Предлагам: Реклама пред 1 милион Фейсбук последователя

Привет,

Ще може ли (на лично) информация за средните кликове и рийч на публикация за последните 3 месеца?

Благодаря
 
Може ли да постнеш най-популярните постове от последните месеци , каква им е статистиката ?

Мога да споделя, че най-популярните постове са когато има празници.
Примерно: Нова година, Бабинден, Йордановден и т.н
Докато картинките по - повод минават 100 000 рийч, като силните правя й доста повече.
При линковете, нещата са по - слаби, но и там силен линк може да стигне 100 000 рийч и да направи няколко хиляди кликвания ( трафик )
Видеоклиповете също правят добър рийч, стига да са интересни за жени на средна възраст 40 години.
Имам клиент, които рекламира при мен само видеоклипове и е доволен ( няколко пъти вече поръчва реклама )

Лично не мисля, че трябва да се гледат само най - силните, а златната среда.
Преди да започна работа, се интересувам какво точно ще се рекламира и дали според мен би имал ефект. Не се ангажирам с постигането на определен брой харесвания, коментари, споделяния, последователи, продажби или друга цел различна от споделяне в 3-те изброени страници.

Пиши ми на лично и ще ти предоставя повече информация.
 
Преди работа, споделям личното си мнение какъв би бил ефекта. В голяма част не работя с хората, защото няма как да гарантирам едно от следните неща: постигането на определен брой харесвания, коментари, споделяния, последователи, продажби или друга цел различна от споделяне в 3-те изброени страници.

В допълнение ще споделя, че отказвам клиенти в бизнеси с : казина, съдържание за възрастни, пирамиди, негативен пиар и други по - моя преценка. Преди да стигнем до работа е задължително условие да разбера и да одобря рекламодателя.
 
Темата е актуална! Очаквам Вашите въпроси на лично съобщение.
 
Благодаря за интереса на всички! Темата е актуална!
 
Продължавам с услугата. Вече много въпроси са изчистени, получавате бърз отговор на всеки както и сериозно адекватно отношение от моя страна за постигането на добри резултати. Различните клиенти ми помогнаха да добия повече опит с което да съм по - полезен на новите.
 
Здравейте!
Всички писали са получили подробна информация от мен за всеки един от техните въпроси. Не се притеснявайте, да задавате въпроси!
 
Пишете ми на лично съобщение за да Ви пратя повече информация и да погледна дали мога да Ви бъда полезен.
 
Темата е актуална! Очаквам Вашите въпроси на лично съобщение.
 
Писал съм на всички проявили интерес. Ще се повторя, че гаранция за постигането на определен брой харесвания, коментари, споделяния, последователи, продажби или друга цел различна от споделяне в 3-те изброени страници не предлагам.

Най - добър ефект постигат клиенти с услуги или онлайн магазини, който имат видеоклипове за стоката или услугата си!
 
Получавате бърз отговор на всеки въпрос, както и сериозно адекватно отношение от моя страна за постигането на добри резултати. Различните клиенти ми помогнаха да добия повече опит с което да съм по - полезен на новите.
 
Страниците имат предимно женска аудитория от България на средна възраст 40 години.

Отчет на всеки пост с активни линкове и снимки на имейл.

При всички случай ще достигнете до нови хора!
 
Всички проявили интерес са получили отговор. Забележете, че различните клиенти ми помогнаха да добия повече опит с което да съм по - полезен на новите.
 
Темата е актуална! Очаквам Вашите въпроси на лично съобщение.
 

Горе