Продавам сайт за часовници

От: Продавам сайт за часовници

Лично и на мен. Ако има някаква статистика за приходи - също.
 
От: Продавам сайт за часовници

Здравей, ако може ми изпрати нужното инфо и на мен ;)
 
От: Продавам сайт за часовници

Много ми е неприятно като трябва да моля за информация някой продавач - ама кой е сайта, посещения...откъде са, приходи, хостинг...разходи и т.н. Получава се един безсмислен диалог няколко дена. Много са ми интересни някои продавачи като ти кажат "ама извинявай нямам време да ти отговарям, имам много работа"...Е "аджеба" на купувача времето не е ли ценно, че трябва да се губи в безсмислени разговори. От друга страна продавача е редно да си е подготвил инфо-то и като му го иска някой да го изпрати, а не тепърва да му го вади...особено като се пусне обява продавам сайт - повече на лично. Съжалявам, че се отклонявам от темата, но получих като инфо от автора само името на сайта и ще помоля ако намери време да ми пише относно приходи, разходи, посещения - от къде /брояча е заключен/, относно доставчиците как стоят нещата.
Благодаря и поздрави на всички.
 
От: Продавам сайт за часовници

Искам и аз малко инфо в частта си с приходите и името
 
От: Продавам сайт за часовници

И аз се интересувам от приходите, кои е сайта и как става продажбата чрез доставчици ли или как ? ЛС ако може силно заинтересован съм. :)
 
От: Продавам сайт за часовници

Изпрати ми URL, трафик, продажби, отношения с доставчици, печалба...
 
От: Продавам сайт за часовници

И мен ме интересува кой е сайта, продажби, кои са доставчиците и също ми е интересно след като няма да се занимава повече човека защо не си продаде клиентите за някой лев отгоре?
 
От: Продавам сайт за часовници

Сайта продава ли се още?
Искам да го видя и бих го купил ако наистина отговаря на описанието в обявата.
Очаквам лично ако всичко е ок плащам веднага.
Поздрави!
 
От: Продавам сайт за часовници

Здравей, ако може изпрати ми лично и на мене със информация за сайта и дали цената подлежи на коментар. Благодаря.
 
От: Продавам сайт за часовници

Брей, такъв голям интерес да се наредя и аз на опашката да го видим тоя сайт и аз моля обаче за по подробна информация от линка на сайта.

Поздрави,
Галин Стефанов!
 
От: Продавам сайт за часовници

Аз все още нямам никаква информация .... що за обява е това ?
 
От: Продавам сайт за часовници

Аз все още нямам никаква информация .... що за обява е това ?

Мистерия, обвита в мъглата на неизвестността... Случайна комбинация от фактори предизвиквала интерес към забравена от подателя и обява или съзнателен маркетинг трик продаващ поредния сайт, чрез поредната приказна история и виртуален съспенс...

Alf, `Мълчанието на профилите` - част 1, 06.02.2012
 
От: Продавам сайт за часовници

Споко колеги, на всички ще пратя инфо за сайта... само едно уточнение искам да направя, сайта се продава без инфо за ПРОДАДЕНИ стоки. НЕ се продават клиенти и ИНФО, продава се сайта. (Това си е решение на собственика на сайта, не мое) Мисля че още в първото мнение съм го казал, не мисля че съм излъгал някой за нещо. Колкото до Доставчиците, както уточних се продава САЙТ а не БИЗНЕС, на всички заинтересовани ще пратя ЛС с това кой е сайта. За повече въпроси пишете на ЛС... нека не разводняваме темата.

п.п. Аз също съм зает човек, няма как да да седя цял ден и да отговарям... нали така ;)
п.п.2 Писах на всички, ако съм пропуснал някой моля пишете ЛС и ще ви дам адреса на сайта... както няколко пъти вече се спомена, собственика НЯМА да продава БИЗНЕС и КЛИЕНТИ а продава сайт на ТОП позиции... това е желанието на СОБСТВЕНИКА, ако някой проявява сериозен интерес аз лично мога да му бъда много полезен и ще бъда с цялото инфо за сайта и за неговата поддръжка.
 
Последно редактирано:
Re: От: Продавам сайт за часовници

Споко колеги, на всички ще пратя инфо за сайта... само едно уточнение искам да направя, сайта се продава без инфо за ПРОДАДЕНИ стоки. НЕ се продават клиенти и ИНФО, продава се сайта. (Това си е решение на собственика на сайта, не мое) Мисля че още в първото мнение съм го казал, не мисля че съм излъгал някой за нещо. Колкото до Доставчиците, както уточних се продава САЙТ а не БИЗНЕС, на всички заинтересовани ще пратя ЛС с това кой е сайта. За повече въпроси пишете на ЛС... нека не разводняваме темата.

п.п. Аз също съм зает човек, няма как да да седя цял ден и да отговарям... нали така ;)
п.п.2 Писах на всички, ако съм пропуснал някой моля пишете ЛС и ще ви дам адреса на сайта... както няколко пъти вече се спомена, собственика НЯМА да продава БИЗНЕС и КЛИЕНТИ а продава сайт на ТОП позиции... това е желанието на клиента, ако някой проявява сериозен интерес аз лично мога да му бъда много полезен и ще бъда с цялото инфо за сайта и за неговата поддръжка.

В първото си мнение сте споделили, че собственика не желае да продава информацията за сегашните му клиенти, но не и тази за доставчиците. Така погледнато, вие вече не продавате нищо освен платформа, класирана на определени позиции, което поне според мен не беше споменато в първото мнение. Обявата беше за продажба на сайт, без контакти с досегашните КЛИЕНТИ, очакваше се поне да има контакти с ДОСТАВЧИЦИ.

Сега разбрах защо тази обява достигна две страници.
 

Горе