Регистрация на .ru домейн ?

mymall

New Member
От къде и как мога да регистрирам такъв домейн? Някой запознат ли е с условията и изискванията.

Благодаря!
 
От: Регистрация на .ru домейн ?

eurodns.com

Ама има някакви ограничения...
 
От: Регистрация на .ru домейн ?

Мене по-скоро ме интересува как могат да се заобиколят тези ограничения ? Няма ли някой запознат ?

Благодаря
 
От: Регистрация на .ru домейн ?

Мене по-скоро ме интересува как могат да се заобиколят тези ограничения ? Няма ли някой запознат ?

Благодаря

пускаш тема :събираш средства,а сега искаш да се заобиколят някой неща?
а сега кажи какво искаш?
АЗ искам да заобиколя всичко,но за съжаление не мога
 
От: Регистрация на .ru домейн ?

Ограниченията са, че такива домейни могат да се регистрират само ако имаш фирма регистрирана в Русия. Нямаш ли фирма - нямаш домейн.

by the way какви теми, какви средства? :)
 
От: Регистрация на .ru домейн ?

Мене по-скоро ме интересува как могат да се заобиколят тези ограничения ? Няма ли някой запознат ?

Благодаря

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=23592&p=220119#post220119

ама не е същото,а сега казваш дай да влачим !

ЦЦЦЦ



by the way какви теми, какви средства? :)
 
От: Регистрация на .ru домейн ?

Явно не можеш да помогнеш, недей и да пречиш! Коментарите ти са напълно излишни и не на място!

Колкото до червената репутация... поне си пишете имената или ника. Писнало ми е от мишки. Нищо лично.

Поздрави
 
От: Регистрация на .ru домейн ?

Това е новина От , 20.03.2010 - 15:45

За да се намалят възможностите на измамниците Русия реши да въведе нов, по-затегнат режим при регистрацията на адреси в местния .ru домейн. Очаква се по-стриктният режим да отреже част от възможностите за разполагане на неподходящо съдържание върху руската част от мрежата.

Считано от първи април, всяко физическо лице, което иска да регистрира .ru домейн трябва да предостави копие на своя паспорт. Фирмите трябва да покажат легализирани регистрационни документи. В момента не се изисква верификация при регистрацията на адреси в руската област и престъпниците могат да регистрират бързо домейни под фалшиви имена.

Олга Ермакова от координационния център, който отговаря за .ru домейните смята, че промените ще помогнат на Русия да осъвремени правилата си за регистрация с тези на най-добрите международни практики. Тя смята, че администраторите на областта .ru са загрижени за чистота на съдържанието.

Престъпници от Източна Европа отдавна използват .ru домейните за да изпращат спам съобщения или да управляват заразени домашни компютри, така наречените ботнет мрежи. С новата регулация на домейните недобронамереното използване на .ru областта ще стане по трудна задача. Изискването за изпращане на документи ще направи процеса на регистрация по-скъп и по-дълъг, което от една страна ще откаже повечето измамници, но от друга ще затрудни обикновените потребители.

===================
Ето още малко инфо:

1. DNS сървърите трябва да са настроени преди регистрацията на домейна.
5. Необходима е идентификация - актуално състояние или копие на лична карта.
25. Изисква се ЕГН или данъчен номер.

Това са изискванията според региа.бг
между другото там са много евтини (35 лв.)


==================


а в този сайт - http://www.2domains.ru/
нещо много евтни са? :shock:

.RU - 99 руб. (3.55$)

a тук са по 18$ http://regnew.ru/
 
Руските домейни се купуват по същия начин както и българските и точка. По същият начин се купуват и .us (макар, че има хора минали покрай капките).

По другата тема. И преди съм го казвал, може на голяма част от вас да звуча коравосърдечен, ама от над 7 милиона българи (поне 3 милиона от тях плащат здравни осигуровки), държавицата ни, милата, не успява да ни лекува децата, та всеки с проблем си отваря дарителска сметка?
Е ще ме прощавате, ама така сме ги научили управниците - ако те не помогнат, ние ще си търсим начин. Е да, ама не. Колко са болните от рак под каквато и да е било форма в България? Къде са? Чуват се само покрай такива инициативи.
Е при лечение струващо над 500 лева дневно, гледащите ги (родителите им) не могат да отделят по 100 лева да направят митинг на паветата?
Всички се смеем на гърците, какви цигани са и що са, обаче са в пъти по-задружни и си отстояват правата, за разлика от нас.

Не иска просия, иска си тояга, ама като ни е шубе да бием, ще си просим.

Добавка: Жалко, че мнение номер 1111 е толкова песимистично-грубовато, но не успях да се въздържа.
 
От: Регистрация на .ru домейн ?

А тези регистрират домейн през тяхната фирма ..
иначе не знам до колко е удачно да се прави такава врътка..ако воъбще е ...
 
От: Регистрация на .ru домейн ?

А някаква идея за регистрация на ca, uk.co...През някой регистрант,...
 
От: Регистрация на .ru домейн ?

Благодаря на отзовалите се. Намери се решение за проблема.
 
От: Регистрация на .ru домейн ?

Сподели и с нас какво е решението. Аз също имам един сайт за Русия...Пиши на ЛС ако искаш.
 
От: Регистрация на .ru домейн ?

Излезе един познат с фирма регистрирана в Русия, през него ще се задвижат нещата. Другия вариант е това, което nortrant каза.
 

Горе