Продавам реклама 0.05$

tigroto

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам реклама 0.20$

Продавам реклама (link) само за 0.20$ на месец в сайта http://strandjata.blogspot.com/ PR - то му е 0/10 и има по около 80-100 уникални на ден :) (Промених цената защото посещенията се вдигнаха ) , ако има някои желаещ за банер реклама да предложи цена :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам реклама 0.05$

ТОВА Е ЖИВА ПОДИГРАВКА, НЕ С ТЕБ А С ЦЯЛАТА ЛИНК ИНДУСТРИЯ, КОЯТО Я УБИХТЕ САМО ЗА ОКОЛО ГОДИНА, АЗ НЯМАМ ДУМИ КАК СЪСИПАХТЕ ЕДНА ИНДУСТРИЯ, КОЯТО ПРЕДИ ИЗКАРВАШЕ ДОБРИ ПАРИ, ПОСТЕПЕННО СВАЛИХТЕ ЦЕНИТЕ, ЛЪЖЕХТЕ ЧЕ И В ЕН ФОРУМИТЕ СА СВАЛЕНИ, АЗ СИ МЪЛЧАХ, ВЕЧЕ ПР3 ЛИНКОВЕ СА 2 ЛЕВА НА ГОДИНА МАМКА ВИ ПРОСЕШКА, А ТОЯ ПИЧ, ТОЙ Е МАЛЪК, НЕ РАЗБИРА, АМА ТАЯ ЦЕНА, ТИ НАПРАВО ЕБА МАЙКАТА НА ВСИЧКО ДЕТСКО В МЕНЕ!
 
От: Продавам реклама 0.05$

ТОВА Е ЖИВА ПОДИГРАВКА, НЕ С ТЕБ А С ЦЯЛАТА ЛИНК ИНДУСТРИЯ, КОЯТО Я УБИХТЕ САМО ЗА ОКОЛО ГОДИНА, АЗ НЯМАМ ДУМИ КАК СЪСИПАХТЕ ЕДНА ИНДУСТРИЯ, КОЯТО ПРЕДИ ИЗКАРВАШЕ ДОБРИ ПАРИ, ПОСТЕПЕННО СВАЛИХТЕ ЦЕНИТЕ, ЛЪЖЕХТЕ ЧЕ И В ЕН ФОРУМИТЕ СА СВАЛЕНИ, АЗ СИ МЪЛЧАХ, ВЕЧЕ ПР3 ЛИНКОВЕ СА 2 ЛЕВА НА ГОДИНА МАМКА ВИ ПРОСЕШКА, А ТОЯ ПИЧ, ТОЙ Е МАЛЪК, НЕ РАЗБИРА, АМА ТАЯ ЦЕНА, ТИ НАПРАВО ЕБА МАЙКАТА НА ВСИЧКО ДЕТСКО В МЕНЕ!

последните няколко PR ъпдейста е*аха майката на линк индустрията..
как може блог с 2-3 статии на месец-два да хване пр 2-3 ? :D :D
ти колко икаш да струва един такъв линк? сайта не е стар, тръстед и т.н.?
 
От: Продавам реклама 0.05$

Абе пич като си видял, че няма да ти дадат повече,защо не поиска 5 стотинки от родителите си,а пускаш такива теми.Тази тема просто е поредната идиотска тема пуснат тук.Ако и в DP видя такива цени за линкове...............
petrov321 според теб тази тема не е ли подигравка ?
 
От: Продавам реклама 0.05$

Абе пич като си видял, че няма да ти дадат повече,защо не поиска 5 стотинки от родителите си,а пускаш такива теми.Тази тема просто е поредната идиотска тема пуснат тук.Ако и в DP видя такива цени за линкове...............
petrov321 според теб тази тема не е ли подигравка ?


данко6 - в дигитал поинт 90 процента са индийци, дето си мислят, че са хванали светия грал за хуя, ДП е един от най-глупавите известни форуми, определено там можеш много ДЕЗИНФОРМАЦИЯ да получиш и да те объркат отвсякъде индийските и пакистанските гурута. Щото съм пич, ето ти форуми, от които може да научиш много:


http://blackhatworld.com
http://blackhatteam.com
http://backlinksforum.com/forum.php
http://bestblackhatforum.com/ - прекалено black hat, но има много интересни методи и неща за правене на пари
 
От: Продавам реклама 0.05$

Ми от чисто любопитство , занимавам се с сайтове от 3 годинки вече и досега не съм имал абсолютно никакви приходи (е аз не съм професионалист като вас но все пак :D) гледам този ми безплатен блог има PR 0/10 и си помислих че може някои да се навие за рекламка :) не ми е проблем и да сложа вашите линкове без никакви пари все пак блогчето е безплатно но ми беше любопитно дали могат да се изкарат пари от него :)
 
От: Продавам реклама 0.05$

Тигро може да изкараш пари от него обаче не като искаш стотинки.
Алъне това е пазарна икономика след като предлагането многократно надвишава търсенето каква да е цената на линковете.
 
От: Продавам реклама 0.05$

като за начало спри да копираш статиите
така пр едва ли ще вдигнеш.

трафика ти най-вероятно е изкуствен? (1 ден ако не си на компа той спада то толкова, само ако някой влезне по погрешка ?)


аз давам пр 3 за 2 лв. на месец и до сега съм продал само 2 - взел съм 20 лв общо
домейна, хоста и статиите не мога да си платя :D :D
 
От: Продавам реклама 0.05$

Ми от чисто любопитство , занимавам се с сайтове от 3 годинки вече и досега не съм имал абсолютно никакви приходи (е аз не съм професионалист като вас но все пак :D) гледам този ми безплатен блог има PR 0/10 и си помислих че може някои да се навие за рекламка :) не ми е проблем и да сложа вашите линкове без никакви пари все пак блогчето е безплатно но ми беше любопитно дали могат да се изкарат пари от него :)
Развий го тоя блог, вкарай го в някаква тематика - да не е за всичко и накрая за нищо. Събмитвай в социалните мрежи, ФБ, за да си вдигнеш посещенията.
 
От: Продавам реклама 0.05$

Прителю,
Не виждам защо трябва да слагаш на някой линкове безплатно, при положение, че този някой ти се подиграва. Ти сам си определяш цените. Не ти разгледах блога, но ако статиите са копирани, както рпочетох тук, за съжаление едва ли някой би купил линк, защотто той ще му навреди.

Ако искаш да изкараш някой лев онлайн, по добре започни нов блог в който сам пишеш съдържанието - определено е по трудно, но след 2-3 месеца ще може да предложиш линк тук за 5 лева на месец примерно.

П.С Истинските професионалисти в онлайн бизнеса едвали са чували за форум за правене на пари. Разликата между теб и "професионалистите" не е голяма.

Горе главата и дерзай, сигурен съм че ако имаш нужда от насоки ще ги получиш - тук има и добронамерени хора :)
 
От: Продавам реклама 0.05$

Хаха не разбрахте ли, че от открита ценова война накрая вие го духате, то и затова производителите си дифернцират продуктите и ги създават с подобаваща виско възприятна и потребителска стойност.

Ти с тези 20 цента, по добре вземи го продай за 10 долара целия сайт на някого, дето има някой в главата си. Пейпал ще вземе само 50 цента за транзакцията :D :D :D
 

Горе