Пулев срещу Кличко

От: Пулев срещу Кличко

Относно арогатното поведение и репликите по адрес на Кличко от Кубрат преди мача: бокса не е това, което е било по време на Али, Фрейзър и Марчиано. Бокса е вече 90% бизнес и 10% страст. Няма как да се събере наградния фонд и разходите за организацията без раклама. Запитвали ли сте дали пък щаба на Кличко не по-добър в промотирането и предварително са се договорили с щаба на нашия да го опльова, а той стоически да не трепва и даже да хвали Пулев, изграждайки ролята на добрия самарянин? Както и тези циркове с липсата на Кубрат на пресконференцията. Изцяло рекламни трикове. Имаше не малко случаи, в които се сбиват на кантара. Защото и двете страни имат интерес залата да е пълна и правата за излъчване да са продадени на най-голямите световни телевизии. Все пак и победения прибира 1,4$млн.

Абсолютно си прав, с оня мангал Хей се плюха и се псуваха една година и после 50 млн паунда мач, не 10млн евро като с нашия. Бокса си е цирк. Както и да е, бягам аз от тая тема, че както винаги в бг някой хабер няма от нещо, но като го види на телевизора и изведнъж за 4 часа става експерт. Хубава неделя.
 
От: Пулев срещу Кличко

Душкооо, казвай на дедо да слага рикията, ако не се брои за допинк, отивам да му покажа на тоя що е български дух...
Язе съм 75, кила, ама за месец се разкършвам ( мащам биреното коремче ) и ще го бия с хъс. :lol:
 
От: Пулев срещу Кличко

Аз не бях гледала мачове на Кубрат, но не ми хареса как се боксира. По-скоро късмет е имал той до сега, за да стигне до тук, но си пропусна шанса.
Ако беше гледала, щеше да знаеш, че играта му този мач беше доста нехарактерна за неговия обичаен стил. Не може да пребиеш 20 от най-добрите боксьори в света и да стигнеш до мач за световната титла с късмет.
 
От: Пулев срещу Кличко

Треньорите и всички дето го съветваха да скъси дистанцията и да води той боя са виновни за това. Това не беше играта на Кубрат, затова се стигна и до първия и втория нокдауни и от там нататък мачът приключи. Ясно се видя как му падна гарда, а срещу такова животно като Кличко, ако не си на 100% нямаш и минимален шанс. Трябваше да се придържа към печелившата стратегия досега - повече движение, леви, леви докато каталяса и край. Видя се че и Кличко може а получава удари.... Да, пак щеше да загуби сигурно, но нямаше да е толкова грозно. Иначе голяма воля извади тоя човек, накрая духа му викаше ставай, ама физическото тяло го предаде...

Друг е въпроса, че всичко се разви по типично български сценарий. На последното стъпало винаги се пребиваме, както отбелязаха няколко човека преди това...
 
От: Пулев срещу Кличко

Много слаба игра. Несериозно отношение, някакви плезения, никакъв гард. На 20-тата секунда мача беше ясен, след 2-та нокдауна. Знае се, че на Кличко лявото круше му е сила, трябваше да се пази, а ръката му нонстоп падаше. Слаб и безинтересен мач.
 
От: Пулев срещу Кличко

Мачът беше жизненоважен за развитието ни като нация! Като гледам за една вечер почти всеки българин е станал боксов анализатор, дори и тези които за пръв път гледат бокс...
:-o
 
От: Пулев срещу Кличко

Мачът беше жизненоважен за развитието ни като нация! Като гледам за една вечер почти всеки българин е станал боксов анализатор, дори и тези които за пръв път гледат бокс...
:-o

Хе-хе Гога, разбрах те.:wink:
Аз повече анализирах човешкото поведение, отколкото бокса, като специфики и техники, така че сарказмът ти е леко неуместен. :)
 
От: Пулев срещу Кличко

Човешкото поведение преди мач е част от играта и психологически двубой, не може преди мача да чупи китки и да целува ръка на кличко и после да се очаква, че ще направи нещо на ринга!
 
От: Пулев срещу Кличко

Човешкото поведение преди мач е част от играта и психологически двубой, не може преди мача да чупи китки и да целува ръка на кличко и после да се очаква, че ще направи нещо на ринга!
Трябваше след мача да го поздрави.
 
От: Пулев срещу Кличко

След такива тежки удари надали може да мисли и да е адекватен, но да трябваше
 
От: Пулев срещу Кличко

Човешкото поведение преди мач е част от играта и психологически двубой, не може преди мача да чупи китки и да целува ръка на кличко и после да се очаква, че ще направи нещо на ринга!

Що? Кличко, като се държеше ведро и се усмихваше да не се изложи на ринга? По-добре да чупиш китки преди мача и да ликуваш на ринга, отколкото да се ежиш, като пубер и да те ступат набързо. Аз не ги разбирам нещата, но все си мисля, че има нещо сбъркано в тактиката да си неадекватен на реалностите. :)
 
От: Пулев срещу Кличко

Ще цитирам един коментар от fb, който описва с голяма точност Кличко:
Кличко е школуван, шлифован и излъскан като сиералионски диамант. Като български депутат е, изсира ти се на главата, но го извършва с финес, с усмивка и с твърдото убеждение, че ти прави витаминозна маска. По шампионски надменен задник.
 
От: Пулев срещу Кличко

Ще цитирам един коментар от fb, който описва с голяма точност Кличко:

Вероятно това го описва перфектно. Не знам, не го познавам. Но все си мисля, че по-добре да си лицемерно добронамерен шампион, отколкото неадекватно надут победен.:)
 
От: Пулев срещу Кличко

Ако беше гледала, щеше да знаеш, че играта му този мач беше доста нехарактерна за неговия обичаен стил. Не може да пребиеш 20 от най-добрите боксьори в света и да стигнеш до мач за световната титла с късмет.

Това че не съм гледала мачовете на Кубрат, не означава, че въобще не съм гледала бокс. Серафим Тодоров си ми е любимия боксьор до днес!
/ http://www.sportal.bg/news.php?news=518599/
Т.е. имам право да изразя мнение, че конкретно в този мач, не ми хареса как се боксира. Това, че в другите бил ги бил по различен начин е обикновено оправдание, но не и доказателство, че се боксира добре.
И това пък че имал някакви си 20 мача срещу три пъти повече на противника си трябва не просто да го амбицира, а да го зареди и запали като бомба, и да се подготви максимално добре, за да е машина!
Специално за спорта късмета е доста определящ, освен физическите данни/качества и подготовката. Късмета като кога си роден, кой ти е противник, къде си израснал. Не че всичко това е в полза на Кубрат, но определено е фактор и какви са му били противниците. Кличко е размазал три пъти повече.
 
От: Пулев срещу Кличко

Ихааа, какво се случи? Тази сутрин бях хейтър, а сега виждам, че и други мислят като мен. Хубаво е, че и други хора имат глава на раменете си и могат да мислят и да видят реално ситуацията.
 
От: Пулев срещу Кличко

Не си хейтър, тъй като ясно каза, че не се интересуваш от бокс и мачът ти е бил безразличен. За да си хейтър трябва да те интересува темата, по която хейтиш. Според мен си просто трол, който обича да дразни хората и тук е видял благодатна почва за това. Вкарвам те в списъка си с игнорирани потребители.
 
От: Пулев срещу Кличко

Не си хейтър, тъй като ясно каза, че не се интересуваш от бокс и мачът ти е бил безразличен. За да си хейтър трябва да те интересува темата, по която хейтиш. Според мен си просто трол, който обича да дразни хората и тук е видял благодатна почва за това. Вкарвам те в списъка си с игнорирани потребители.

Я да проверим дали си ме игнорирал или си излъгал! :p

Иначе да, не мисля като другите и понякога казвам какво мисля, уважавам чуждото мнение, и разбира се, репликирам и споря с някой, който ми казва как да мисля. ;)
 
От: Пулев срещу Кличко

И Кличко е ял бой в зората на кариерата си. Не е прецедент да те бият,като нямаш опит. А опит без бой пък не се придобива. От 2:20 натам е най-интересното...

[video=youtube;NqEANlBbhsA]http://www.youtube.com/watch?v=NqEANlBbhsA&feature=player_detailpage#t=149[/video]
 
От: Пулев срещу Кличко

М да още нещо не много мъжко във Владимир, че като падне от някой, не си иска реванш, а ги праща на батко си да върне семейната чест :D Иначе за мен един от най-добрите мачове е Витали срещу Ленъкс Луис.
 

Горе