Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Препоръчвам да не се работи с продавача.

Написах на ЛС като посочих мейл, на който да ми прати файловете и да ми каже как да му пратя сумата. Имах само един въпрос (дали има езиков файл), който не е от съществено значение за мен и нямаше да повлияе върху сделката.

Кандидат-продавачът почна да ми обяснява, че трябва да чакам още някакви хора да купят, колко ми било изгодно да купя и т.н. На въпроса ми не отговори. Обясних му кое ми е изгодно при него и кое при аналозите, което пак от моя страна не влияеше на сделката.

Оферирал е цена (200 лева), плащам му тази цена (200 лева).

Но той се отказа (обиди ли се и аз не знам).

Тъй като ми изгуби времето, то препоръчвам да не се работи с него.

Също така казвам на потенциалните купувачи, че ще участвам (но вече с с 20 лева, а не с 200) в групово закупуване на скрипта.
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

..........................
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

..........................
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Не е никакъв проблем да пусна в темата всички ЛС, ако искаш панаир. За да все види кой какво и кога е писал.

Несериозна работа и отношение, което може да се изрази и в други сделки. Затова и препоръчах да си нямат работа хората с теб.
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

ЛС-преписката:

vkk1 каза:
Моят сайт няма нищо общо с това, което си ми пратил като линк.
Добре, сподели с който искаш, за теб специално офертата не важи повече.


strana каза:
http://dademo.gripsell.com/livedeals/Sydney , примерно.

Но пак не разбрах защо се отклоняваме и защо се бавиме. Каза цена, аз ти я плащам (като имах само един въпрос за език), а ти почваш да ми обясняваш колко ми било изгодно, че трябва да чакам докато се насъберат 10 или 100 човека и т.н. Ами аз, щом се налага да чакам тези 10 човека, в един момент ще им напиша да си поделим скрипта на 10 и ще ми излезе 20 лева.

vkk1 каза:
Други подобни скриптове? С база данни?


strana каза:
Е, сега ако почнем да си обясняваме какво се получава за "никакви пари" ще стане дълга и широка... Разработен и широкоизвестен агрегатор с лайфтайм-подръжка в момента се продава за $150. Има и десетина безплатни агрегатора за групово пазаруване, но са на по-ниско ниво.

В случая ми е изгодно, че почти няма да се налага да инсталирам или да настройвам системата, само ми трябва да променя езика и източниците, а не защото няма други добри скриптове, при които няма да купувам котка в чувал и да се чудя дали няма да се бъгне или дали ще издържи по-голямо натоварване.

BTW, не ми отговори за езиковия файл.

Поздрави

vkk1 каза:
А би трябвало, това е сериозна система за никакви пари :)
Нека само да се посъберат повече хора евентуално за продажба, да прехвърлям наведнъж, че е много работа. То не е само дъмп, то са снимки, чудо ...



strana каза:
Значи ще го купя без да се радвам :)

vkk1 каза:
За 150 няма никакъв начин да стане.


strana каза:
Здравей,

Прати ми дъмпа (файловете и sql) на мейл [email protected] и посочи как да ти преведа паричките.

Интересува ме само дали има езиков файл (тъй като смятам да го ползвам за друг пазар).

P.S. Ако съм първи от този форум, то бих се радвал, ако ми продадеш системата за 150лв. (за сефтето) :)

Поздрави
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

..........................
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Абе, муньо, предложих ли ти 200 лева? Предложих ти.
Питах ли те за езиков файл? Питах те
Отговори ли на който и да е от моите въпроси? Не
Продаваш ли ми скрипта? Не
Изгуби ли ми времето? Да

Къв продавач си ти тогава? Лаладжия.

Е кво искаш тогава? Да се претърколя по гръб и да размахам четирите си лапи във въздуха ли? Дет те сваря, ще те мачкам навсякъде отсега нататък.
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

..........................
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Очаквам от теб да се скриеш в някоя дупка и да не излизаш от там, докато не ми мине.

А препоръката ми да не купуват от некоректен продавач е към форумните участници, на тях цитирах преписката, а не защото имам огромното желание да продължавам да комуникирам с хора, които не знаят какво искат и не ценят чуждото време..
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Тука цялата работа е някаква пародия, и понеже съм още на кафето трябваше да прочета всичко буква по буква :lol: та да ми стане ясно какъв е проблема точно. Продавачът не е коректен. Освен това явно очаква да продаде системата на колкото се може повече потребители, което разбрах малко по-надолу. Така че strana е прав и ви препоръчвам да следвате неговия съвет относно продавача.
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

дай линк и ще ти кажа дали тоя скрипт може да спечели пари. ако си струва, пиши ми на лично - продавам куп скриптове за всякакви неща, мога да продам и твоя на доста хора
 
Re: От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Да, и? Кое е неточното? Както написах горе, спирам продажбата до намеса на модератор, който да прецени има ли нужда форума от такива хора, които съвсем публично обявяват намерение за кражба на труда на някого. За негативните репутации и трейдъри, които реши да ми нашляпаш - няма да говорим - нека прецени модераторът.

Ти не си ли малко нагъл? Каква модераторска намеса търсиш? Имаш клиент който ти дават желаните 200 лева и очаква да му пратиш дъмп. За какъв Х му е да чака още някой си? Ти си обявил цена и никъде не си споменал, че няма да се праща докато не се съберат Y на брой купувачи!

Отделно на това не си отговорил на въпроса му. Отделно на това не си отговорил и на потенциални клиенти, които са писали в темата ти.

На колко хора ще бъде продадена системата максимум?

Колко такива каталози има или ще се появят? А как се отразява това на посещенията и индексирането?

Удобно ти е да пропускаш въпросите ли? За момента мога да си направя само едно заключение - ти си некоректен продавач. Ако трябва модератор да се намесва, по-скоро е за да разкара елементи като теб от форума, а не хора като Strana.
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

аз пък не разбрирам какъв е проблема..
@vkk1 не иска да продаде скрипта на @strana

сигурно проблема е - "защо не иска"?

ами той го каза - иска да събере повече хора (примерно 10) и да вземе на куп 2к
а не днес на един, утре на двама и т.н.
 
От: От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

..........................
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

Пак глупости на търкалета.

Хем не го е написал предварително, че ще се бави с продажбата, хем на този малоумник изрично му посочих (вж. ЛС) , че ме интересува само дъмпа и че ще прехвърля сайта на друг език, демек дори парсената му база с незнамсиколко хотела щеше да бъде заменена с други. Какви дискрипшъни, какви тагове и т.н?

Продава - не продава - губене на време.

Не е точно така.
Исках да прехвърлям наведнъж, защото трябва да направя промени по имената на линковете, в head, име на сайта според домейна, description, вътре по alt таговете и
т.н. - за да не се получи дублирано съдържание и да не ги индексира и после да ме псуват. И като е поотделно, няма как да помня къде какво съм сложил.
Само че работата винаги е - "направи добро, изяж лайно".
Така или иначе - темата е приключена поне от моя страна.
 
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

vkk1 смешен си и ако ми загуби някой времето по тоя детски начин много псувни ще изяде, като минимум...
много хитри станахте лапетиите...
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт /система/ - голям туристически каталог.

..........................
 
Последно редактирано:

Горе