Продавам дялове от фирма

teodor.nedialkov

New Member
Рейтинг - 100%
0   0   1
Здравейте. Фирмата се занимава конкретно само с един сайт. Сайта е пуснат преди няколко часа и има дори някой неща за пооправяне. Адреса на сайта е time-message точка com и идеята му е да се пращат съобщения със закъснение (Например някой болен от рак може да напише до близките си съобщение което те да получат след 1 година) . Нека поясня, не става въпрос само за имейли ами и за писма които да се предават на рака. Услугите се заплащат на символични цени като 0.10$ , 0.30$ и за писмо по пощата на адрес 5$ . В момента проучвам как стават работите с фондове и имам идеята да се направи раздел в който да се събират пари за болни хора и най-вече деца. Продавам дялове от фирмата защото трябват още пари за да се довърши сайта и най-вече да се популяризира. Мога да продам до 35-40% от фирмата като цените са :

0.01% - 10 лева
0.1% - 100 лева
1% - 1000 лева

Печалбата от сайта ще се разпределя според дяловете. Ако някой има нужда от повече информация и проявява интерес може да се свърже с мен тук в сайта или на емейл [email protected] също така офиса се намира в Добрич на булевард Добруджа 28, офис 15. Имаме офис и във Варна но не е готов още.
(Фирмата е Варненска)

Нещо не успях да пусна темата където трябва затова я бутнах тук :p .
 
От: Продавам дялове от фирма

С риск да "наплюя" темата ще споделя, че цените, които искате за дял от фирмата са леко казано СМЕШНИ. Няма как да желаете за 1% 1000 лв при положение, че самия сайт както Вие твърдите е пуснат преди няколко часа, т.е няма абсолютно никакви приходи. Ако е разработен и успешен проект ОК, но така не се прави бизнес, приятели.

Поздрави :)
 
От: Продавам дялове от фирма

Все още не мога да кажа, но инвестициите ще бъдат избити 100% . Утре ще купуваме сертификата и до няколко дена ще го пуснем на още 8 езика и след това вече ще се захващаме със популяризацията...
 
От: Продавам дялове от фирма

Нещо не успях да пусна темата където трябва затова я бутнах тук :p .

ами то има правила в тоя форум ама кой да си губи времето да чете глупости

http://www.predpriemach.com/faq.php

Правила за Ползване на Пазара:

...да отворите тема в подсекциите на Пазара е нужно да имате 10 постa, да сте регистриран от повече от 10 дни и да нямате дадена отрицателна репутация...

Тъй де - правилата са за всички смотаняци в тоя форум, но не и за богоизбраните като Вас?
 
От: Продавам дялове от фирма

С риск да "наплюя" темата ще споделя, че цените, които искате за дял от фирмата са леко казано СМЕШНИ. Няма как да желаете за 1% 1000 лв при положение, че самия сайт както Вие твърдите е пуснат преди няколко часа, т.е няма абсолютно никакви приходи. Ако е разработен и успешен проект ОК, но така не се прави бизнес, приятели.

Поздрави :)

Нали затова търсим инвеститори. Ние ако имаме приходи за какво ни е да разпродаваме дялове...
Предоставяме възможност на хората, които виждат потенциал в проекта да инвестират.
 
От: Продавам дялове от фирма

Все още не мога да кажа, но инвестициите ще бъдат избити 100% . Утре ще купуваме сертификата и до няколко дена ще го пуснем на още 8 езика и след това вече ще се захващаме със популяризацията...

Имам прост въпрос:

1. Купувам дялове от фирмата примерно 10 процента за десет хиляди лв
2. след няколко седмици поради намквоси на общо събрание на фирмата се решава да се прекрати работата по проекта, заради намквоси. Общото събрание решава да изплати дяловете на съдружниците по номинална стойност (която съм готов в момента да си отрежа левия тестис - не е 1000 лв на дял)
3. Всичко е законно, парите са похарчени и аз оставам с пръст в ... уста

Гаранции?
 
От: Продавам дялове от фирма

При продажбата на дяловете ще има точка в договора че ще бъдат изкупени на същата стойност. Мога да пусна утре договора да видите за какво става въпрос. Фирмата разполага с търговска сграда която може да бъде ипотекирана при евентуални финансови проблеми.
 
От: Продавам дялове от фирма

При продажбата на дяловете ще има точка в договора че ще бъдат изкупени на същата стойност. Мога да пусна утре договора да видите за какво става въпрос. Фирмата разполага с търговска сграда която може да бъде ипотекирана при евентуални финансови проблеми.

Цяла сграда ли имате? Звучи обещаващо :p
 
От: Продавам дялове от фирма

Аз си продавам скъсаните чорапи на дялове, но бих желал да запазя контрлония пакет акции от 51%.
 
От: От: Продавам дялове от фирма

Цяла сграда ли имате? Звучи обещаващо :p

Намира се в Добрич затова не е много обещаващо като цена но 30% от дяловете съвсем спокойно могат да бъдат покрити.
 
От: Продавам дялове от фирма

При продажбата на дяловете ще има точка в договора че ще бъдат изкупени на същата стойност. Мога да пусна утре договора да видите за какво става въпрос. Фирмата разполага с търговска сграда която може да бъде ипотекирана при евентуални финансови проблеми.

На Добруджа 28 в Добрич е само Някакъв агроцентър, останалото по булеварда в тоя район като гледам са къщи. Коя е сградата, в която се намира вашия офис? ЕДИТ: гледам гугъл мапс, реално ако картата е вярна на този адрес не е агроцентъра. Вероятно картата не е вярна? Къде конкретно е вашия офис?

По същество: какви са очакванията ви за приходи. Конкретно - обем продажби на какви пакети, за какъв период? Просто при цени от 10-30 цента явно става въпрос за доста голям обем продажби за да мога да покрия евентуалната си инвестиция в някакъв обозрим срок. Проста сметка - в онлайн бизнеса срок от две години е дългичък за избиване на инвестиция. Ако приемем, че цената на инвестицията във фирмате е 100 000 лв (независимо дали продавате всчики дялове или не, това е цената) това означава, че печалбата от сайта трябва да е поне 50 000 лв годишно без разходите? Т.е. очакваме около 10 000 продажби в рамките на една година? Ще рече 25-30 продажби дневно? Не казвам, че е невъзможно, но заклевам се не съм виждал подобна услуга и само мога да гадая за конверсията?
 
От: Продавам дялове от фирма

Ако се абстрахираме от неадекватната морална гледна точка и още по-неадекватната организационно-финансова такава, то каквото и да се направи по въпроса - вече е било. Марк Твен разби устоите с Писмата от Земята и пътешествието на капитан Стормфийлд към Рая. А The Times, който публикува писмо на Солженицин с 34 години закъснение, изби рибата по наше време. След the messages in a bottle, разбира се.
 
От: Продавам дялове от фирма

Не разчитаме само на печалба от 0.10 и 0.30 а на тази от 5€ за пощенски съобщения. Освен това с времето сме предвидели още доста функции и услуги. Без име.jpg
 
От: Продавам дялове от фирма

Еи, човек да не предложи някоя далаверка. И всеки му напраска червеното.
 
От: Продавам дялове от фирма

Баси странната услуга.
Един съвет от мен. Смени името на сайта на завещание.бг :D :)
Нещо не ми се вързват нещата. Хората използват нотариуси за тая работа.
Ся например както казваш колега "някой болен от чума" реши да напише писмо в което завещава къщата си - в най удобния случай да го кажем на твоята фирма е завещана къщата.
За тая работа трябва нотариус. :)
 
От: Продавам дялове от фирма

Баси странната услуга.
Един съвет от мен. Смени името на сайта на завещание.бг :D :)
Нещо не ми се вързват нещата. Хората използват нотариуси за тая работа.
Ся например както казваш колега "някой болен от чума" реши да напише писмо в което завещава къщата си - в най удобния случай да го кажем на твоята фирма е завещана къщата.
За тая работа трябва нотариус. :)

Нали той каза че ще е с на много езици, не върви да е .бг

@BlackFriday. Интересно, човека е бизнесмен, а няма 20$ да ти върне. :twisted:
 

Горе