Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

и оти са тез илюминации кат мужиците са толкоз натряскани, че и крава да пръдне па ще се радват?
 
От: Произведено в Русия

Даже и БНТ го казва, само наще тролчета не искат да свалят розовите очила. :)

Индексът Оливие или растящата скъпотия в Русия, заради неадекватната политика на Путин.

[video=youtube;3VVoiZ0vc4k]https://www.youtube.com/watch?v=3VVoiZ0vc4k[/video]
 
От: Произведено в Русия

Неадекватната политика на Путин!? Това сериозно ли!? Из нета се разпространяват много колажи тип преди и сега, виж ги.
 
От: Произведено в Русия

Неадекватната политика на Путин!? Това сериозно ли!? Из нета се разпространяват много колажи тип преди и сега, виж ги.
Нещо икономиката му куца на путя.
 
От: Произведено в Русия

За 12 години Путин увеличи бюджета на Русия 22 пъти.

Увеличи военните разходи 30 пъти.

Увеличи брутния вътрешен продукт 12 пъти (по ниво на брутния вътрешен продукт Русия се издигна от 36-то на 6-то място в света).

Увеличи златно-валутните резерви на Русия 48 пъти.

Върна 256 залежи на полезни изкопаеми под руска юрисдикция (под чужда останаха само 3).

Национализира 65% от нефтената промишленост и 95% от газовата.

Вече пета година поред Русия заема 2-ро или 3-то място в света по износ на зърно (в момента САЩ са на 4-то място).

Средната заплата в на държавните служители се увеличи 18,5 пъти. Средната пенсия се увеличи 14 пъти.

Намаляването на населението спадна от 1,5 млн годишно през 1999 г. на 21 хил. през 2011 г. – тоест, 71,5 пъти. През 2014 г. населението на Руската федерация започна да се увеличава....


Половината от това да е вярно пак е много. Русия беше се вкопала в дъното преди него, заплати по 20 долара и пенсии по 10, сега не е така. Можем само да си мечтаем за такъв политик тука.... Не се вързвайте на глупостите, че това е икономическата политика на Путин. Това е политиката на Русия, която е следствие работата на много хора - икономисти.
 
От: Произведено в Русия

Неадекватната политика на Путин!? Това сериозно ли!? Из нета се разпространяват много колажи тип преди и сега, виж ги.

Това не го казвам аз, а БНТ. Бастиона на майка Росия. Взимат мения от хора в Русия, които ти казват, че цените растат за разлика от заплатите. Съобщават за съкращения на разходите, влошаване на икономическото състояние и тн. Или викаш, БНТ са соросоиди.
 
От: Произведено в Русия

Аз не казвам, че икономиката им не е в криза, което е повече от нормално, при положение, че петрола се срина стабилно. Ама да кажеш, че на Путин му е неадекватна политика, при положение, че е направил толкова за държавата си при неговото управление е тъпо.


Това не го казвам аз, а БНТ. Бастиона на майка Росия. Взимат мения от хора в Русия, които ти казват, че цените растат за разлика от заплатите. Съобщават за съкращения на разходите, влошаване на икономическото състояние и тн. Или викаш, БНТ са соросоиди.
 
От: Произведено в Русия

Аз не казвам, че икономиката им не е в криза, което е повече от нормално, при положение, че петрола се срина стабилно. Ама да кажеш, че на Путин му е неадекватна политика, при положение, че е направил толкова за държавата си при неговото управление е тъпо.

Неадекватна е да. Ако не беше нахлул в Украйна, сега щеше да е в пъти по-добре. Нямаше да има санкции и тн. Нали не беше бензинова колонка? Тука 44 страници с производство пък икономиката зле. Виж какъв парадокс обаче, увеличение и заплатки, тук и там пък резерва нямаля. :) И това е само част от неадекватната меко казано политика.
 
От: От: Произведено в Русия

Присъединяването на територия не може да се измери с пари, от тяхна гледна точка си заслужава, бъди сигурен в това. Присъединяването на територия обикновено се плаща с човешки животи и то много. В случая руснаците минаха твърде тънко тука. Много си му е добра политиката на Путин даже! Историята кое ще помни според тебе. Кризата или присъединяването на Крим?


Неадекватна е да. Ако не беше нахлул в Украйна, сега щеше да е в пъти по-добре. Нямаше да има санкции и тн. Нали не беше бензинова колонка? Тука 44 страници с производство пък икономиката зле. Виж какъв парадокс обаче, увеличение и заплатки, тук и там пък резерва нямаля. :)
 
От: Произведено в Русия

Ти от коя гледна точка гледаш? Защото утре може да решат и Задунайска губерния да си "присъединят". Пак ли ще им констатираш "успеха"? Историята ще запомни падането на Путин, а то ще е скоро. :)

Кефи ме обаче, как се хващаш за едно изречение от целия ми пост и си разтягаш лукуми по него.
 
От: Произведено в Русия

Излез от филма бе, тея мантри въри ги пробутвай на някой друг. Повече няма да ти пиша, щото сега ти си неадекватен:p

Ти от коя гледна точка гледаш? Защото утре може да решат и Задунайска губерния да си "присъединят". Пак ли ще им констатираш "успеха"? Историята ще запомни падането на Путин, а то ще е скоро. :)

Кефи ме обаче, как се хващаш за едно изречение от целия ми пост и си разтягаш лукуми по него.
 
От: Произведено в Русия

Не знам кой е във филма и кой нарушава международни договири, като нахлува в чужда държава и си присъединява територии. Щом твойта гледна точка е руската, по-добре наистина не ми пиши.
 
От: Произведено в Русия

За 12 години Путин увеличи бюджета на Русия 22 пъти.

Увеличи военните разходи 30 пъти.

Увеличи брутния вътрешен продукт 12 пъти (по ниво на брутния вътрешен продукт Русия се издигна от 36-то на 6-то място в света).

Увеличи златно-валутните резерви на Русия 48 пъти.

Върна 256 залежи на полезни изкопаеми под руска юрисдикция (под чужда останаха само 3).

Национализира 65% от нефтената промишленост и 95% от газовата.

Вече пета година поред Русия заема 2-ро или 3-то място в света по износ на зърно (в момента САЩ са на 4-то място).

Средната заплата в на държавните служители се увеличи 18,5 пъти. Средната пенсия се увеличи 14 пъти.

Намаляването на населението спадна от 1,5 млн годишно през 1999 г. на 21 хил. през 2011 г. – тоест, 71,5 пъти. През 2014 г. населението на Руската федерация започна да се увеличава....


Половината от това да е вярно пак е много. Русия беше се вкопала в дъното преди него, заплати по 20 долара и пенсии по 10, сега не е така. Можем само да си мечтаем за такъв политик тука.... Не се вързвайте на глупостите, че това е икономическата политика на Путин. Това е политиката на Русия, която е следствие работата на много хора - икономисти.

Биааро, знам че си фен на руснаците и яко залиташ, но и знам че си рационален човек. Виждам харесваш колажи, та ето ти един:
CWW3lPEW4AEt9d4.jpg

Не знам какво има да му мечтаеш от най-богатата суровинна икономика, вместо да реинвестираш печалбите от скъпите суровини ти да ги окрадеш с клуба на олигарха, дори и да беше ги дал за социални дейности - да превърнеш такава огромна държава в суверинен придатък на Европа и Китай да станеш нарицателно на бензин колонка икономика и да вървиш с бесни темпове по стъпките на Венесуела ... вече реалните доходи да са под средните за БГ и за това да си мечтаем ...

Аз бих мечтал да сме като Суиситата или Синагапоре(и двете са адски бедни на суровини и са по-малки от нас, но имат чудовищни икономики - за разлика от колхозниците), но всеки спрямо мечтите си.
 
От: Произведено в Русия

Фан съм единствено на себе си и на България, другите ги гледам съвсем безпристрастно. Казах политик като Путин, не държава като русия, разликата схващаш ли я, къде го извъртя, че съм мечтал да сме като русия!? Чети по внимателно какво пиша, не ми слагай думи в устата, които не съм казал! Мечтая си също и за политик като Орбан примерно:) Ама няма.... Имаме Бат Бойко селяндурина, турската и американска подлога, дето му заповядват какво да прави и как да защитата американските интереси (признато от него самия пред камери), дето пък ти си им фен.

Гледам цитирал си ме, коментираш неща които не съм написал, а по същество няма една буква драсната от теб. Тези данни верни ли са или са руска пропаганда?

Биааро, знам че си фен на руснаците и яко залиташ, но и знам че си рационален човек. Виждам харесваш колажи, та ето ти един:
CWW3lPEW4AEt9d4.jpg

Не знам какво има да му мечтаеш от най-богатата суровинна икономика, вместо да реинвестираш печалбите от скъпите суровини ти да ги окрадеш с клуба на олигарха, дори и да беше ги дал за социални дейности - да превърнеш такава огромна държава в суверинен придатък на Европа и Китай да станеш нарицателно на бензин колонка икономика и да вървиш с бесни темпове по стъпките на Венесуела ... вече реалните доходи да са под средните за БГ и за това да си мечтаем ...

Аз бих мечтал да сме като Суиситата или Синагапоре(и двете са адски бедни на суровини и са по-малки от нас, но имат чудовищни икономики - за разлика от колхозниците), но всеки спрямо мечтите си.
 
От: Произведено в Русия

Фан съм единствено на себе си и на България, другите ги гледам съвсем безпристрастно. Казах политик като Путин, не държава като русия, разликата схващаш ли я, къде го извъртя, че съм мечтал да сме като русия!? Чети по внимателно какво пиша, не ми слагай думи в устата, които не съм казал! Мечтая си също и за политик като Орбан примерно:) Ама няма.... Имаме Бат Бойко селяндурина, турската и американска подлога, дето му заповядват какво да прави и как да защитата американските интереси (признато от него самия пред камери), дето пък ти си им фен.

Гледам цитирал си ме, коментираш неща които не съм написал, а по същество няма една буква драсната от теб. Тези данни верни ли са или са руска пропаганда?

Когато кажеш това:
.... Можем само да си мечтаем за такъв политик тука....

То няма как да не си говорим за действията - защото в този политик за когото си мечтаеш е концентирана огромна подчертвам огромна политическа, медийна и най-вече икономическа власт - все едно целият енергиен, медиен, военен, банков сектор да е подчинен пряко на Обама като добавиш всички технологични компании и в добавка ги даваш на твои приятели да ги управляват.

Та мечтаеш си за такъв човек, верно не си казал нищо за Русия, просто мечтаният от теб човек в момента превърна цялата икономика в суровинен придатък на ЕС и Китай и свали реалните доходи на средният руснак под тези на БГ - или мислиш Путин има само представителни нужди и всичко го решават с мнозинство от Думата?
Нека да те питам какво му мечтаеш - или само си мечтаеш за такъв като него и какво си мечтаеш за него - в смисъл когато цените на суровините са високи ли си мечтаеш или когато са ниски като сега и реалните доходи са по-ниски от нашите.

Правя логически завършек от твоята мечта към лидер, който има тотална власт и неговото проявление в икономиката - ако това е слагане на чужди думи ок извинявам се. Би било добре и ти да не ми вкарваш думи на кого съм фен, като нямам спомен да съм коментирал каквото и да е положително от месеци или години на сам.

А данните сам може ги провериш - нали държиш да не се чете пропаганда, сам можеш да ги отсееш.

Eто ти за начало доходи - http://www.themoscowtimes.com/news/...s-to-500-as-food-prices-skyrocket/516947.html
Ето ти резерви - https://www.imf.org/external/np/sta/ir/IRProcessWeb/data/rus/eng/currus.htm

Даните за БВП в долари са предварително - около 4% се очаква спад спрямо 2014, очаква се толкова дефицит, който е финансиран с нов дълг и при спад на целият БВП и ръст на дълга става и този големият дълг към БВП. А в този колоаа взимат БВП в рубли и го смятат по курса към долара а вече той е 73 рубли за долар (това като цяло може да го пропуснеш от колажа)
Потребителската инфлация е двуцифрена, храните са средно 20% нагоре, а храните заемат почти 50% от доходите им .... ти ми кажи пропаганда ли е или не.

С този темп на цените на суровините и рублата и политиката на Путин до средата на 2017 клуба на олигарха ще е сформирал личен майдан на Путин - но тука нашенци пак ще търсят Сорос и рептилите как искат да бутнат такъв политик като Путин.

ПП А и е мега смешно да си говорим какво направил Путин в пъти след като те фалираха и се нулираха. Ти що не говориш същото и за Костов дори и няма говоря за царя - от няколко долара заплата по спомени около 5-10 долара станаха 200 долара това колко 20 пъти за 4 години ли е? Дълга от над 100 падна до под 20% при Царя - за по-малко от 8 години. Или това нашето не е меродавно - статистиката е добре да се гледа в детайлите.
 
Последно редактирано:
От: Произведено в Русия

Супер смешно е държава като Руската федерация да не може да задоволи вътрешното си потребление на храни. Аз друго нямам какво да кажа. Те се държат точно като арабелите, на които обаче природата освен песОк и нефт друго не е дала. Руснаците имат брутални природни ресурси, но нямат никакво производство. Ако имаха, на хората нямаше да им пука особено, че рублата се срина, защото нещата за които основно се харчат пари (храната и пиенето) щяха да са евтини. Ще видим какво ще става през 2016 :)

И Орбан не може да се сравнява с Путин, защото Унгария дърпа напред, а Русия не. Блек-а е прав за олигархичните кръгове, аз ония ден четох някакви страхотии за зетчето на Путин.

А като чета такива неща ми става смешно:

Средната заплата в на държавните служители се увеличи 18,5 пъти. Средната пенсия се увеличи 14 пъти.
18,5 пъти или 18,5% процента? Щото 18,5 пъти е 1850%. Че то държавен служител да си на тоя свят.
 
От: От: Произведено в Русия

Оф, човек, наистина нямам време да се занимавам чак толкова с това. Добре, убеди ме, Путин е бич за Русия, ако го сменят него ще стане по добре... ама не за руснаците, вероятно :) Просто не мога да те разбера какво искаш да докажеш, наистина! Хвърляш се като диво прасе на всеки, който каже нещо за Русия и Путин.. Ако не те познавах, щях да си помисля, че си някой трол като другите бойкомани. Ползите от цялото управление на Путин са безспорни, повтарям цялото, не последните 2 години. Ти каквито щеш статистики ми вади. Знам какво беше там преди Путин, знам какво е сега. И не го знам нито от новини, нито от сайтове, знам го от реални хора живеещи там.

И имах предвид данните в моя пост, не в твоя колаж!



Когато кажеш това:


То няма как да не си говорим за действията - защото в този политик за когото си мечтаеш е концентирана огромна подчертвам огромна политическа, медийна и най-вече икономическа власт - все едно целият енергиен, медиен, военен, банков сектор да е подчинен пряко на Обама като добавиш всички технологични компании и в добавка ги даваш на твои приятели да ги управляват.

Та мечтаеш си за такъв човек, верно не си казал нищо за Русия, просто мечтаният от теб човек в момента превърна цялата икономика в сувериен придатък и свали реалните доходи на средният руснак под тези на БГ.
Нека да те питам какво му мечтаеш - или само си мечтаеш за такъв като него и какво си мечтаеш за него - в смисъл когато цените на суровините са високи ли си мечтаеш или когато са ниски като сега и реалните доходи са по-ниски от нашите.

Правя логически завършек от твоята мечта към лидер, който има тотална власт и неговото проявление в икономиката - ако това е слагане на чужди думи ок извинявам се. Би било добре и ти да не ми вкарваш думи на кого съм фен, като нямам спомен да съм коментирал каквото и да е положително от месеци или години на сам.

А данните сам може ги провериш - нали държиш да не се чете пропаганда, сам можеш да ги отсееш.

Eто ти за начало доходи - http://www.themoscowtimes.com/news/...s-to-500-as-food-prices-skyrocket/516947.html
Ето ти резерви - https://www.imf.org/external/np/sta/ir/IRProcessWeb/data/rus/eng/currus.htm

Даните за БВП в долари са предварително - около 4% се очаква спад спрямо 2014, очаква се толкова дефицит, който е финансиран с нов дълг и при спад на целият БВП и ръст на дълга става и този големият дълг към БВП. А в този колоаа взимат БВП в рубли и го смятат по курса към долара а вече той е 73 рубли за долар (това като цяло може да го пропуснеш от колажа)
Потребителската инфлация е двуцифрена, храните са средно 20% нагоре, а храните заемат почти 50% от доходите им .... ти ми кажи пропаганда ли е или не.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе