РЕЗУЛТАТИТЕ

От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Няма какво да схвана за това, вие искате само едно единствено нещо АСФАЛТ. Вие мачкате всеки който не е с ВАС (доказано и то по много начини). С кое да се съглася тук? А нямам партия, защото все-още не се е появила такава която да ми грабне вниманието. Всичко е проекти на големите сили и се борят с зъби и нокти за тях, няма ни един дето да го бива. Как в днешно време няма един Левски не мога да разбера.....
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Пич,на миналите парламентарни един мой познат,който се занимава със застраховки,правил ГО на един от циганските лидери във Варна и ми каза,че багажника на колата му бил пълен до горе с кибритчета и запалки на ГЕРБ,и му дал в 1 торбичка ,понеже е пушач човека,той пък ми даде 5-6 кибритчета и запалки,понеже и аз съм пушач :)
Значи аз на тези избори се позовавам на изнесените официални данни - циганите са гласували за БСП/ДПС и най-малко за Герб. Това са данните за хора без основно образование.
А това с един приятел... и аз имам един приятел , който ми каза , че познава Дядо Коледа. Даже му дал една торбичка с подаръци предната Коледа.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Няма какво да схвана за това, вие искате само едно единствено нещо АСФАЛТ. Вие мачкате всеки който не е с ВАС (доказано и то по много начини). С кое да се съглася тук? А нямам партия, защото все-още не се е появила такава която да ми грабне вниманието. Всичко е проекти на големите сили и се борят с зъби и нокти за тях, няма ни един дето да го бива. Как в днешно време няма един Левски не мога да разбера.....
Както казах , за теб няма добра партия в момента. Но плюеш само Герб - това е съмнителното.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Значи аз на тези избори се позовавам на изнесените официални данни - циганите са гласували за БСП/ДПС и най-малко за Герб. Това са данните за хора без основно образование.
А това с един приятел... и аз имам един приятел , който ми каза , че познава Дядо Коледа. Даже му дал една торбичка с подаръци предната Коледа.
Торбичката я видях с очите си,а из колата трябва да имам поне 1-2 кибритчета и запалки,ако искаш да ти ги снимам,пред монитора с поста ти,че да ми повярваш а? :) А тези избори ДПС са купили мангалския вот за по 30 лв.,БСП ги видяхме,че се опитват,а ГЕРБ не са купували,но са си впрегнали общинската администрация.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

И най-голям процент от хората в чужбина , отново са гласували за Герб. И те ли са купени или натиснати ? При такава размазваща разлика , да не се признае , че Герб е най-предпочитаната партия в момента си е заблуда.

Ето главните виновници за бедна България :

10366118_664796620235906_7340189549030553329_n.jpg
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Да, защото от тях съм видял най-лошото.
Както казах , за теб няма добра партия в момента. Но плюеш само Герб - това е съмнителното.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

И най-голям процент от хората в чужбина , отново са гласували за Герб. И те ли са купени или натиснати ? При такава размазваща разлика , да не се признае , че Герб е най-предпочитаната партия в момента си е заблуда.
Ти да не си от хората на Колтуклиева :-o
"Соня Колтуклиева трябва да внесе ред и успокоителни в редиците на истерясалите платени ГЕРБ – тролове, като Noveli Zareva, която както обикновено прекарва работното си платено време от ГЕРБ, пишейки денонощно коментари в сайта АФЕРА.

Един от тях гласи, по повод радостта обхванала България, заради присъдата над бившия вътрешен министър с особената форма на главата Цветан Цветанов, така:

„Noveli Zareva ·
Цветанов се опита да вкара малко закон в тази държава, но свикналата на привилегии и недосегаемост червена секта реши, че законите са за другите. Не за нея! Радостта, която изпитвате сега, ще ви излезе през носа… Запишете си го някъде. Знаете, че нямам навик да ви подвеждам….тази гнусотия с Цветанов ще изпрати БСП на бунището на историята.”
И като как ще ни излезе през носа, анонимни, платени мишоци на ГЕРБ?
С „Калашников” ли ще ни разстрелвате, ако се докопате пак до Властта?
Близо четири години видяхме „управленската ви мощ”, ядохме ви попарата, така че с какво ни плашите – че вместо арести, ще ни изтипосате по стадионите и лично Боко и Цецоу ще ни гърмят?!
Айде, по-леко я карайте.
И много поздрави на пиар –специалистката на Боко и компания Соня Колтуклиева.
Afera.bg"
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

8 позиции по-надолу само за една година
до края на правителството (3 години) сигурно с още 24 позиции - т.е. ще сме на 52-ро място (ако въобще има толкова държави)

Стрната ни е слезнала с 8 позиции по-надолу от миналата година, когато е заемала 20-о място, но пък е лидер на Балканите.
http://www.cross.bg/investitzii-klasatziyata-durzhavi-1413063.html#ixzz33CD6Ziny
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

И най-голям процент от хората в чужбина , отново са гласували за Герб. И те ли са купени или натиснати ? При такава размазваща разлика , да не се признае , че Герб е най-предпочитаната партия в момента си е заблуда.

Ето главните виновници за бедна България :

10366118_664796620235906_7340189549030553329_n.jpg

чай ся. дай да видим националните избори ко ша покажат. щото извинявай ,ама тия избори имат милион, милион и няколкостотин хиляди гласа по-малко. единствено може да се твърди със сигурност от тия избори е ,че герб имат по-голям твърд електорат.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

чай ся. дай да видим националните избори ко ша покажат. щото извинявай ,ама тия избори имат милион, милион и няколкостотин хиляди гласа по-малко. единствено може да се твърди със сигурност от тия избори е ,че герб имат по-голям твърд електорат.
Пак ще бият Герб, и то с много.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Пак ще бият Герб, и то с много.

пусни тото.
те и бсп-то щяха да бия сега. лично аз мога да кажа, че имам поне 4ма не гласували ,които са същисани от резултатите и ще гласуват анти герб на следващите избори. не агитирам и не питам никого - сами си казаха.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

пусни тото.
те и бсп-то щяха да бия сега. лично аз мога да кажа, че имам поне 4ма не гласували ,които са същисани от резултатите и ще гласуват анти герб на следващите избори. не агитирам и не питам никого - сами си казаха.
е с тия 4 гласа , БСП ще бият..... в каква реалност живеете бе хора .... А тото не ми трябва , от тия избори спечелих 10 лева, от един атакист.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Междувременно от ГЕРБ излязоха с декларация, в която заявиха, че докато правителството "Орешарски" е на власт, гражданите и държавата нямат бъдеще.
От опозицията подчертаха, че за 11 път - толкова изборни загуби има БСП, хората са им казали, че не ги искат.

"Страната преживя редица идейни безумия, като предложение хипермаркетите да не работят в събота и неделя, обещанията за разкриване на 250 000 работни места, за строеж на "Белене" и рестарт на "Химко". За една години премиерът откри един ресторант във Виетнам, научи всички изходи в държавата, а неговият началник на кабинет се сдоби с обвинение", обяви Десислава Атанасова, която представи декларацията в парламента.
Орешарски - финансистът , който не виждаше икономическа криза и разтуряше седянки...
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Няма какво да схвана за това, вие искате само едно единствено нещо АСФАЛТ. Вие мачкате всеки който не е с ВАС (доказано и то по много начини). С кое да се съглася тук? А нямам партия, защото все-още не се е появила такава която да ми грабне вниманието. Всичко е проекти на големите сили и се борят с зъби и нокти за тях, няма ни един дето да го бива. Как в днешно време няма един Левски не мога да разбера.....


Всъщност мачкаме всеки който лъже или се осира тотално. И не ние а избирателите.

Атака се правеха на националисти. Изградиха си кампанията на база анти ДПС и анти турски лозунги. И после ги подкрепиха при създаването на правителството. Лъжата им коства много.


БСП по същия начин - върни се една година да видиш какви са го говорели - експертно правителство начело с Орешарски. Брилянтен ход - това им донесе доста гласове, които иначе нямаше как да ги вземат преди година. Ама после се оказа всичко една лъжа. Никакви експерти ми старите крадци на ДПС се наместиха пак. Чисто коалиционно правителство в което ДПС по навик преяде с власт и се почнаха яки кражби.

Резултатът е, че хората не гласуваха за БСП. Избирателите на БСП предпочетоха да си останат в тях, вместо да гласуват за лъжци.

Днес Гейчето обяснява с мазен глас как нямало да се откажа от депутатското място (или щял да се откаже по-късно). А преди месец каза "Аз ще водя листата, но няма да ставам Евро-депутат". После Мая Манолова се скъса да го защитава и тя. Е тази лъжа им коства още 20 000 гласа. Ама няма как да го разберат.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

По принцип не чета ПИК, но видях споделена тази новина и реших да я прочета
http://pik.bg/само-в-пик-курумбашев...зтреса-държавата-и-бсп-ако-ме-news185595.html

честно казано, няма да се учудя ако е вярно
вижте само колко объркано - единия казал, че ще ходи в ЕС - сега пък няма
друг се отказал от депутатското място защото е бил сигурен, че ще влезе в европейския парламент
гея щял да става председател на ПЕС
ако новината е вярна, то не се учудвам че Курумбашев би "разтресъл" държавата заради европейското място

такава каша могат да забъркат само червените боклуци


едно е ясно - ГЕЯ трябва много да се изгейчи ако иде в европейския парламент
все пак мисля, че няма да иде защото го каза онзи ден - ако не иде губи много добро място :beer:
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Гея е доказан национален предател гледащ единствено и само интереса на семейството си. Даже не е българин този мазен и лъжлив хамстер.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Курумбашев е същия - той пък щял да изнася цялото си семейство :lol: жалка и смешна работа са

и глей какво прави: ако няма да е в европейския парламент ще разори БСП (нали се бил отказал от депутатското място - ккъде ще ходи да работи сега ако не в ЕС? крадци никъде не търсят :shock:)

има два варианта и които и да се осъществи ще е добре:

1. Курумбашев изгубва мястото и си получава заслуженото (+ дано да каже нещо интересно)
2. Курумбашев отива в ЕС, ГЕЯ си остава тук при нас, губи много добро място, скоро ще загуби и управлението. До следващите ЕС избори той няма да мине дори прага :)
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Курумбашев е същия - той пък щял да изнася цялото си семейство :lol: жалка и смешна работа са

и глей какво прави: ако няма да е в европейския парламент ще разори БСП (нали се бил отказал от депутатското място - ккъде ще ходи да работи сега ако не в ЕС? крадци никъде не търсят :shock:)

има два варианта и които и да се осъществи ще е добре:

1. Курумбашев изгубва мястото и си получава заслуженото (+ дано да каже нещо интересно)
2. Курумбашев отива в ЕС, ГЕЯ си остава тук при нас, губи много добро място, скоро ще загуби и управлението. До следващите ЕС избори той няма да мине дори прага :)

Много ясно че ще се изнася, кво да прави в тая помиина яма която те много добре знаят, че ще фалира след години...
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ще те поправя, надявам се нямаш нищо против :)

Много ясно че ще се изнася, кво да прави в тая помиина яма която те много добре знаят, че ще фалираТ след години...
 

Горе