Ревниви ли сте ?

От: Ревниви ли сте ?

Ревнува този, който изневерява :D
Ревността идва от мисълта ти за изневяра - само въображението, че жена ти е с друг умопомрачава...
 
От: Ревниви ли сте ?

Ваксинирани сме, човек. Или казано, за да го разбереш - ние тук сме повод други да ревнуват, а не ние да ревнуваме. Сещаш ли се, играчи, баце. Ако някои ще бие жена си от ревност, вчера си взех много здрав колн от АРТ-а, та да си кажа. Може да го насоча и към магазика за гумени цици. В случай, че се почувства слаб и ревността му идва в повече.

За играчите, само ще кажа, че дойде топлото и що прелести се разхождат навън. Една даже за малко да ми извади окото в метрото, докато сиседях. ;)

Ами аз за какво ви говоря.Женката постоянно трябва да се тормози, да готви, пере,чисти в кама сутрата да се усъвършенства .НОООООООООО защо си показват прелестите защо- нали си имат мъжкари у дома .Скоро,ако има война та да се падат по 3 женки на мъж.
 
От: Ревниви ли сте ?

Човека си чеша езика. Прави се на интересен, но лошото е, че наистина има доста мъже, които мислят : "Женката постоянно трябва да се тормози, да готви, пере,чисти в кама сутрата да се усъвършенства"

А относно защо си показват прелестите ? Отивай към емирствата, там ще виждаш само очи през фередже и най-много някой глезен. Пълно щастие за теб.
 
От: Ревниви ли сте ?

Човека си чеша езика. Прави се на интересен, но лошото е, че наистина има доста мъже, които мислят : "Женката постоянно трябва да се тормози, да готви, пере,чисти в кама сутрата да се усъвършенства"

А относно защо си показват прелестите ? Отивай към емирствата, там ще виждаш само очи през фередже и най-много някой глезен. Пълно щастие за теб.

За някои значи щастието е да им изневярат женките?Това е като при БСП и СДС да си сменяш партията .Само за ГЕРБ!
 
От: Ревниви ли сте ?

:lol::lol::lol::lol::lol: Тази тема трябва да се премести в " Да не се индексира", че станахме за смях :D :D
 
От: Ревниви ли сте ?

Ревнува този, който изневерява :D
Ревността идва от мисълта ти за изневяра - само въображението, че жена ти е с друг умопомрачава...

МИла моя .бил съм СУПЕР ЛИБЕРТЕ,ама не знаеш до болка и ко изневяра.Отговора им беше ами ти не ме ревнуваш.Мъжа е за това да си пръска семето.Може да има много жени,а жената е само ЕДНА.Тожа е останало от време МАМУТОВО,когато е много мъже са бли на лов и са гледали по няколко жени естествено и онохождали:)
 
От: Ревниви ли сте ?

Хем споделяш за нещо, което явно те тормози, хем хапеш, когато ти се казва истината... по-добра помощ от истината няма. Спри да си пречиш сам. Излез от кръга и погледни на себе си, като страничен наблюдател, изчети всичко написано тук от хората и се замисли.. не го приемай като критика или укор. Просто си от определен тип хора “Емоционален терорист“- неуверен в себе си, слаб, със закоренели схващания. Имаш деспотични наклонности. Не уважаваш женския пол, съответно приемаш жените за собственост. Трябва да промениш това мислене и да разбереш, че никой няма право на собственост (нотариален акт) върху никого. Важно е да проумееш, че ЖЕНИТЕ СЪЩО СА ХОРА. Ако не промениш начина си на мислене, той винаги ще ти пречи в живота. Излез от рамките на средновековна България, от манталитета на онзи край откъдето си и заживей в XXI век, като един нормален и широко скроен човек. Потърси професионална помощ, наистина... то не е срамно, защото всеки съвременен индивид понякога има нужда от психолог, живеем в нелеки времена. Не случайно всеки втори е на алкохол, всеки трети е на антидепресанти, всеки пети е на леки наркотици и т. н.. Според мен си на правилен път, след като намери куража да споделиш тук за тази си особеност. Успех! :)
 
От: Ревниви ли сте ?

Хем споделяш за нещо, което явно те тормози, хем хапеш, когато ти се казва истината... по-добра помощ от истината няма. Спри да си пречиш сам. Излез от кръга и погледни на себе си, като страничен наблюдател, изчети всичко написано тук от хората и се замисли.. не го приемай като критика или укор. Просто си от определен тип хора “Емоционален терорист“- неуверен в себе си, слаб, със закоренели схващания. Имаш деспотични наклонности. Не уважаваш женския пол, съответно приемаш жените за собственост. Трябва да промениш това мислене и да разбереш, че никой няма право на собственост (нотариален акт) върху никого. Важно е да проумееш, че ЖЕНИТЕ СЪЩО СА ХОРА. Ако не промениш начина си на мислене, той винаги ще ти пречи в живота. Излез от рамките на средновековна България, от манталитета на онзи край откъдето си и заживей в XXI век, като един нормален и широко скроен човек. Потърси професионална помощ, наистина... то не е срамно, защото всеки съвременен индивид понякога има нужда от психолог, живеем в нелеки времена. Не случайно всеки втори е на алкохол, всеки трети е на антидепресанти, всеки пети е на леки наркотици и т. н.. Според мен си на правилен път, след като намери куража да споделиш тук за тази си особеност. Успех! :)
Меридит, направо ще разплачеш леондъра бе:).А и за останалите кибици-семкари не е много полезен този сърцераздирателен пост:)
 
От: Ревниви ли сте ?

Сега като ни надушат от БГ МАМА, веднага са се пренесли тука :D :D
 
От: Ревниви ли сте ?

Меридит, направо ще разплачеш леондъра бе:).А и за останалите кибици-семкари не е много полезен този сърцераздирателен пост:)

Имаме си онлайн психолог :p
 
От: Ревниви ли сте ?

Меридит, направо ще разплачеш леондъра бе:).А и за останалите кибици-семкари не е много полезен този сърцераздирателен пост:)
Кое му е сърцераздирателното на поста? Темата “Какво звучи на телефона Ви?“ е по-смислена понеже :))))))))) ... що сте такива хейтъри бря...
 
Последно редактирано:
От: Ревниви ли сте ?

Имаме си онлайн психолог :p
Ми имате си, я... като сте толкова отворени, що не му ги написахте тези неща, а ми се правите на големите, безчувствени мъжкари?!
 
От: Ревниви ли сте ?

Ми имате си, я... като сте толкова отворени, що не му ги написахте тези неща, а ми се правите на големите, безчувствени мъжкари?!

Аз не съм писал по темата но пък и на мен психологията ми е интересна. До някъде си права.
Психично нестабилните човечета имат родители и приятели от които могат да вземат съвети относно тяхното положение.
Ако почне да пише подобни неща в публично пространство разбира се, че всеки ще отвърне с надсмешка.
Ако форумът се казваше тийнпроблем за да си споделяме чувствата и емоционалните проблеми щеше да е друго.
Всеки има проблеми и слабости но не сме тръгнали да ревем по форумите за тях я?!
Тук идват и "мъжкарите" и "нестабилните" т.е. "силните" и "слабите".
Силните намират проблема и го неутрализират. С рогата напред.
Слабите превръщат проблема си в ежедневие и дори не се опитват да се справят с него като в същото време "реват по форуми" за да им олекне донякъде.
Тук се наместваш ти със съвети което е добре а ние се намесваме с критики за да се афектира.
Преди царете са правели така, че за да запомни някой нещо го удрят. :wink:
 
От: Ревниви ли сте ?

Кое му е сърцераздирателното на поста? Темата “Какво звучи на телефона Ви?“ е по-смислена понеже :))))))))) ... що сте такива хейтъри бря...
Тук мааалко бъркаш:). Това не е хейтърство, а просто поддържане на огънчето:)
 
От: Ревниви ли сте ?

Аз не съм писал по темата но пък и на мен психологията ми е интересна. До някъде си права.
Психично нестабилните човечета имат родители и приятели от които могат да вземат съвети относно тяхното положение.
Ако почне да пише подобни неща в публично пространство разбира се, че всеки ще отвърне с надсмешка.
Ако форумът се казваше тийнпроблем за да си споделяме чувствата и емоционалните проблеми щеше да е друго.
Всеки има проблеми и слабости но не сме тръгнали да ревем по форумите за тях я?!
Тук идват и "мъжкарите" и "нестабилните" т.е. "силните" и "слабите".
Силните намират проблема и го неутрализират. С рогата напред.
Слабите превръщат проблема си в ежедневие и дори не се опитват да се справят с него като в същото време "реват по форуми" за да им олекне донякъде.
Тук се наместваш ти със съвети което е добре а ние се намесваме с критики за да се афектира.
Преди царете са правели така, че за да запомни някой нещо го удрят. :wink:
Това му харесвам на Предприемач.ком, че има възможност за други теми от строго профилираните. Относно “реването по форумите“ - именно тук му е дошло на момчето, какво толкова... от една такава тема сайта няма да се превърне в “Искрено и лично“ :) Оу, пропуснах да отбележа, че и ти си прав (за "силните" и "слабите")..
 
Последно редактирано:
От: Ревниви ли сте ?

Колко много неща съм проспуснал,защото бях зает с поредното набиване на "канчето" на женката. Разбирайте преносно е защото,както съм 2 метра ,ако я лепна ще стане ваденка на стената и украшение за доста време.Отчасти темата беше следна
Защо бе,защо? Винаги съм бил либерален и открит с жените, но след първата изневяра от тяхна страна ,а после се чудих и при втората защо са такива предателки.Значи След като си толков влюбен,искрен и обичащ и хоп ИЗНЕВЕРЯВАТ.Самото изричане на думите ОБИЧАМ ТЕ е за залог че ще ти бъдат верни.След няколко такива пренмеждии минаваш на другия бряг на реката бой, игнориране, тормоз на жената и тогава следва уважението!В неделя гледах един стар филм на Стефан Данаил ,където му дойде на гости един приятел от казармата,Но не е провинциалист а столичен театрален критик.След като заклаха биволицата ,за да се увери ,че не му е изневерила.Кинокритика се обърна към Венетка с думите Как може този идиот да е заклал биволицата-Женката се обърна и каза ТОЙ НЕ Е ИДИОТ ТОВА Е МЪЖЪТ МИ
Затова искам да се върне старото българско патриархално общество!

Силните намират проблема и го неутрализират. С рогата напред. ПРАВИЛНО СИ ГО НАПИСАЛ БОЙ ПО КАНЧЕТО И ДА СИ ГЛЕДА ЧЯВЕТАТА!

Мерси на психоложката, хубави думи някои кинта можеш да вземеш, но по нашия край има лаф!
ЖЕНАТА ОСВЕН ЗА КЕФ Е И ЗА РАЗПЛОД:)
 
Последно редактирано:
От: Ревниви ли сте ?

Аз казах ли ви, че във форума трябва да има "Клетка" освен " Кофа" ?!?:lol:
 

Горе