази, която според теб струва един сайт.Без значение дали е мой или на друг съфорумец.
И си плащам при това.
Ако не ти стиска да направиш нещо или не знаеш как, то най-добре не се изказвай неподготвен.
Всеки си имам ум в главата и може да прецени дали нещо го устройва или не.Темата доколкото зная е "Пазар", а не "Заяждане с другарчето/другарчетата".
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Ако този форум напуснат потребители като Unwise, SSH-ON и теб ще останат само тези, които умеят да се ....
що е пропуснат newbie?!
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн bank-bg.com

с тая дескриминация омаловажавате доста членове, който сигурно им е противен подобен starring. за админите и модераторите да не говорим
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

направо.......даже автора и себе си пропусна в старинга / от стар ли идва /.....
иначе въпроса ми беше риторичен изобщо не чакам отговор
 
Последно редактирано:
Считам за уместно в правилата на Пазара да се забрани коментирането на цени при каквито и да било обстоятелства. Ако считате, че се прави опит за измама, докладвайте темата на администраторите. Субективни тези и безсмислени спорове, които освен чиста загуба на време, прерастват в лични нападки, са грозна картинка и ронят престижа, както на участниците, така и на форума като цяло. Докога?
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Считам за уместно в правилата на Пазара да се забрани коментирането на цени при каквито и да било обстоятелства.

доста голяма част от юзърите сме се изреждали да предлагаме това нещо на админите.
обясненията защо няма да стане не бяха много запомнящи се, но мисля, че по умните ще се сетят сами.
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Ако този форум напуснат потребители като Unwise, SSH-ON и теб
Това ли са потребителите, които според теб правят нещо, единсвено за SSH_ON е нормален от тези, които изброи, защото само него съм го видял да казва нещо пълноценно, unwise дрънка само глупости, ама наистина само глупости, strana е човека с километричните мнения, който казват нещо, което няма никакво значение, ънвайс също е по километричните мнения.
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Не съм имал намерението да изброявам всички, а да посоча някои. Освен това всеки има собствена преценка. Това е моето мнение.
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Приемете, че всички / или почти / във форума са готини хора с общи интереси и не се сърдете и самонавивайте.:)
Все пак, както един съфорумец / да ме извини, но не помня кой беше / каза, че в този форум отрастват бъдещите конкуренти на dir.bg и vbox7.
 
батета и каки :) в момента вече си пия усикито и съм запразнил а вие сте се скарали стабилно заключвам темата а утре ще почистя весело изкарване ;)

иначе не смятам че има нещо лошо да се коментират цени и оферти това е Пазар ама да се придържаме към добрия тон
 
Статус
Not open for further replies.

Горе