Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Здравейте, днес инсталирах безплатния Export/Import Tool, след това импортнах файла със стоката, но след това нищо... само ми изписа, че файла е качен, какво се прави оттук нататък ?
 
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Здравейте. Искам да пробвам един нов онлайн чат , преди да го закупя и ми дадоха html код но незнам къде да го сложа.. някакви идей ?
 
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Така ,сложих го в catalog/view/theme/my-theme/template/common/footer.tpl , но нищо не стана... ?
 
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Ето го livechat-a.
 
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

https://livehelperchat.com/ неограничена чат система, преведена, на собствен сървър, безплатна :)
Стига с тоя зопим :)
 
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

https://livehelperchat.com/ неограничена чат система, преведена, на собствен сървър, безплатна :)
Стига с тоя зопим :)

Това добро ми изглежда трябва да се тества
 
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Как да направя страницата като отворя категория за лаптопи да ми излиза pclaptop-bg.com/laptopi-vtora-raka , а не pclaptop-bg.com/index.php?route=product/category&path=59 ?
Четох една от темите на СТАН , но не разбрах както трябва... явно е по-сложно като цяло.

Както и да е , някакви идеи?
 
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Отваряш си настройките на магазина и активираш seo url-s.
Виж файлът 11627
 
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Отваряш си настройките на магазина и активираш seo url-s.
Виж файлът 11627

Стана , мерси ;) Но как да го направя да е с тирета ? Понеже сега линка излиза така като го копирам , а в браузъра ми излиза pclaptop-bg.com/Лаптопи Втора Употреба -> pclaptop-bg.com/%D0%9B%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B8%20%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D1%83%D0%BF%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B0
 
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Оправих го ! Благодаря!

Edit : А как да оправя това pclaptop-bg.com/index.php?route=checkout/cart , и да излиза само http://pclaptop-bg.com/cart
Същото се отнася и за "начало" "моят профил" и т.н...

За сега оправих само категориите и продуктите.
 
Последно редактирано:
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Здравейте отново. Най-накрая се реших да си направя фейсбук страница , но имам следният проблем. Като пробвам да share-вам някой от продуктите ми или ми излиза без снимка или без никакво описание..снимката от време на време се появява , когато си поиска... Виж файлът 11641

Кое трябва да променя за да ми излиза някакво описание за продукта. Пробвах да сменя мета описанието , но отново нищо не стана...
 
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Оправих проблема , някой може ли да ми каже някой безплатен фейсбук модул ? Да мога да си сложа страницата в сайта , да я харесват. Пробвах няколко.. но просто не работят или нещо пак не правя като хората.
 
От: От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Здравей, преди малко ми препоръча опън карт и аз случайно попаднах на тази твоя тема и прочетох всичко и сега да те питам да ми кажеш някой добър хост, ама май по-добре български, които да предлага услугата да ми инсталира опън карт барабар с темата, защото дойде ли време за такива неща и Бил Гейтс не може да ме опъти, достатъчно да го разбера. А ти не си си отворил фирма така или иначе и не си имал проблеми с това, а и друго да попитам, ако може и да попитам как да си сложа подпис на постовете които правя ще си златен, извинявай ако не ти се занимава. Просто видях сайта ти и евала за всичко което си направил... Интересно ми е и аз влизам в тоя бизнес ...уж...
 
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Пиши ми на лично , ще ти инсталирам темата и опенкарт безплатно (става за минути). Хостинг мога да ти предложа superhosting.bg , аз съм на него и съм доволен.
 
От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

За подписа -> Горе вдясно "Контролен панел" , след това вляво колоната "промени подписа".
 
От: От: Първи онлайн магазин (Нужда от доста помощ).

Пиши ми на лично , ще ти инсталирам темата и опенкарт безплатно (става за минути). Хостинг мога да ти предложа superhosting.bg , аз съм на него и съм доволен.

За подписа -> Горе вдясно "Контролен панел" , след това вляво колоната "промени подписа".



Сигурно, ама аз май нямам достатъчно постове, че да се отвори тази опция хехех Не знам... А иначе за инсталирането на сайта ще съм ти много благодарен. Щях да ти пиша на лично, ама отново имам ограничение ... май нямам дори 6 поста хехех
 

Горе