Професионално писане на статии

ispis

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Сигурен начин да изберат Вас

Всички ние търсим не само да ни забележат, но и да изберат нас. Това, което Ви предлагам, освен ефектното заглавие, е не просто елементарното писане на статии, подходящи за сателитки, а оригинално, облечено в текст, послание. Послание, което не само ще привлече потенциални клиенти към сайта Ви, но и ще задържи задълго вниманието на читателите върху увлекателния, достъпен и издържан граматически текст.
Не подценявайте потребителите на сайта си – ако искате да изберат Вас, заложете на качествения текст!

За контакти: skype: isstil
 
От: Професионално писане на статии

цена ?

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Професионално писане на статии

Освен вече посочената липса на цена може да посочиш език, примерни статии, ревюта.
 
От: Професионално писане на статии

Предлагам услуги само на български,
с работата ми можете да се запознаете на ispis.alle.bg
а цената е по договаряне, в зависимост от обема и броя на статиите
 
От: Професионално писане на статии

Аз лично май бях първия които пробва услугите на "ispis" и мога да кажа, че останах очарован от статиите.
Всяка една статия е писана, като е събирана информация от различни сайтове а не от обща култура. Това прави статиите много качествени, което е номер 1 за статията ( според мен ). Нямят правописни грешки, работи сравнително бързо и се допитва за неща които незнае. Ако не ти хареса нещо в дадената статия е поправя. Работи с добри цени.

От колко статии съм изградил това мнение? Не са много но 10 за начало е добре.
 
От: Професионално писане на статии

И аз искам да похваля статиите на ispis. Написани са грамотно. Приятно е да се работи с интелигентни хора :)
 
От: Професионално писане на статии

Тъкмо си получих първата статия и не може да не похваля Автора. Направи ми впечатление, че първо е разгледала какво точно има във въпросната категория продукти на магазина и тогава е писала. Така се е получил не просто текст който огражда няколко ключови думи, а един чудесен обзор на продуктите. Ако търсите качество това е човека.
 
От: Професионално писане на статии

Може ли оферта за промяна описания на фирми,продукти или хотели?
 
От: Професионално писане на статии

Като чета отзивите ми се иска и аз да се възползвам от услугата.
Знам че пише цени по договаряне според обема,но някаква базова цена за минимален обем?
 
От: Професионално писане на статии

dalasweb, преди няколко дни оставих съобщение в профила Ви с данни за връзка
abithecat и giftbg.net,
бихте ли се свързали с мен на скайп: isstil , защото все още не мога да пращам лични съобщения
 
Последно редактирано:
От: Професионално писане на статии

Потребителя изпълни много професионално и качествено моя поръчка. Успех! :)
 

Горе