Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

kill-the-niggers.jpg


"Hello Norway?"... "Yeah" "This is Britain".... "Yeah" "We need to borrow someone"...
Отивам точно при този пич, след месец.
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Така и така си чешем езиците с тази тема,та някой мислил ли е да скалъпи блокче/магазинче със сувенири за ''края на света'':).
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Така и така си чешем езиците с тази тема,та някой мислил ли е да скалъпи блокче/магазинче със сувенири за ''края на света'':).
И най-отгоре ще сложим банер с ноевия ковчег и лика на Niks, на него. :)
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Ти по хубаво тренирай как е да бачкаш по 20 часа на ден че в Норвегия ще ти стопят склавянските лагери от експлоатация
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Ти по хубаво тренирай как е да бачкаш по 20 часа на ден че в Норвегия ще ти стопят склавянските лагери от експлоатация
Така си мислиш ти, пишман българино.:) На 8 часов работен ден съм. Бягай да си мажеш филиите с мас, че с прословутата си мързеливост само за тях успяваш да изкараш. :)
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

ОСЕМ ЧАСА РОБ, ЦЯЛ ЖИВОТ РОБ8)
 
От: От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!

Ще ти уредя една дамаджана 70 градусова Карловска. :) Е, няма да е 20 годишна, но все пак...

Джиджа благодаря :).
Ама понеже съм катил, ще я споделя само с тия дето не вЕрват в апокалипсиса. Тия дето вЕрват, да си пият Нибуранска отлежала.
В тоя ред на мисли, какво стана с тоя психар Пако Рабан? Нали говореше глупости, че светът щял да свърши... не помня 2005 ли беше?
На тия всичките дето вЕрват, направо им предлагам като им дойде там датата, да си извършат по едно ритуално самоубийство, за да си спестят мъките. И наште мъки, че им слушаме, гледаме и четем глупостите.
 
От: От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!

Ще ти уредя една дамаджана 70 градусова Карловска. :)

Това не беше ли българската машина на времето? Удряш един литър и като се събудиш то станало другата седмица. Ще прескочиш и апокалипсис, и всичко. :D
 
От: От: От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спас

Това не беше ли българската машина на времето? Удряш един литър и като се събудиш то станало другата седмица. Ще прескочиш и апокалипсис, и всичко. :D
А, зависи. Който й е свикнал няма такъв проблем. :p
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

То това е станало отдавна. Затова са изчезнали шумерите и са се появили албанците.
Албанците всъщност са нибируйци, прескочили по време на сблъсъка. Но нещо се объркало с GPS трансфера и се оказали емигранти на Балканите.
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Имам един клиент, много вярва в апокалипсиса. Някаква международна групировка се е сформирала, имат една индийка с точка на челото, на която викат мама, тя им е баш лидера. Та идеята им е, че няма да загине цялото човечество, а чрез космическата енергия ще се унищожат само лошите хора, които имали различни вибрации от добрите. Всеки месец ходи в Италия, там в някакъв кър са купили парцел и са направили нещо като комуна с огромен хангар и вътре се стичат хора от цял свят да медитират. Така си пренастройват енергията, та като дойде апокалипсиса, да не загинат, а да останат след живите.
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Имам един клиент, много вярва в апокалипсиса. Някаква международна групировка се е сформирала, имат една индийка с точка на челото, на която викат мама, тя им е баш лидера. Та идеята им е, че няма да загине цялото човечество, а чрез космическата енергия ще се унищожат само лошите хора, които имали различни вибрации от добрите. Всеки месец ходи в Италия, там в някакъв кър са купили парцел и са направили нещо като комуна с огромен хангар и вътре се стичат хора от цял свят да медитират. Така си пренастройват енергията, та като дойде апокалипсиса, да не загинат, а да останат след живите.

Ще споделиш ли на каква честота са им вибрациите, че и ние да си ги настроим както трябва? :mrgreen:
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Ще споделиш ли на каква честота са им вибрациите, че и ние да си ги настроим както трябва? :mrgreen:
Нямам идея :) Трябва някой да отиде на лагера в Италия, да медитира там и да каже после.
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

EARTH TO COLLIDE WITH NIBIRU ON JULY 21, 2012!

Готови ли сте за сблъсъка? :mrgreen:

Нещо не го скивам това Нибуру. Май ще се разминем а? Отново? Това май е хилядния край на света вече?

Някак си направо ми става гот, като се заяждам със суеверни малоумници. О сега си приготвям "храната" за "поредния кай на света".
Лошото е, че някои хора наистина откачиха. За лудница. Имам случай такъв. Тоя интернет направо подлуди хората. За каквато и глупост да напишат... все ще има някой малоумник да им повярва.

Добре си беше навремето... само някакви свидетели на Йехова имаше. Ама май са измрели, то техния край на света мина.
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Намарили са нов календар на маите и края на света се отлага. :)
 
От: От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!

Намарили са нов календар на маите и края на света се отлага. :)

Ами то вече доста пъти преживяхме края на света, та ще го преживеем и този път. Ние сме свикнали вече... :wink:
 
От: От: От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спас

Ами то вече доста пъти преживяхме края на света, та ще го преживеем и този път. Ние сме свикнали вече... :wink:

Да не стане като с лъжливото овчарче? После Никса ще дере гърло от смях:mrgreen:
 
От: От: От: От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни

Да не стане като с лъжливото овчарче? После Никса ще дере гърло от смях:mrgreen:

То по принцип всичко е възможно, ама аз все си мисля, че не само този, ами и още доста пъти ще преживеем "края".
 
От: От: От: От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни

То по принцип всичко е възможно, ама аз все си мисля, че не само този, ами и още доста пъти ще преживеем "края".
Бъди сигурна, че докато е продаваема тази "новина", винаги ще е актуална:)
 

Горе