Продавам дялове от фирма

От: Продавам дялове от фирма

Ако се откажеш от форума всички ще имаме печалба :)

Подкрепям с две ръце крака и всичко що може да се дига!!! :D
 
От: Продавам дялове от фирма

..........................
 
Последно редактирано:
От: Продавам дялове от фирма

Мислех да се въздържа от спам и хейт в тази тема но просто колкото повече чета толкова повече не мога да се удържа... Това е най-голямата простотия която съм чел през цялото си пребиваване тук и определено заслужава да кажа: Made my day! За дизайна няма да говоря макар че аз май само от това уж се водя че разбирам защото бе споменато че щял да се сменя ама то простотия след простотия ... Догодина смятам и аз фирма да регистрирам срещу заплащане разбира се бих искал да получа съвети за регистрацията на една такава от първия собственик на ЕООД АД , аз смятам да направя обаче едно ООД АД че имам съдружник.

За да не е абсолютен спам ще кажа няколко може би полезни неща:
- никога не пускай продукт който не е готов и после да кажеш "Той не е готов напълно..."
- ако се наложи да покажеш продукт който не е завършен представи план според който той ще бъде завършен (все пак привличаш инвеститори)
- предостави качествен анализ както на пазарната ниша, така и на предполагаемия период за възвръщане на инвестицията
- изказвай се точно ясно и най-вече без да пишеш глупости за да не отблъснеш хората или да ги накараш да гледат с насмешка на теб
 
От: Продавам дялове от фирма

две ръце крака и всичко що може да се дига!!! :D
Що може да се дига, всичко ли ти е по две бре?! :-o
Ега ти късметлията!
 
От: Продавам дялове от фирма

Що може да се дига, всичко ли ти е по две бре?! :-o
Ега ти късметлията!

:D Ами всичко стана по две от много акъл насъбран от мега майстора на сеото ми поникна всичко по две. :-o
 
От: Продавам дялове от фирма

Интересно звучи "писмата се доставят на ръка"
Отива някой при бабето "Бабо ето туй писмо от сина ти, пише че е в Америка и му тряят 5 бона спешно за здравето" :>
Колега внимавай там че по новините там в Техеран (Добрич) доста такива са навъртат, да не се замесиш и ти :>
 
От: Продавам дялове от фирма

Размазахте цвят и аромат по иначе уникалната идея "От умрял - писмо". Веднага се сетих за няколко вдовички, на които може да им се приложи...
 
От: Продавам дялове от фирма

малко офф от темата , на шефа дядо му като е дал пълномощно то е важало докато човека е жив , след смъртта на човека(дядото), фирми всичко негово остава на наследниците му , може да се окажат други хора че притежават фирмата.(няма значение че пълномощното пише че може да продава , прави всичко, то важи само докато човек е жив, след това е закона за наследството).
 
От: Продавам дялове от фирма

автора на темата го е пекло жарко слънце в компанията на мъже не се чудете
 
От: От: Продавам дялове от фирма

Размазахте цвят и аромат по иначе уникалната идея "От умрял - писмо". Веднага се сетих за няколко вдовички, на които може да им се приложи...

Брутален viral може дастане с името на продукта :D
 
От: Продавам дялове от фирма

Само аз ли забелязвам тенденция от подобен род абсурдни теми.
Целта вие се досетете каква е.
Според мен това не е реално, подобно на темата в друг сайт: "Мога ли да забременя, ако сперматозоид попадне в устата" - дословно заглавие

Струва ми се, че човешката глупост не е толкова дълбока, за да е реално
 
От: Продавам дялове от фирма

В категория "От умрял - писмо" ще има ли бутон Reply?

-------------------------------------

За: Моята обична съпруга
Относно: Току-що пристигнах
Съобщение: Знам, че си очудена, че ти пиша. Тук има компютри и ни позволяват да пращаме мейли на любимите си хора. Току-що се настаних. Всичко е подготвено за утрешното ти пристигане. Чакам с нетърпение да се видим. Надявам се пътуването ти да е безпроблемно като моето.
P.S. Тук долу е наистина горещо!

------------------------------------

Жив съм! Благодаря Ви, доктор Енчев!
Бен Ладен

..........
 
От: Продавам дялове от фирма

Само аз ли забелязвам тенденция от подобен род абсурдни теми.
Целта вие се досетете каква е.
Според мен това не е реално, подобно на темата в друг сайт: "Мога ли да забременя, ако сперматозоид попадне в устата" - дословно заглавие

Струва ми се, че човешката глупост не е толкова дълбока, за да е реално

Лято е, децата не са на училище и явно не могат да си измислят други забави
 
От: Продавам дялове от фирма

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=34708&p=333089#post333089
Мога да ти предложа участие в един нов проект. Минималната инвестиция е 5000 лева като ще получиш дял от фирмата 49% а 51% остават в мен. Проекта е единствен по рода си в цял свят и е почти готов за пускане онлайн. Сайта ще е на 6 езика и средната печалба ще е около 10 000 евро на месец според прогнозите. Търся инвеститор само защото трябват пари да го направим популярен а моя бюджет е на привършване. 90% от парите ще отидат за реклама. Имам 2 офиса в Добрич и един във Варна ако случайно си в един от тези градове може да се видим и да говорим.

Нали беше 10 лева? А 49% не се ли равняваха на 49 000 лева? Или както дойде, все е добре дошло :D
 
От: Продавам дялове от фирма

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=34708&p=333089#post333089


Нали беше 10 лева? А 49% не се ли равняваха на 49 000 лева? Или както дойде, все е добре дошло :D

Пътуват две блондинки във влака и си говорят:
- Не е живот това, а мъка!
- Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец!
- Откъде да го намеря такъв?
- Тогава двама по 250.
- Също е проблем.
- Тогава 4 по 125!
Обажда се дремещ мъж от купето:
- Като стигнете до 5 лева ме събудете.

Тоя като стигне до пет лева някой да ме събуди
 
От: Продавам дялове от фирма

Тая тема е ебавка, нали? Моля автора да ми каже, че се ебава, защото вече не знам къде съм попаднал !
 

Горе