Продавам сайт за онлайн флаш игри

Статус
Not open for further replies.

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Сайтът е задействан със системата onarcade. Ето демо onarcade . com/demosite/ (Системата струва 44 евро). Малко за моя сайт:

хостинг - СуперСтарт остават 56 дни.
домейн - .net остават 330 дни.
посещаемост - преди празниците имаше минимум по 60-70 уникални дневно, но сега малко го по-занемарих и останаха по около 30 уникални дневно.
игри - над 120
потребители - 135

Добавянето на игри е възможно най-улеснено. Става по 3 начина:
1.Качване на игра и картинка към нея от компютъра.
2.Слагане само на линк към играта и картинката от друг сайт.
3.Чрез слагане на линк към играта и картинката от друг сайт, системата сама качва обектите на сървъра.

Системата е преведена изцяло от мен (без админ панела - той е на английски).

Системата разполага с всевъзмони статистики както и екстри към игрите ( кажи на приятел, оцени, добави коментар, вземи за твоя сайт). Статистиките са:
-общо игри
-играни игри днес
-общо играчи
-топ игри
-нови игри
-най-добри играчи
-кой е онлайн

Всички тези работи могат да се настройват, включват и изключват от админ панела.

Заинтересованите могат да предложат цена на ЛС или тук в темата, като аз ще им пратя линк към сайта и ще се договорим!

Поздрави и успешна нова 2008 година на всички!
 
Tsanko каза:
Ако найстина искаш да продадеш сайта ти предлагам да отключиш статистиката му в тухо.

Тъкмо това щях да казвам и аз ....
 
Изглежда като за педесетина уникални на ден с по седем-осем импресии на човек.
 
Значи системата я имам същата Onarcade безплатна е имам я преведена на БГ аз съм я превеждал... а сайта само дет хостинг и домейн му правят кинтите ;) искаш му множко
 
Множко е като се има предвид, че можеш да намериш над 10 готови сайта които ако имаш елементарен английски ще ги преведеш за по 10 минути.. А игрите ги има навсякъде (ако не е включен пакет от игри със сайта) :?
 
http://cool-game.net

Искам да купя сайта с коментар по цената. Кажи ми една крайна цена и ако ме устройва да действаме.


п.с. И ако стане работата ще получа ли фактура за сайта или цмс-то ?
 
Re: http://cool-game.net

Cyber-a каза:
Искам да купя сайта с коментар по цената. Кажи ми една крайна цена и ако ме устройва да действаме.

Имаш ЛС!
 
САЙТЪТ ВЕЧЕ Е ПРОДАДЕН!

Благодаря на всички, които ми писаха в темата и на лични. Съжалявам на тези, на които по някаква причина не съм отговорил.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе