Разменям линкове и статии със сайтове

webstil

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Какво предлагам? Мога да ви предложа линкове или пък статии в три сайта:
Сайт 1: 5 годишен сайт, PR 3, около 140 уникални статии, статиите и сайта са на теми като: Онлайн бизнес, маркетинг и реклама, предприемачество и мотивация, SEO оптимизация, уеб дизайн, изработка на уеб сайт
Сайт 2: 3 годишен сайт, PR 2, онлайн магазин
Сайт 3: 7-8 месечен, онлайн магазин, първо и второ място за всичките си ключови думи в Г., PR 2

Какво търся? Линкове от разнообразни сайтове като тематика, но да имат пр.
Говорим за размяна на линкове за период от поне 6 месеца. Добре е , ако има и хора с онлайн магазини да станем нещо като партньори.
За повече информация и за да се разберем ЛС :)

Също така съм склонен да закупя линкове, ако цените са добри и сайта ми харесва.
 
Последно редактирано:
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Никой ли вече не разменя линкове? ЕДно време имаше даже отделен раздел във форума :D
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Аз бих се съгласил да събмитна някколко статии от сайта който е в дясно в подписа ми, но трябва да е в място със сходна тематика.

А какво е ПР. между другото ??? page ranking ли значи ?
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Да пейдж ранк е. Още разменям статии, би трябвало ди ами заинтересувани все пак, доста хора тук имат сайтове на подобна тематика като моят първи.
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Пак съм в играта и търся ваши линкчета, един линк билдинг трябва да е постоянен, така че разменям активно, ако имате желание пишете ми на ЛС, не хапя попринцип, само гаджето, ама тя не се оплаква много :D
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Е това толкова ли остаря като метод, хайде де. Или сайтовете ми не са интересни , или съм сбъркал раздела, или вече никой не иска да разменя :D
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Е това толкова ли остаря като метод, хайде де. Или сайтовете ми не са интересни , или съм сбъркал раздела, или вече никой не иска да разменя :D

по скоро всеки гледа да продаде линкове или публикуване на статии в неговите сайтове и да припечели допълнително някой лев
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Всичко за пари ццц, няма го доброто старо разменяне :D Ако има навити да пишат все пак, склонен съм и да купувам линкове , но зависи от сайтовете и нишата им.
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Склонен съм и да закупя линкове, стига сайта да ми харесва и цените да са нормални. Пишете ми предложения, тук или на ЛС :)
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

онлайн магазините на каква тема са/ниша
 
Re: От: Разменям линкове и статии със сайтове

Да пейдж ранк е. Още разменям статии, би трябвало ди ами заинтересувани все пак, доста хора тук имат сайтове на подобна тематика като моят първи.

Здравей, на мен ми се вижда интересно. Може ли повече инфо. :)
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Ако някой иска може да разменим още 1-2 линка, че после спирам :)
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Прати си сайтовете, ще измислим нещо...
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Предлагам и аз платени линкове в три сайта: единият е с ПР 4, а другите са с ПР 3.
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Предлагам и аз платени линкове в три сайта: единият е с ПР 4, а другите са с ПР 3.
Тематика, нещо да споделиш?
 
От: Разменям линкове и статии със сайтове

Новинарски, с новини, които официални сайтове избягват. Обща аудитория около 4-5 000 уникални дневно
 
Re: От: Разменям линкове и статии със сайтове

Новинарски, с новини, които официални сайтове избягват. Обща аудитория около 4-5 000 уникални дневно
Статии имаш ли като формат? :) Или банер позиции?
 

Горе