Проучване на поведението на собственици на малък бизнес

knave

New Member
Здравейте!
Правя проучване като част от дипломната си работа на тема "Поведение на собственици на малък бизнес по време на текущата финансова криза".
Подготвил съм анкета с въпроси, като единственото условие е да сте собственик или управител на малък бизнес (до 50 души персонал). Страшно бих бил благодарен, ако и отделите 5 минути.
Въпросите са по-скоро интересни и се попълват лесно.
Благодаря предварително!

docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHRUOEkzZGNOOFRBdnowU2xlWlhCWnc6MQ#gid=0
(това е линкът на анкетата)
 
От: Проучване на поведението на собственици на малък бизнес

Your response has been recorded.
Успех с дипломната работа :)
 
От: Проучване на поведението на собственици на малък бизнес

Your response has been recorded.
Успех и от мен!
 
От: Проучване на поведението на собственици на малък бизнес

Благодаря Ви много!
Събирането на отговори продължава! :)
 
От: Проучване на поведението на собственици на малък бизнес

Поведението на собствениците на дребен бизнес е като на паяците

Решили да правят проучване как се отразява липсата на краката на паяка върху неговият слух

Откъснали му един крак пуснали го и му казали - Бягай и той бяга - професора записва - Липсата на един крак не се отразява на слуха на паяка
Откъснали му още един крак пак го пуснали - Бягай и той бяга - пак записват не му вреди на слуха
и така докато не му останали 3 крака - Викат му бягай той не бяга - Професора записва - Като откъснем пет крака на паяка и той оглушава.

Изводът и тук е подобен процъфтяването на БГ икономика (по думите на картофа с такива показатели като нашите не можела да се похвали нито една държава в ЕУ) явно вреди на слуха на дребният бизнес и той спира да чува - Те му викат - Бачкай - той не бачка
 
От: Проучване на поведението на собственици на малък бизнес

ИЗСЛЕДВАНЕ на поведението на собственици на малък бизнес по време на текущата финансова криза
Your response has been recorded.

Успех с дипломната :) Преди време и на мен ми помогнаха с моята дипломна от този форум :D
 
От: Проучване на поведението на собственици на малък бизнес

Your response has been recorded.
 
От: Проучване на поведението на собственици на малък бизнес

Ще споделя, макар че едва ли ще успея да събера значително количество отговори.
 
От: Проучване на поведението на собственици на малък бизнес

ИЗСЛЕДВАНЕ на поведението на собственици на малък бизнес по време на текущата финансова криза
Your response has been recorded.

Дано съм помогнал, ще е супер ако ни дадеш после резултатите :)
 
От: Проучване на поведението на собственици на малък бизнес

Изпратих и моите отговори.
Не забравяй да ни разкажеш за резултатите по-късно!
 
От: Проучване на поведението на собственици на малък бизнес

docs.google.com/document/d/1aOXTN0sU4rrn1CTVt6_BON_85P9Ct0zi3Og1r5onTYM/edit
Ето и линк с отговорите, извинявам се, че е на английски, но дипломната ми е английски и ги писах директно така.
 

Горе