Рап, Чалга, Метал??

От: Рап, Чалга, Метал??

Рап, Чалга, Метал, Хаус, от кои сте? Мисля че такава тема няма тук, поне аз не намерих :)

уе уе къф съм льохмандер, мхммммм
 
От: Рап, Чалга, Метал??

Колега, с тая тема ще засегнеш много хора, такива като мен. Много несъобразително, не помислили за музикалните инвалиди?!! :lol:

Сега сериозно, д-р Хаус вкъщи, рап в колата и веднъж седмично радио Classic FM. Chillout? Дааа!
 
От: Рап, Чалга, Метал??

Само за рап в колата съм съгласен с теб, за другите може да поспорим :)

За музикален вкус к'во има да спорим ^^

Иначе, докато работя - хаус, транс, понякога метал. Докато почивам - инди поп, по-бавни 'чил' парчета, БГ Рап (и не насраните Криско, Моисеевци, Кила и всякакви други бръмбари, а Явката, Керанов, Маната, JAY и т.н.), понякога класическа музика.

НЕ слушам единствено чалга и дъбстеп (може би някои отделни тракове които имат някаква мелодия).
 
От: Рап, Чалга, Метал??

Руски песни с ракийка и салатка! И приятна компания!

[video=youtube;NRkdbtEhO14]http://www.youtube.com/watch?v=NRkdbtEhO14[/video]
 
От: Рап, Чалга, Метал??

От няколко месеца се чудя, дали рапа не е новата чалга? Гледам много чалгари се преориентират частично към черното.
Някой може ли да ми каже в кои заведения се хвърлят салфетки?
 
От: Рап, Чалга, Метал??

От няколко месеца се чудя, дали рапа не е новата чалга? Гледам много чалгари се преориентират частично към черното.
Някой може ли да ми каже в кои заведения се хвърлят салфетки?

Има нещо такова, само че "рапа" който заема мястото на чалгата, толкова е и рап. Чалгарите се преориентират към Криско и компания - тъп и лесен за разбиране текст върху "зарибителен" бийт, но пък поне не са мазните кларинети ^^
 
От: Рап, Чалга, Метал??

НАли сега прекръстиха попкорнт тиви, на топ бг мюзик ли какво беше - на булсат музикалния канал... там какви хип хоп родни ритми се носят.
Още се просълзявам от хита за Левски, даже се чудя, защо търсят хикс фактори и таланти, като там са събрани наготово толкова много звезди.
 
От: Рап, Чалга, Метал??

Някой може ли да ми каже в кои заведения се хвърлят салфетки?

В гръцките таверни ще те 'бомбандират' със салфетки...
 
От: Рап, Чалга, Метал??

Там нали се хвърля евтина посуда?
В гръцките таверни ще те 'бомбандират' със салфетки...
ЧУдех се дали няма връзка с попфолк?
 
От: Рап, Чалга, Метал??

Там нали се хвърля евтина посуда?

ЧУдех се дали няма връзка с попфолк?

Какъв поп фолк... :D нашите чалгари си взаимстват от всеки по малко, като са заформили силиконова чалга...
 
От: Рап, Чалга, Метал??

Прекомерното слушане на "поп"-"фолк" вреди сериозно на Вас и на хората около Вас. :mad:
Същото се отнася за сапунените сериали и повечето риалити. По мое мнение това са "чумите" за подрастващите.
 
От: Рап, Чалга, Метал??

Докато бачкам никаква музика, искам пълна тишина.
Иначе за релакс рок, готик , метъл и тн, само китари и барабани да има.

Иначе от другите стилове рядко да слушам нещо, но според мен чалгата е по-добра от техно-мехно хаус маус и тн електронни шитни. Поне в чалгата има някакъв ритъм, колкото и неприятна да ми е, ама поне се слуша, докато хауса и за това не става
 
От: Рап, Чалга, Метал??

докато хауса и за това не става
Чудя се тези които харесват хаоса, дали наистина го харесват или започват да го слушат защото е модерно и с времето му свикват.

Всички клубове нощно време са на хаос, или поне тези с по-нормални и сравнително лесни вечерни забавления.
 
От: Рап, Чалга, Метал??

В лесните не си тръгваш сам ако си с Официален анцуг и 50 лева джобни назаем от приятел. При трудните не помага нищо по малко от GL.
А? А къде са трудните вечерни забавления? А относно Д-р Хаус - он е гоум!!!
 

Горе