Разтълкуване на сън?

reconnect

New Member
Търсих из интернет, но не намерих точно това, което да дава отговор на моя сън.
Сънувах как жив мой добър приятел, с който се виждаме редовно - умира? Виждах как умира и накрая умря.
А утре имам наказателно дело, и много се притеснявам този сън дали не има нещо общо... колкото и смешно евентуално да ви звучи. :)
 
От: Разтълкуване на сън?

Баща ми казва "Много спал, много сънувал" :). Недей да ги връзваш така нещата, съня ти, с това, което ще се случва няма нищо общо, а дори да има...разликата каква е? В смисъл, утре ще става каквото ще става, един сън няма да промени това.

Но ако ти се занимава с глупости ето ти линк: http://dreams.rozali.com/sanovnik/smujrt-smujrtnik.html, пише че било хубаво :wink:, и по принцип лошите сънища предвещават хубави неща. Така казват :|.
 
От: От: Разтълкуване на сън?

Баща ми казва "Много спал, много сънувал" :). Недей да ги връзваш така нещата, съня ти, с това, което ще се случва няма нищо общо, а дори да има...разликата каква е? В смисъл, утре ще става каквото ще става, един сън няма да промени това.

Но ако ти се занимава с глупости ето ти линк: http://dreams.rozali.com/sanovnik/smujrt-smujrtnik.html, пише че било хубаво :wink:, и по принцип лошите сънища предвещават хубави неща. Така казват :|.
Благодаря! :|
 
От: Разтълкуване на сън?

Не свързвай съня с реалността - едното няма общо с другото, тъй като сънят ти е другата реалност. Като на живо, нали? Просто си бил в другото измерение, не си сънувал ;) Тълкуването може само да те обърка, не се опитвай.
 
Има едни хапчета "Мента, Глог и Валериан" - жените ги знаят. Пий едно такова (или каквато там е дозата) и лягай да спиш спокойно, без да сънуваш глупости. Само гледай да не се успиш утре за делото.
 
От: Разтълкуване на сън?

Сънищата със сюжет, който включва смърт на много близък човек са често явление при хората. Това е нещо като бета тест, който те подготвя за момента когато нещо такова ще се случи в действителност. По време на съня не знаеш, че сънуваш и си мислиш, че всичко е истинско. Така преживяването е неподправено, а после се събуждаш и осъзнаваш с облекчение, че човекът всъщност е жив.
 
От: Разтълкуване на сън?

За да успея да ти разтълкувам правилно съня, е нужно повече информация, това което описваш е малко.
 
От: Разтълкуване на сън?

Умиране, умъртвяване в съня показват скорошно избавление или приключване на някоя стара работа или вражда.
Ако гледаш как някой умира - ще тъгуваш по любим човек.
Ако уплакваш умрял - ще получиш добри вести.

"Нов български съновник"
изд.къща Труд, 2000г , стр.465
 
Аз си купих ето тази книга > http://www.book.store.bg/p62604/vekyt-na-vanga.html
Страхотна е.

Има съновник, народни рецепти, случки и т.н.

Не подминавайте с лека ръка сънищата, които сънувате, някой сънища подсказват, някой напомнят за минало време.
Сънищата са от доста голямо значение (поне за мен) и МНОГО пъти ми се е случвало да си ги разтълкувам в правилния начин и да се случват нещата.

НО, не гледайте изцяло съновниците. Най-важното е как се чувстваш докато си го сънувал съня и да усетиш точно какво ти вещае. :)
 
От: Разтълкуване на сън?

Като ти чета мненията, имам усещането, че постоянно сънуваш :)
 
От: Разтълкуване на сън?

Ако сънищата бяха реалност до сега света да е свършил 50 пъти според моите сънища така, че не се плаши :beer:
 
От: Разтълкуване на сън?

За да сте здрави: Сънувайте, но не тълкувайте! :|
 
От: Разтълкуване на сън?

Почти е сигурно, че НЕ означава, че човека ще умре. Сънищата са символични. Може да означава например, че приятелството ви умира или че няма да се виждате по една или друга причина. Или пък само че те е страх от това че ще стане.
 
От: Разтълкуване на сън?

Аз сънувах че пада един самолет и се заби в една бензиостанция ... мина много близко до мене преди да падне. Какво ще рече това ? Да не се качвам да летя ли.
 
От: Разтълкуване на сън?

Аз сънувах че пада един самолет и се заби в една бензиостанция ... мина много близко до мене преди да падне. Какво ще рече това ? Да не се качвам да летя ли.
Какво чувстваше по време на съня?
 
От: Разтълкуване на сън?

Означава, че може да търкаш нара и да изпускаш сапуна доста често след това наказателно дело.
:lol:
 
От: Разтълкуване на сън?

Аз сънувах че пада един самолет и се заби в една бензиостанция ... мина много близко до мене преди да падне. Какво ще рече това ? Да не се качвам да летя ли.
самолета - какъв беше? - марка, модел, сериен номер, дата на производство, цвят
задркилките как бяха? а колесника?
и това е много важно
 
От: Разтълкуване на сън?

Означава, че може да търкаш нара и да изпускаш сапуна доста често след това наказателно дело.
:lol:

Ама ти си бил от тея много забавните, аз хубаво мога търкам нара и да изпускам сапуна в затвора, ама ти и без да си в затвора ми се струва, че изпускаш сапуна, и ДПС-арите хубаво ти го набиват! :)
 
От: Разтълкуване на сън?

самолета - какъв беше? - марка, модел, сериен номер, дата на производство, цвят
задркилките как бяха? а колесника?
и това е много важно

Самолета беше някакъв от бъдещето, нямаше колесници, задкрилки и такива глупости. Иначе го видях много от близо заедно с подробностите, нов модел пътнически самолет сив на цвят и приличаше много на изтребител само че по голям, беше много тих и както си летеше реши да прави лупинг и почти успя но накрая се разби в една бензиостанция и хората се разбягаха. Серийния номер за жалост не го помня.

А да попитам сега вие всяка вечер ли сънувате ? Че аз като легна и на сутринта главата ме боли чак от сънища, сигурно по 10 съня сънувам на вечер, страшна работа.
 
От: Разтълкуване на сън?

Amigo0o, имаш ли повтарящи се сънища или подобни такива? Най-важно е тях да разбереш за начало.
 

Горе