Продавам дялове от фирма

От: Продавам дялове от фирма

Изобщо някъде има ли гаранция за възвращаемост?

Виж сега. Тези схеми се правят само за шарани. Ако не си шаран, само спамиш в темата. :)
 
От: Продавам дялове от фирма

Виж сега. Тези схеми се правят само за шарани. Ако не си шаран, само спамиш в темата. :)

Е отвътре ме кара да спамя темите на пишман тарикатите, дето продават сапунени мехури.
 
От: Продавам дялове от фирма

Реално гаранции за възрвъщаемост никъде не ти дават. То за това е риск. Въпросът е, че все пак този проект трябва да бъде така представен, че на инвеститора да му е ясно всичко и той да знае в какво се забърква, за да няма после виновни и неразбрали.
 
От: Продавам дялове от фирма

Айде понеже някак си така съм устроен, да търся под вола - теле да вкарам една схема.
Да речем, че някой купи 10%. Предполага се, че няма глас в решенията за направени разходи нали?
Минава година и човека си иска 10% от печалбата. И кво става? Предполагаем отговор:

Ми то няма печалба, щото инвестирахме парите в... да речем доизграждане на сайта, СЕО, МЕО реклама и т.н.
Може и фактури да се представят без проблем, па ти ходи ги проверявай.
Година втора:
Печалба няма. Ми те нали и офисите са част от фирмата, та им направихме един ремонт и те парите свършиха. Фактура пак има ( пак ходи я проверявай).

Година N-та:
На човека му писва и си иска парите:
Ми то сега акциите ни са по евтини, щото не ни върви бизнеса и може да ти ги изкупим на 1/10-та от цената. Или на 1/20-та.
Примирява се, изгаря с 7-8 бона и бега.

Същата година: Идва ти още една гениална идея и търсиш нови шарани.

Изобщо някъде има ли гаранция за възвращаемост?

Става дума за част от фирмата не за акции. 90% от постовете в момента са напълно безсмислени, така като гледам вече не сме в офтопик форума. Нека който има интерес да ми пише и ще му предоставя всички нужни материали за да разбере за какво става въпрос.
 
От: Продавам дялове от фирма

Реално гаранции за възрвъщаемост никъде не ти дават. То за това е риск. Въпросът е, че все пак този проект трябва да бъде така представен, че на инвеститора да му е ясно всичко и той да знае в какво се забърква, за да няма после виновни и неразбрали.

Аз няма да коментирам обявата, защото останах без думи :), но ако някой иска да ивестира в мен 500-1000 лв., няма да откажа. :) Връщам с 25% отгоре, след като си продам жилището. :)
 
От: Продавам дялове от фирма

Признавам не съм чел всичко, ама да питам аз щом ми се продава фирма.
Искам годишните и тримесечните отчети, искам по възможност да са одитирани тези отчети от някой голяма наша фирма може и клон на КПМГ, PricewaterhouseCoopers или Делойт !
Каква е формата на дружеството да не се окаже с неограничена отговорност?
После вие как ще се финансирате с продажба на дялове, като капитала е фиксиран?! Да не би ще емитирате нови акции, то тогава нали е ясно че трябва АД. Ако не е 2рото, то значи собствниците си продават некви фиктивни активи, за реални пари интересно?
След това може се говори за каквото и да е. Да не се окаже, една силно задлъжняла компания с надути активи:)

А за проекта, ще си проличи обективно до колкото може колко е стойността, спрямо отчета на паричните потоци и от там почват оценките за сайта.

Така че давайте инфото :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам дялове от фирма

Вижте сега ... Всеки който се притеснява че е измама или мушендия нищо не му пречи да се пробва с 10 лева и да види какво ще стане ... Дружеството е ЕООД АД . Собственик на фирмата беше дядо ми който се спомина преди няколко месеца. Докато беше жив той ми направи генерално пълномощно с което аз мога да правя абсолютно всичко по фирмата включително и да я прехвърля сам на себе си. Не съм разбирач и честно казано за първи път се хващам с подобно нещо, но вярвам, че с малко пари този проект може да бъде реализиран. Всичко е описано как да стане и какво... Ще бъде въпрос на време и пари. Вярно е че не успях да представя още в първото мнение проекта като хората, но аз не виждам как може да публикувам целия си бизнес план за всички ?! Какво пречи някой да си присвои идеята ? Нито съм човек който може да тръгне да се съди с някого нито пък имам някакъв документ с който доказвам интелектуалното си право... Вероятно ще си замълча вече и няма повече да пиша в темата. Някой ако има интерес може да ми пише на скайпа или тук в сайта и евентуално да дам телефони за връзка. Сайта е активен от 2 дена и вече регистрирах първите 3 евро печалба :). С една здрава реклама във ФБ вярвам, че може да се достигнат скромните 30 000 евро. Това са само 100 000 съобщения по 0.30€
 
От: Продавам дялове от фирма

Сайта е пуснат преди няколко часа и има дори някой неща за пооправяне.
1% - 1000 лева.


Приятелю ти наистина ли си мислиш, че сайта ти в момента струва 100% = 100 000лв?

Не вярвах да видя такова нещо тук ..
 
От: Продавам дялове от фирма

Дружеството е ЕООД АД

За пръв път чувам подобно нещо? Или името на дружеството е ЕООД?

На никой не му трябва бизнес плана ти за да ти реализира идеята. Както казах преди идеята ти може да струва 30 000 лева, но изпълнението не. Ти вече даде идеята безплатно тук. Защо някой да ти ги дава на теб тея пари като за няколко пъти по-малко може да ти реализира идеята няколко пъти по-добре. Нямаш никаква преднина освен, че си пуснал един сайт, който не е много стока. За един месец надали ще станеш световноизвестен.

Всички малко или много се присмиваме на момчето но е похвално, че прави нещо, мъчи се, мисли, води си се истински предприемач за момента, защото се опитва да реализира нещо ново. И пак казвам ако беше се поинтересувал и поискал финансиране на правилните места, щеше да си го получил отдавна.

Все пак късмет с начинанието.
 
От: Продавам дялове от фирма

Отчетите отчетите, после може за каквото се говори, в момента продаваш потенциал - а реално е нищо - както Инсталирам ги купиха от фейса за 1 милярда, без никви приходи и ти ли мислиш че квото си наумиш това трябва да е ? Дай инфо за фирмата, не ме интересува проекта ти нали фирма ще купуваме :D
 
От: Продавам дялове от фирма

Господин "проект за 100 бона" няма такова нещо като ЕООД АД, дружеството се казва ЕАД!!!
 
Последно редактирано:
От: Продавам дялове от фирма

Е отвътре ме кара да спамя темите на пишман тарикатите, дето продават сапунени мехури.
Ами ако покажеш постоянство, грубо отношение, и безцеремонност в спамането у темите на разни тарикати, може да те земем у "Хейтърите"...
 
От: Продавам дялове от фирма

Ако е ЕАД, трябва да продава акции, а не дялове. А момчето твърди, че продава дялове, а не акции.

Най-вероятно и той не знае...
 
От: Продавам дялове от фирма

Вижте сега ... Всеки който се притеснява че е измама или мушендия нищо не му пречи да се пробва с 10 лева и да види какво ще стане ...

Ми какво ще стане според теб? Хахах направо ме трепите с простотиите си. Що не ми метнеш едни 1000 лева на пейпала, пък да видим какво ще стане. Пробвай се! :twisted:

Абе господин Теодор Недялков ти сериозно ли?

Имам един въпрос към теб. Защо стартира тази тема?:
Прилагам подходящи отговори, за да не се мъчиш.

1. Скучно ти е през уикенда?
2. Искаш да се погавриш с "предприемачите"?
3. Искаш да пробваш колко балъка ще се вържат?
4. Ти си гоУем оптимист, икономист, парашутист и вярваш, че много ги назнайваш нещата със схемите и като предложиш някаква тъпа идея заимствана от някъде и от този форум ще завалят пари към сметката ти?

А и да не забравиш да ми пратиш хилядарката. То пейпала е на баба ми, ама аз съм пълномощно и ще си ги дръпна. 8)
 
От: Продавам дялове от фирма

Ами ако покажеш постоянство, грубо отношение, и безцеремонност в спамането у темите на разни тарикати, може да те земем у "Хейтърите"...
:twisted: Без автореклама тук!
 
От: Продавам дялове от фирма

ако я купя тая фирма за 100 000 каква ми е гаранцията че за другата година ще имам печалба
 
От: Продавам дялове от фирма

ако я купя тая фирма за 100 000 каква ми е гаранцията че за другата година ще имам печалба
Ако се откажеш от форума всички ще имаме печалба :)
П.С. До автора - ако наистина си решил да инвестираш 100 хиляди в един сайт, най-малко ще получиш орден за храброст !
 
От: Продавам дялове от фирма

ако я купя тая фирма за 100 000 каква ми е гаранцията че за другата година ще имам печалба

Кой е казал че щи продаде фирмата бе?! You must spread some Reputation around before giving it to SEO_megamaster again.
(Пуу деба). Едно смислено мнение нямаш, от 39.
 

Горе