РЕЗУЛТАТИТЕ

От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Много смущаващи резултати. Явно българите са много прости!
Как може за едни доказани боклуци като ББ и ЦЦ да гласуват най-много - пълна повърня.
За Цоциалистите също.

Те като политика двете партии не се различават особено. на България и трябва истинска дясна партия!
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Абе, въобще какво се обсъждат тия фалшифицирани избори не ми е ясно. Някой може ли да ми докаже, че това са реални резултати?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

2012:


Явно си по-умен от Костов ;) Бравос, европеецо.


Съмняваш ли се :lol: :lol: :lol:

Да ти вадя писания от далечната 2001 година (от друг форум разбира се), когато Костов отказа на Царя да бъдат коалиционни партньори. Хем Костов игра сечено на Царя. После Царя пръв него покани за коалиция и Костов отказа.

Та тогава писах, че това е груба грешка за Костов. И се оказах прав. Лошото е, че и Царя пострада и България пострада от недалновидността на Костов, ама кво да се прави такъв е живота.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Абе, въобще какво се обсъждат тия фалшифицирани избори не ми е ясно. Някой може ли да ми докаже, че това са реални резултати?

КОЙ ги фалшифицира? Да видим и ние конспирацията?

ПП: Гласува ли?
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

КОЙ ги фалшифицира? Да видим и ние конспирацията?

ПП: Гласува ли?
Гласувах, да. Не знам за какви конспирации говориш, след като назад във времето не един път или два пъти сме ставали свидетели на чували с бюлетини, а и кой знае какви още врътки има, за които не знаем. Днеска се оказа, че дпс имало 30к застъпника? И тия застъпници обикалят и гласуват по много пъти, масово. И въпреки тая свинщина, няма един политик да застане и да каже - изборите са невалидни, опорочени. Това как да го тълкувам?
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Гласувах, да. Не знам за какви конспирации говориш, след като назад във времето не един път или два пъти сме ставали свидетели на чували с бюлетини, а и кой знае какви още врътки има, за които не знаем. Днеска се оказа, че дпс имало 30к застъпника? И тия застъпници обикалят и гласуват по много пъти, масово. И въпреки тая свинщина, няма един политик да застане и да каже - изборите са невалидни, опорочени. Това как да го тълкувам?

Браво!!! Радвам се, че си гласувал!
Това ще се избегне, когато се забрани на хората без образование да гласуват.
 
Последно редактирано:
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

И аз пъснах един глас народен даже отвориха да проветрят след мене ама не съм в представителната извадка и гласа ми беше къто пръдня в бутилка
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Е то и в форума си личи, нортове математики истории. Не им стигаше клатенето близо 4 годинки та пак искат още. Пък нортчо даже и го е срам да си признае , че си е герберче.
Много смущаващи резултати. Явно българите са много прости!
Как може за едни доказани боклуци като ББ и ЦЦ да гласуват най-много - пълна повърня.
За Цоциалистите също.

Те като политика двете партии не се различават особено. на България и трябва истинска дясна партия!
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Много смущаващи резултати. Явно българите са много прости!
Как може за едни доказани боклуци като ББ и ЦЦ да гласуват най-много - пълна повърня.
За Цоциалистите също.

Те като политика двете партии не се различават особено. на България и трябва истинска дясна партия!
Ще гласуват , защото Бойко им е трън в очите на червените престъпници. Резултатите го показват ясно - Герб са 1ва сила в големите градове и при младите. ДПС са 1ва в селата и най голям процент имат при хората без основно образование (да се чете циганите) . Така че Станишев да не си прави оглушки. Никой не го иска...колкото и да купува гласове падна за пореден път. 10 процента разлика .... Герб трябва да управлява страната. Глас народен , глас божи.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

За всички червени тролове , спускам извънредни опорни точки :
Опорна точка 1: Ние бихме в Кюстендил.
Опорна точка 2: Не съм гледал видеото от Бобов дол.
Опорна точка 3: Как така оставка?
Опорна точка 4: За всичко Бойко е виновен :D
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Оууууу бърнито го забравих. Той не е в бг, ама иначе е много "образован" и здраво мислещ гербер досущ като лидера му. :lol:
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Оууууу бърнито го забравих. Той не е в бг, ама иначе е много "образован" и здраво мислещ гербер досущ като лидера му. :lol:

В България съм и гласувах 18 :) Герб го подкрепят малдите в големите градове. ДПС бие в селата и при циганите (имат най голям процент при хората без основно образование).
Когато народа избере така ясно дори и тролче като теб трябва да замълчи ;)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ша са обиждаме ли сега, мен дърт ли ме наричаш? Гроб съсипа всичко в бг. няма как да го обича трезвомислещ човек.
В България съм и гласувах 18 :) Герб го подкрепят малдите в големите градове. ДПС бие в селата и при циганите (имат най голям процент при хората без основно образование).
Когато народа избере така ясно дори и тролче като теб трябва да замълчи ;)
 
Прост народ. Това е. Няма да се оправим, ама и не заслужаваме. Да ти го таковат 3 години и половина и пак да искаш да ти го таковат същите, това не знам с каква лудост граничи. Нищо...щом искат хората мутри и престъпници...нека си гласуват за тях. То и ББ е 1:1 извадка за средностатистическия българин, към които явно тук не можем да се причислим. :) Очакват ни още мутренски години. :)
 
От: Re: РЕЗУЛТАТИТЕ

Да нсади се сега и ти, да ти викат комунист, щото за тях всеки който не обича боко е комунист :D
Прост народ. Това е. Няма да се оправим, ама и не заслужаваме. Да ти го таковат 3 години и половина и пак да искаш да ти го таковат същите, това не знам с каква лудост граничи. Нищо...щом искат хората мутри и престъпници...нека си гласуват за тях. То и ББ е 1:1 извадка за средностатистическия българин, към които явно тук не можем да се причислим. :) Очакват ни още мутренски години. :)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Хубав ден , Бойко изразителна победа и Атака на боклука :) лошото е само че Барека влезна... но там мисля парите изиграха роля, много беше събрал от банички и наля.
 
От: Re: РЕЗУЛТАТИТЕ

Факт, е братле ама аз вече честно почнах да се уморявам да го обяснявам. Не мога да ги разбера как не помнят нищо и как прощават толкова лесно толкова много неща. Явно си прав заслужаваме си съдбата. :(
Да ми викат каквото искат, бате, но е факт, че за прост престъпник гласуваха повечето. ;)
 
Re: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Абе, въобще какво се обсъждат тия фалшифицирани избори не ми е ясно. Някой може ли да ми докаже, че това са реални резултати?

Да. Изборите са повече от купени, манипулирани и фалшиви. И наистика...защо да го вземат мътните го обсъждаме. От няколко години насам само това гледаме по изборите...медиите се напинят кой какво е купил, коя партия и манипулирала. Едно е ясно - всички са боклуци. Включително и алчните медии, на които им се плаща да излъчват каквото искат партиите. ;)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Купени са ама от кого ? ДПС имат най голям дял от мангасарите, следвани от БСП ? Категорична победа на Борисов обаче въпреки машинациите. Всички трябва да благодарим на Станишев. Той постигна това което всички българи трябва да празнуват - разпада на БКП... стигат ни 25 години преход, хайде да тръгнем нагоре ?
 

Горе