Продавам темплейти за Joomla, Worpress, Drupal и още

cremabox

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Изработвам още и по поръчка (до 2 часа), а за редакция на предлаганите в момента + 10лв.
Всичките теми се изработват по желаната от вас CMS и всичките могат да бъдат Resposive.
Цена: €10 Приемам плащания по: Банков път, Захранване в РайфайзенБанк, Western Union
TravelfullScreen.jpg agencyfull.jpg mediablogfull.jpg portfoliofull.jpg Ititemsfull.jpg interiorsFullscreen.jpg
За директна връзка 0894/736-260
 
Последно редактирано:
От: Продавам темплейти за Joomla, Worpress, Drupal и още

тез някъде живи има ли ги за разцъкване?

и още - кое е за уордпрес, кое за жумлата, кое се е издрупало?

оня жълтия не е лош на картинка
 
От: Продавам темплейти за Joomla, Worpress, Drupal и още

Всичките ги предлагам във варианти за трите системи къквоато поискаш, а иначе живи варианти нямам. Мога да пратя да пробваш и ако искаш купуваш
 
От: Продавам темплейти за Joomla, Worpress, Drupal и още

Изработвам още и по поръчка (до 2 часа), а за редакция на предлаганите в момента + 10лв.
Всичките теми се изработват по желаната от вас CMS и всичките могат да бъдат Resposive.
Цена: €10 Приемам плащания по: Банков път, Захранване в РайфайзенБанк, Western Union
Виж файлът 6471 Виж файлът 6472 Виж файлът 6473 Виж файлът 6474 Виж файлът 6475 Виж файлът 6476
За директна връзка 0894/736-260

http://www.freehtmlwebsitetemplates.net/templates-computex/

всичко напълно безплятно!
http://www.artisteer.com/?template_...back=website_templates&imsmp_templatesPage=18

http://www.dixwebtech.com/images/large/dwt2-0011.jpg

ЧШШШ, ДЕЗИГНЕРА Д АТИ МЯЗАМ НА РУСА ЦИЦОРЕСТА ПАЧА? мязам ли? не нали? а тогава що се опитваш да ме прекараш ве! НАЧИ ТОВА ЧЕ ОТКРИВАМ ЗЕЛЕНАТА ТЕМА С БЕЗПЛАТНИ ШАБЛОНИ ЗА ВСИЧКО КАК ТИ СЕ ВИЖДА. питам те просто? ако се поровим може и другите да ги намерим фри.

Алоу, ти за кво искаш 10 еврака бе? За тва че си си изсрал логото ли? Бахта в предприемчивата младеш дет са навъдихти а? Ти лого ли продаваш или цяла тема?!?! Че съм ти бил червено щях да ти го набия до вълната пак. Аре дай някакво смислено обяснение преди да съм те метнал, че пак ще заревеш, че те обиждали пък ти си мноо убаф.
 
От: Продавам темплейти за Joomla, Worpress, Drupal и още

аре още една пак всички темплейти безплатно

http://www.artisteer.com/?template_...ite_templates&imsmp_templatesPage=3&order=new

АВЕ ЕЙ ЛАПЕ - ЩО НЕ ЛИНКНЕШ ДИРЕКТНО ВСИЧКИ ТЕМИ ОТ ТОЯ САЙТ А?

ДАЖЕ НЕ СИ СИ НАПРАВИЛ ТРУДА ДА ГИ РЪГНЕШ НА ЕДНА ПАПКА ЗА РАЗЦЪКВАНЕ ДЕТО ТИ ГО ИСКАХ

баси тарикатчетата пършиви се навъдихте, бахти бизнес модела - начи ще вземеш ти ще свалиш от някакъв сайт темплейтите, ще шибнеш едно лого с пейнта и ще почнеш да ги продаваш по десет евро парчето така ли?

Айде бе, де се покри ве дезигнера?
 
От: Продавам темплейти за Joomla, Worpress, Drupal и още

Тамън щях да ви изкарам около 10 темички който съм си играл с часове да направя, но ви е пак ме обиждате.
Кретен обесни ми какво очакваш за 10 евро. Така обширно ми го обясни.
Които ми харесват си ги дърпам и ги пооправям да изглеждат красиво. Добавят се няколко функции.
Иначе Темите които подготвям в момента са изпипани и уникални само трябва да им направя скрееншотове.

А Кретен знам ти чалъмите. знаеш само да тропаш и да злорадстваш така, че моля те като си нямаш хал хабер от нищо просто не пиши.
 
Последно редактирано:
Re: От: Продавам темплейти за Joomla, Worpress, Drupal и още

Тамън щях да ви изкарам около 10 темички който съм си играл с часове да направя, но ви е пак ме обиждате.
Кретен обесни ми какво очакваш за 10 евро. Така обширно ми го обясни.
Които ми харесват си ги дърпам и ги пооправям да изглеждат красиво. Добавят се няколко функции.
Иначе Темите които подготвям в момента са изпипани и уникални само трябва да им направя скрееншотове.

А Кретен знам ти чалъмите. знаеш само да тропаш и да злорадстваш така, че моля те като си нямаш хал хабер от нищо просто не пиши.

Какви функционалности си добавил? Мишкарска работа, думи нямам...
 
От: Продавам темплейти за Joomla, Worpress, Drupal и още

Тамън щях да ви изкарам около 10 темички който съм си играл с часове да направя, но ви е пак ме обиждате.
Кретен обесни ми какво очакваш за 10 евро. Така обширно ми го обясни.
Които ми харесват си ги дърпам и ги пооправям да изглеждат красиво. Добавят се няколко функции.
Иначе Темите които подготвям в момента са изпипани и уникални само трябва да им направя скрееншотове.

А Кретен знам ти чалъмите. знаеш само да тропаш и да злорадстваш така, че моля те като си нямаш хал хабер от нищо просто не пиши.

СЛУЖАЙ ВЕ ДЮРЕКС ВУЛКАНИЗИРАН - кво ти пречеше в темата да пишеш -

продавам дъщерна тема на .... с добавени функционалности:
1. ..................
2...................
3...................

Сигурен съм че хабер си нямаш за ква дъщеря на темата говоря и усърдно ръчкаш из гугъла, ама ще те оставя да се самообразоваш.

Начи ако го беше пуснал така никой копче нямаше да ти каже. Ама ти определено ОСТАВЯШ ВПЕЧАТЛЕНИЕ, ЧЕ ТЕМИТЕ СА ИЗЦЯЛО ТВОИ

Колкото до цената - кво д аочаквам за 10 евро. Ти виждал ли си тема дето се продава през живота си бе? Има теми по 20-30 долара, а за 40-50 получаваш самолет ве! Къв е проблема ти да пуснеш теми за по десет евро.

Ко ми се репчиш - з адесет евро кво искаш. ИСКАМ ДА ЗНАМ КВО ПЛАЩАМ
1. СКАПАНОТО ТИ ЛОГО
2. ТВА ЧЕ СИ СМЪКНАЛ ТЕМИТЕ ОТ НЯКЪДЕ И МИ ПРЕДОСТАВЯШ ПРИВИЛЕГИЯТА ДА ГИ КУПЯ ОТ ТЕБЕ

А бе? За кво плащам? За функционалности дето дори не си ги описал? Аз врачка л ида взема да отгатна кво си наръгал - ми кажи го бе Правец 16!

ТИ УМИШЛЕНО ЗАБЛУЖДАВАШ КЛИЕНТИТЕ и си за бан ве пич. Ама дано не те баннат, че да ти гледам сеира - бая потенциал има в тебе да изсереш още куп подобни теми. НАУЧИ СЕ ДА ПРОДАВАШ И ДА КОМУНИКИРАШ С КЛИЕНТИТЕ СИ и няма да имаш ядове. И мани тая снимка от абитуриентския бал, че ме дразниш.
 
От: От: Продавам темплейти за Joomla, Worpress, Drupal и още

тука са на далавера :lol:

Тук се включва изработка на сайт, а не продажба на самата тема. Като се има в предвид, че хора взимат по 100-200 лв за инсталация на Wordpress, качване на тема и плъгини, то тук наистина е добра цената.
Иначе до темите, аз нямам добро око, но ми се струва, че оригиналните са по-хубави (мое мнение), макар че тази последната е направена по-добре.
Късмет с продажбата :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам темплейти за Joomla, Worpress, Drupal и още

Е тва е идея :lol:
You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
язък, че му дадох една червена ряпа и за теб не остана
 
От: От: Продавам темплейти за Joomla, Worpress, Drupal и още

Пак ли червенко ми приготви??? ;)

:lol: За наши хора само яркозелен магданоз. :wink:
 
От: От: Продавам темплейти за Joomla, Worpress, Drupal и още

Точно,как ще ти дам червена след като се смях половин час на идеята ти
:lol: За наши хора само яркозелен магданоз. :wink:
 

Горе