Редизайн на добре оптимизиран сайт или изграждане на нов сайт?

Нов сайт задължително на мястото на стария.
Вискяра е прав, за някакъв сайт тип портфолио не ти е нужен WP .
Има страхотни темплейти One-Page примерно на Bootstrap 3 или други .
Може и да не е one-page, но според мен такъв тип сайт визитка се нуждае от точно това.
Съгласен. Не се набивай с WP за 4 страници. :)

Иначе нов сайт....действай генерално. :) Ако промените са прекалено много, забрави редизайн, а направо смяна на целия - дизайн и допълване - един вид ъпдейт да направиш. ;) Но бъди сигурен, че подменяш с нещо по-добро. :)
 
Благодаря на всички, явно ще се спра на варианта с редизайн и редирект на старите категории, стига и клиентът да е съгласен все пак :) Blinky, със сигурност ще бъде по-добро, то по-лошо от това трудно може да е :Д Би трябвало чувствително да повиши конверсията и да вдигнем и трафика, обхващайки повече ключови фрази от ядрото, но да видим...
 
:) Blinky, със сигурност ще бъде по-добро, то по-лошо от това трудно може да е :Д Би трябвало чувствително да повиши конверсията и да вдигнем и трафика, обхващайки повече ключови фрази от ядрото, но да видим...
Да, редиректите са задълже, освен ако не преправяш новата структура да е със същите адреси. Скоро ми предстои редизайн (цялостна смяна на визията) на един сайт и мисля всички адреси да са 1:1 със старите - с разширенията им. Както и ще се допълнят няколко нови страници.
 
Да, редиректите са задълже, освен ако не преправяш новата структура да е със същите адреси. Скоро ми предстои редизайн (цялостна смяна на визията) на един сайт и мисля всички адреси да са 1:1 със старите - с разширенията им. Както и ще се допълнят няколко нови страници.

Не знам Гугъл как ще реагира на това, не ми се е налагало да го правя досега, но според повечето хора би трябвало да има доста положителен ефект :)) Успех с редизайна.
 
Не знам Гугъл как ще реагира на това, не ми се е налагало да го правя досега, но според повечето хора би трябвало да има доста положителен ефект :)) Успех с редизайна.
Ще се отрази добре, ако:

1. Е по бърз от стария
2. По малко грешки има по кодовете и е стандартизиран
3. Има добра мобилна версия
4. По-юзър френдли
5. Не са направени много "добри" корекции по текса - разбирай преоптимизиране или нещо такова
6. Всички редиректни и подмяна на страниците са направени максимално най-внимателно и по учебник
7. Не си натрупал много досадни реклами....това може и да не е официално казано, но се подразбира

Мерси за пожеланията и успехи и на теб. :)
 

Горе