Регистрация в 1557 директории

Един малък тип от мен: не събмитвайте много бързо във всички - да не се получи бомбинг. Това често може да доведе и до лоши резултати - ако изведнъж към вас се намерят около 100-200 линка за отрицателн време. В някои случаи е добре, но постепенно е по-сигурен метод за запазване на сайта - за да не отнесе някой бан или да отиде в сандбокса. :wink:
 
няма проблем с това филътра е много на високо настроен мастера си пуснал 5000 линка в първия ден на сео състезанието и няколко месеца беше първи накрая свърши 3 (без да купува от други негови страници)
 
Браво, много добра идея. Успех на събмитерите ;)
 
Blinky каза:
ако изведнъж към вас се намерят около 100-200 линка за отрицателн време.

100-200 линка не е проблем, аз последно за 1 седмица към един сайт закарах към 10000 линка и нямаше проблеми, ама общо взето предпазливостта не е за изхвърляне
 
Явно, и аз трябва да го играя смело.:) Мерси за мнението, MacTeP - сега вече си имам едно наум. Но нали говориме за линкове, които са от добре класирани страници <от Google>? Примерно ако си пуснал 10 000 линка, след врме толкова и да ти намери. :wink: Вярно че някои няма да бъдат отчетени даже и след верме <в кратък период, де>, но бумбинга ще е пълен.
 
Blinky каза:
Явно, и аз трябва да го играя смело.:) Мерси за мнението, MacTeP - сега вече си имам едно наум. Но нали говориме за линкове, които са от добре класирани страници <от Google>? Примерно ако си пуснал 10 000 линка, след врме толкова и да ти намери. :wink: Вярно че някои няма да бъдат отчетени даже и след верме <в кратък период, де>, но бумбинга ще е пълен.

Общо взето за околко 3-4 месеца почти всичките се индексират...

Google не могат да следят за 200-300 ... един читав линк байт носи нови линкове с чувалите за отрицателно време :)
Другоето което е при мен, аз най-често линквам домейни на поне няколко месеца, а не чисто нови. Не съм фен на младите домейни
 
cecipenev каза:
MaCTeP би ли ме светнал това линкване за какво се прави :)
Ако говориш за събмитването в директории- за SEO и трафик. 8)
 
Цеци, колкото повече линкове от други сайтове има към твоя, толкова повече за Google това означава че сайта ти по-важен, и тогава започва да се класира по-добре в резултатите, съответно получаваш повече трафик (посетители).
 
Тоест links exchange? трябва да разменям линкове, банери с други сайтове, които имат ниша като моята?
 
cecipenev каза:
Тоест links exchange? трябва да разменям линкове, банери с други сайтове, които имат ниша като моята?
по принцип link exchange е добра идея за размяна на трафик, а и до скоро гугъл не правеше проблеми, но сега има промени и май не харесва много типа "дaй на мен, а аз ще дам на теб"

ако имаш качественно и интересно съдаржание хората сами ще ти дават линкчета, а някои дори и ще ти копират съдаржанието - това е добър признак :)
 
CrAzY-MaST каза:
cecipenev каза:
Тоест links exchange? трябва да разменям линкове, банери с други сайтове, които имат ниша като моята?
по принцип link exchange е добра идея за размяна на трафик, а и до скоро гугъл не правеше проблеми, но сега има промени и май не харесва много типа "дaй на мен, а аз ще дам на теб"

ако имаш качественно и интересно съдаржание хората сами ще ти дават линкчета, а някои дори и ще ти копират съдаржанието - това е добър признак :)
Всичко това е вярно, но в темата не говорим за линк ексчейндш, а за друг интересен метод- регистриране в директории :)
 
Бихте ли ми дали съвет за леко популизиране на сайта ми.
Двама човека го разработваме ( информацията вътре, иначе дизайна е готов, ама пак нещо куцо, но нищо )
на тема онлайн казина е, в хостинга имам 3 адд он домейна, 500 под домейна, това може ли някак да ми помогне?
 
популяризирането е стандартно :)
директории, форуми, социални мрежи, линк размяна и евентуално ППЦ.

Субдомейните могат да ти помогнат, ако искаш да сложиш нещо на адрес.

текс.твоясайт.ком
 
cecipenev каза:
MaCTeP би ли ме светнал това линкване за какво се прави :)


seo

btw аз не съм голям фен на директориите, прекалено много време губя там, освен ако не хвана някой да субмитва вместо мен. Може да огледате блога ми www.lanix.org/blog/ там от време на време пускам малко инфо, което може да е полезно
 
добавяш си сайта в директориите от списъка

http://submit.predpriemach.com/ свен че дават линкче тук там е ще получиш и някакъв трафик ( за дмоз обаче трябва да ти е много уникален сайта и е хубаво да почакаш със събмита там)
submit.predpriemach.com е събдомеин ако това ти е въпроса
 
дали ще приемат блогчета от blogspot или ще трябва домейн?
 

Горе