Продавам статии - туризъм и красота

От: От: Продавам статии - туризъм и красота

Издаваш се пич. Не ми е за комисионните. Правех ти услуга.

1-во не ме познаваш. 2-ро не се прави на жертва. 3-то има доста ужилени по всички направления.
 
От: От: От: Продавам статии - туризъм и красота

Мисля,че е време админите да проверят тоя Николайчо
1-во не ме познаваш. 2-ро не се прави на жертва. 3-то има доста ужилени по всички направления.
 
бе и аз имам съмнения че nikolai.slaveev може да е същия човек за който си говорим в темата но не съм сигурен иптата са различни ама така остро влезе

а доколкото си го спомням bdaa, aka adwordser, aka scotfield, aka Alex... е достатъчно нагъл да го направи за да си замита следите ако не е така ще се извиня на nikolai.slaveev ама просто този е много нагъл

предния път караше други хора вместо него да му пускат теми в пазара... тази тема е заради него
Не пускайте теми вместо други хора!!! - Има Измамници който се възползва от вас!


а едвали ако някой знае профила на стоинев, възраста му и какво с какво се занимава стойнев ще си помислиш нещо такова за него ...

стоинев дай си паролата на лс аз ще вляза да погледна и за лстата за да потвърдя истинноста на скрииншотовете и след това ще ти пратя ремайндър за смяна на парола...
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Ужилените са с по 20 - 30 лв. а на мен ми е оцапано името. И не ме притеснява, че ще получа бан във форума. Притеснява ме, че името ми е забъркано в измама.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Ужилените са с по 20 - 30 лв. а на мен ми е оцапано името. И не ме притеснява, че ще получа бан във форума. Притеснява ме, че името ми е забъркано в измама.

Това е последният ми пост!
Хората, купили статиите са ужилени с по 20-30 лв, а тези, писали десетки статии - с по няколко нули отзад.
 
От: От: Продавам статии - туризъм и красота

И мен ме измамиха по същия начин. И след дълги проучвания се оказа, че човекът, представящ се за Александър Жеков или Alexander84, всъщност е небезизвестният блогър Даниел Стойнев ( daniel stoineff ).

Банкова сметка на приятел:
dimitar pavlov
IBAN BG72 UBBS 8002 1060 8699 20

Paypal:

d_st@ mail.bg (без мястото)

Измамникът Стойнев се подвизава под други самоличности, докато с истинския си никнейм stoineff трупа позитиви. Нелепо е.

Как те измамиха? Прати доказателства за статии или нещо такова?
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

стоинев дай си паролата на лс аз ще вляза да погледна и за лстата за да потвърдя истинноста на скрииншотовете и след това ще ти пратя ремайндър за смяна на парола...

Пратих ЛС.
 
така са ЛСтата като на картинката

нулирах червената репутацията на nikolai.slaveev вероятно НЕ е той клонинг на bdaa awrordser

мен ме притеснявше да не си даде стоинев паролата на него и ако е клонинг да му почисти лстата от тази страна и да стане голям филм
 
Последно редактирано от модератор:
От: Продавам статии - туризъм и красота

Здравейте!

Включвам се в темата с първия си коментар във форума и се надявам да допринеса за развитието й. Отскоро имам профил в Предприемач - направих го, за да търся хора, които пишат статии и попаднах на Alexander84. Всичко вървеше ок, докато едно момиче не се свърза с мен и ми каза, че е станала жертва на измама. Поначало и аз се усъмних, понеже първите 1-2 статии бяха доста неграмотно написани, за разлика от следващите, а и както беше споменато по-горе в темата странно е момче да пише статии на тема женска красота.

Според мен схемата е от няколко човека. Веднъж в отговор на мейл, въпросното лице пишеше за себе си в женски род, рядко на кирилица, по-често на 6liokavica.
Получи се доста неприятна ситуация, тъй като бях платила статиите (банковата сметка на Димитър Павлов) и част от тях вече са публикувани. Предложих на момичето да я направя автор в сайта. Мисля, че постъпих правилно.

Освен мейла aj_company@ abv.bg, имам и този - ivaylopavlov25@ gmail.com (дадох достъп до файл в Google Drive на първия мейл и той от своя страна е дал на втория).

Не мога да повярвам, че има хора, които така се подиграват с труда на хората!
 
Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

Ще я сменя и ще я напиша тук в темата. Всеки който иска да погледне

не стойнев не я пиши в темата така измамника може да влезе и да ги изтрие.... този е много нагъл ще стане филм

на всеки за който сме сигурни че не е той за предпочитане на писали поне няколко поста в темата за да сме сигурни че не е измамника
 
От: Re: От: Продавам статии - туризъм и красота

не стойнев не я пиши в темата така измамника може да влезе и да ги изтрие.... този е много нагъл ще стане филм

на всеки за който сме сигурни че не е той за предпочитане на писали поне няколко поста в темата за да сме сигурни че не е измамника

Ок. Ще пиша ЛС и ше я дам на всеки потребител, който я поиска тук в темата.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Работата стана мазало, но аз също мисля, че е схема за измами, в която участват и други хора,
освен Ивайло Павлов. Писал съм си с него през 2009г на мейл ivaylopavlov25@ gmail.com
по повод на събмит в социалки и нито един път не ми е отговорил на грамотен бг език и на кирилица.
Вчера имам няколко разменени лични съобщения с този Alexander84, като първите са на кирилица,
а следващите са на латиница - уж били от телефон.:rolleyes:
Ако може да се провери как и откъде са изпращани ще е интересно какво ще излезе...
Също така по мои спомени Ивайло Павлов пишеше доста неграмотно, а постовете на Alexander84
са сравнително добре написани. Може би друг ги пуска темите от негово име?
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Най-добре е да се проследи по егн-то. Все пак име и егн съвпадат. Така, че едва ли полицията, примерно, би се затруднила в "диренето"..., а ако открият въпросния Ивайло, доста ще има да обяснява.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

А пък аз съм на мнение Стойнев да не дава достъп на никого до акаунта си, че не се знае какво може да се случи. Все пак той е стар потребител и си е изградил име тук, и предполагам всички от старите членове, които го познават не биха се съмнявали в това.
От друга страна е достатъчно, че админът на форума coolice потвърди това, а на него може да се вярва, защото не би допуснал във форума да се подвизават некоректни хора и да злоупотребяват с това място.

Предполагам както и преди се е случвало, има такива теми - някой се нуждае от прехвърляне на пари от пейпал в ипей и Стойнев се е отзовал на обявата, незнаейки, че се свързва с измамник.

Никой не е застрахован от грешки и всеки може да бъде подведен.

А според мен хубавото от тази случка е, че Яна си намери работа и ще може да работи сама за себе си, а и още повече останах с впечатлението, че добре се справя с писането.
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

Знаеш, че сме имали противоречия относно правеното на бизнес но.. това е друго.. Карал съм се с хора.. псувал съм виден потребител .. но винаги съм се мъчил да съм коректен с хората с които работя.

Предполагам както и преди се е случвало, има такива теми - някой се нуждае от прехвърляне на пари от пейпал в ипей и Стойнев се е отзовал на обявата, незнаейки, че се свързва с измамник.
Тук съм написал как се случи.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43903
 
От: Продавам статии - туризъм и красота

А пък аз съм на мнение Стойнев да не дава достъп на никого до акаунта си, че не се знае какво може да се случи. Все пак той е стар потребител и си е изградил име тук, и предполагам всички от старите членове, които го познават не биха се съмнявали в това.
От друга страна е достатъчно, че админът на форума coolice потвърди това, а на него може да се вярва, защото не би допуснал във форума да се подвизават некоректни хора и да злоупотребяват с това място.

Предполагам както и преди се е случвало, има такива теми - някой се нуждае от прехвърляне на пари от пейпал в ипей и Стойнев се е отзовал на обявата, незнаейки, че се свързва с измамник.

Никой не е застрахован от грешки и всеки може да бъде подведен.

А според мен хубавото от тази случка е, че Яна си намери работа и ще може да работи сама за себе си, а и още повече останах с впечатлението, че добре се справя с писането.

И аз съм на същото мнение.

Стойнеф доказа че не участва във схемата със скрийншоти + потвърждение от админа за достоверността на скрийншотите. Мисля че това е достатъчно.
Сега трябва да се изтрият мненията на nikolai.slaveev защото някой ще прочете нещо, няма да доизчете темата и ще остане с впечатление че и той е измамник.
 

Горе