Продавам статии - туризъм и красота

От: От: Продавам статии - туризъм и красота

Нямам изобщо за цел да го оправдавам. Прочетох в снимките, че го питаш за парите доста преди датата,
която е обявил в обявата си - 20 юли. Защо? Не ти е платил и за предни статии, какъв е проблема?
Така и не отговори на въпроса ми дали си писала преди за него или ти е за първи път?
И мерси, че ми даде възможност да прочета женските статии, за които преди час се спазарих да получа и платя.:)
Естествено, сделката отпада.:)

Ще се опитам да бъда изчерпателна, за отговоря на въпросите ти. За пръв път работя с него. След всяка поръчка той ми даваше нови и нови статии, някои уж много спешни за клиента и т.н. Каза ми, че натрупаната сума 19 юли ще ми бъде изплатена на 20. Писах му не много преди датата, за да сме точни, а на 19, защото срокът ми за трупане на статии изтече. Не знам как би направил превода при положение, че не знае банковата ми сметка, не ми я е искал, нито пък ми е обяснявал, че 20, видиш ли, е събота и не може да направи превода. Друг е въпросът, че има банки,които работят и в събота. При положение, че винаги при кореспонденцията ни е бил много бърз в отговорите, нормално, когато стана въпрос за пари, се скри. Не виждам как ще ми изплати статиите след като цената, която е публикувал тук е различна и по-малка от тази, която ми е казал. Мисля, че няма нужда от повече обяснения и ако някой все още мисли, че е коректен, негов си проблем. Това, че сте се опарили, като сте спазарили дадени статии, съжалявам, но не е мой проблем, защото преди всичко ЧОВЕК САМ ТРЯБВА ДА УВАЖАВА ТРУДА СИ! А аз си го уважавам!
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

В един от мейлите се вижда, че поръчва 10 статии за 85 лева, а тук ги продава за по 2,50 лева.
Веднага става ясно, колко ще плати на автора!
 
Re: От: От: Продавам статии - туризъм и красота

Нямам изобщо за цел да го оправдавам. Прочетох в снимките, че го питаш за парите доста преди датата,
която е обявил в обявата си - 20 юли. Защо? Не ти е платил и за предни статии, какъв е проблема?
Така и не отговори на въпроса ми дали си писала преди за него или ти е за първи път?
И мерси, че ми даде възможност да прочета женските статии, за които преди час се спазарих да получа и платя.:)
Естествено, сделката отпада.:)

е човек точно за това се получи така щото не и платил предните а и е дал следваща поръчка с което нарушава добрите практики на арбитража.... че даже и по следваща и по по следваща май...

ок да прави арбитраж
ок получил е първите статии
НЕ ок че дава нова поръка без да плати предните
въобще не е хубаво да натоварваш така хора намерени с такава обява bezplatno.bg/obiava/78756/лесни-и-бързи-доходи.html ...Бизнес базиран на това да истискаш докрай хора в безиходица (дори и да им плащаш навреме което в случая не е станало ще свърши зле в някой момент)

а това да не отговаря на мейлите съвсем отива към измама освен това беше онлайн за малко докато темата се развиваш и нищо не написа... можеше да каже че ще и плати утре...
 
От: От: От: Продавам статии - туризъм и красота

Ще се опитам да бъда изчерпателна, за отговоря на въпросите ти. За пръв път работя с него. След всяка поръчка той ми даваше нови и нови статии, някои уж много спешни за клиента и т.н. Каза ми, че натрупаната сума 19 юли ще ми бъде изплатена на 20. Писах му не много преди датата, за да сме точни, а на 19, защото срокът ми за трупане на статии изтече. Не знам как би направил превода при положение, че не знае банковата ми сметка, не ми я е искал, нито пък ми е обяснявал, че 20, видиш ли, е събота и не може да направи превода. Друг е въпросът, че има банки,които работят и в събота. При положение, че винаги при кореспонденцията ни е бил много бърз в отговорите, нормално, когато стана въпрос за пари, се скри. Не виждам как ще ми изплати статиите след като цената, която е публикувал тук е различна и по-малка от тази, която ми е казал. Мисля, че няма нужда от повече обяснения и ако някой все още мисли, че е коректен, негов си проблем. Това, че сте се опарили, като сте спазарили дадени статии, съжалявам, но не е мой проблем, защото преди всичко ЧОВЕК САМ ТРЯБВА ДА УВАЖАВА ТРУДА СИ! А аз си го уважавам!
Права си, прочетох още веднъж по-подбробно мейлите.:!:
Добра зарибявка с цените - 3 статии за 30 лв и 10 за 85 лв.:shock:
Дори първоначално обявените цени в темата / без отстъпките / не правят горните суми.
Хората казват, че всяко зло за добро - пишеш добре и точно ще си работиш сега за себе си.
На админите препоръчвам да го баннат.:(
Явно наистина е мошенник и съжалявам, че си се хванала и не си проверила предварително
как вървят цените.

P.S. А аз се чудех как така мъж може да пише за екстеншъни, мода и женска красота,
а то каква била работата...
 
Последно редактирано:
От: Продавам статии - туризъм и красота

Мислех да си замълча, ама хайде. Веднъж ми се наложи да се възползвам от услугите, защото ми изникна спешен проблем и ми трябваха спешно няколко статии - та.. договорихме се, не си изпълни договорената бройка първо, да не говорим, че не изпълни уговорката за уникалност - трябваше да са 100% уникални текстовете, но ми ги връчи 60-70-80% уникални. Освен това не спази броя договорени думи - прати ми със 100-тина по-малко (100 думи на статия имам предвид по-малко). Въпреки, че изгубих цял ден да ги редактирам, тъй като такива "осрани" (извинявам се за грубия израз) нямаше как да ги изпратя в никакъв случай! Накрая, въпреки, че не заслужаваше, все пак ги платих, за да не излезе, че се "правя на интересна", пък и все пак е положил някъв труд.

Обаче направо се изумих, след като на другия ден беше пуснал тема, че се продават статии - същия брой, със същите теми (само да вметна, че предния ден беше казал, че компютъра му се е развалил, затова не могъл да довърши поръчката) и изведнъж изкачат пак нови статии. Е, тогава вече ме вбеси и му тряснах един червен итрейдър - оказа се, че статиите не са баш същите, но имаше някои "припокривания".

След това го посъветвах (съдейки по отношението му към мен) да си промени държанието към клиентите, защото ще ги загуби и да спазва характеристиките - брой думи, уникалност и т.н.

Не писах из разни теми, защото реших, че съм единичен случай и няма смисъл да се разправям с глупости, но виж ти каква излезе.... :Х

П.П.: Силно се надявам Alexnder84 и човека, на чийто PayPal email преведох сумата да не са един и същи човек, защото ще се разочаровам много. Ще е хубаво собственика на PayPal имейла да даде един коментар тук или на ЛС.

Знам на кой е PayPal email-а, на който преведох сумата. Надявам се и той да е подведен, а да не е окаже, че става въпрос за едно и също лице, щото ще се наложи май двоен БАН.
 
Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

Ужасна ситуацията. Снимките се виждат, Yana24. Аз закупих 5 статии от него и виждам сега, че на уърда си показва автор: Yana...

Много неприятна ситуация, за която съжелявам. И мен са ме лъгали и знам колко е неприятно. Благодаря ти, че сигнализира в темата. Моля админите да кажат какво да правят хората, които са заупили статиите? Аз исках да ползвам 3 от тях поне, а другите две ми бяха дадени като бонус и не държа на тях. Много неприятна ситуация, но поне занапред ще знам, че трябва да се откажа от такива оферти явно, защото или получавам статии с грешки, или пълни безумици, на които дори фактологическата информация не мога да поправя или пък попадам на ситуация като тази :(

Надявам се случая да се изясни в полза на потърпевшата и се радвам, че се логнах преди да използвам материалите...

най лошото е ч е незнам Яна е в правото си да си ги качи на блога ако спазваме буквата на закона за авторското право... аз го баннах този

Значи незнам как да стане така че всички който са измамени от него можеби да се разберете по някякъв начин с Яна да тя да ги публикува като картинки на блога си а вие да ги ползвате (което ще е компромис от нейна страна - стига тя да е съгласна) а вие да и датет itrader и репутация и да я имате на предвид като поръчвате статии ако ви трябва човек

нещо като компромис срещу бъдещ ангажимент ама трябва вие да се разбирате това че една статия е качена някъде не проблем ако се махне и се премести може и на урлто на което е била да се посочи новто урл...


другия вариянт е завеждане на дела и да го търсите имате му данните от епей...

И още нещо което ме ужасява направо колко ли хора е излъгал...
http://www.predpriemach.com/search....3191&starteronly=1&contenttype=vBForum_Thread

аз от моя страна ще се постарая това да не се повтори в пазара повече ще има тема предупреждение
 
От: Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

За мен няма проблем. Който иска да се разберем нещо, да ми пише. Напълно разбирам хората, които са си поръчали статии, защото и те са били излъгани и нямат вина за цялата ситуация. Не искам да навредя на никого. Само исках истината да излезе наяве! :)
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Яна - той има тема и в другия форум, може би хубаво е и там да се предупреди, че този човек е некомпетентен. Темата.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Фифи, на този Alexander84 май все други хора УЖ му събират парите.:)
Едно и също лице си е според мен.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Фифи, на този Alexander84 май все други хора УЖ му събират парите.:)
Едно и също лице си е според мен.

Наистина ли мислиш така? :О Ще се разочаровам много, ако си прав. Имах друг впечатления от въпросния човек.

Между другото да питам админите - някакво съвпадение на айпита да има между този чиляк и друг форумец?
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Аз платих с ипей, а в скайп ме добави човек, чийто данни май се различаваха от данните за ипей-а...Благодаря на админите за бързата реакция и на всички, които се включиха в темата. Силно се надявам потребителят да оправи грешката си....
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Достъп до Пазар над 300 мнения и 100 лв. дарение в SOS. Банково боредеро в профила и няма да има премеждия. :)
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Аз също поръчах от тоя пич 15 статии, платих му ги предварително и всичко беше точно. Даже днес сутринта го питах дали е готов за нова поръчка и каза че е окей.
Само че въпросния със сигурност е измамник понеже на Яна и е дал цени по високи от тези, които плащаме т.е. със сигурност не е имал намерение да плаща.

Относно статиите на Яна. Статиите са добри, без дублирано съдържание, стилът на писане е добър, изпълнени с ключовите думи, които дадох. Написа ми ги за 1 или 2 дни, което беше с 2 дни по рано от крайния срок. Общо взето съм много доволен. Единственото, което е хубаво да се подобри за в бъдеще е да бъдат една идея по конкретни но като се има предвид че тоя не и е дал никаква информация а аз му бях писал сигурно 2 страници пояснения то темите са си отлични. Направо я ангажирам за следващите 2 дни с мои статии така че да знаете, не приема поръчки до вторник :)
Телефона на тоя нещастник е : 0884701321 по регистрация в скайп е от Разград а това е и скайпа му : alexandar.j84
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

кофти история, интересно от колко човека е взимал статии преди Яна. но всяко зло за добро, тук можеш спокойно да си продаваш труда директно на заинтересувани. все пак си имай едно на ум, за неутвърдени потребители винаги искай парите в аванс.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Телефона на тоя нещастник е : 0884701321 по регистрация в скайп е от Разград а това е и скайпа му : alexandar.j84
epay ili bankov prevod ?

За такава сума не си струва да плащам такси,
които ще са мин. 2лв през банка, в някои банки дори е 5лв.
Най-евтино е с Еконт - 1% от сумата.
Скоро пращах на 4 човека така пак за статии и нямаше проблем.Извинявай,
просто ще трябва да отидеш в клона на Еконт, който е най-близо до теб.

pusni gi na 1 priqtel toi e do ekonta i kato se widim she se oprawim s nego
ivaylo pavlov 0884701321 ofisa e sofiq kv levski v blok neshto si.. w saita im go ima,
az sega sym ot gsm ne moga da go widq .. statiite dowechera gi imash w meila
-------------------------------------------------------------------------
Това ми е кореспонденцията с него. От София си е, а телефоните съвпадат.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

[email protected] puskai parichkite za koito sme se razbrali na tozi paypal
kaji mi imenata na statiite koito iskash, i taksite po prevoda gi poemash ti
И се оправдава с , че пишел от телефон ама като има будали
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Да не излезе накрая организирана групичка?:)
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

epay ili bankov prevod ?

За такава сума не си струва да плащам такси,
които ще са мин. 2лв през банка, в някои банки дори е 5лв.
Най-евтино е с Еконт - 1% от сумата.
Скоро пращах на 4 човека така пак за статии и нямаше проблем.Извинявай,
просто ще трябва да отидеш в клона на Еконт, който е най-близо до теб.

pusni gi na 1 priqtel toi e do ekonta i kato se widim she se oprawim s nego
ivaylo pavlov 0884701321 ofisa e sofiq kv levski v blok neshto si.. w saita im go ima,
az sega sym ot gsm ne moga da go widq .. statiite dowechera gi imash w meila
-------------------------------------------------------------------------
Това ми е кореспонденцията с него. От София си е, а телефоните съвпадат.

По банка плащах аз, и сметката му имам, ако трябва да пусна тук ?
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

По банка плащах аз, и сметката му имам, ако трябва да пусна тук ?

Давай, та да се изясни кое е лицето, че всякакви данни летят. :/
 

Горе